Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

МОДЕЛЮВАННЯ ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,74 KB
Завантажень:
441
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
ЛЕВИЦЬКА Галина Іванівна
УДК 658: 519.876.5
МОДЕЛЮВАННЯ ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Спеціальність : 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів -2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Львівського національного університету імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: |
доктор економічних наук, професор
Вовк Володимир Михайлович,
Львівський національний університет імені Івана Франка, завідувач кафедри економічної кібернетики.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Єлейко Василь Іванович,
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри економетрії та статистики;
кандидат економічних наук, доцент
Бліщук Катерина Михайлівна,
Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, доцент кафедри економіки та фінансів.
Провідна установа: | Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіко-математичних методів.
Захист відбудеться 21 червня 2005 р. о 13.30 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д35.051.01 у Львівському національному університеті імені Івана Франка (79008, м. Львів, просп. Свободи, 18, ауд.115).
З дисертацією можна ознайомитись у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка, мЛьвів, вул. Драгоманова, 5.
Автореферат розіслано 19 травня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Панчишин С.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Формування ринкового механізму в економіці України є складним динамічним процесом, розвиток якого пов’язаний з подоланням труднощів у становленні підприємницької діяльності в усіх сферах економіки. Зростання підприємницької діяльності, залежить від реформування економіки, ставить особливі вимоги до управління фінансами підприємницьких структур. Високий рівень невизначеності зовнішнього середовища, що впливає на збільшення ризиків і втрат при прийнятті фінансових рішень, спричиняє кризовий фінансовий стан багатьох підприємств. Без надійного управління фінансами неможливо об'єктивно оцінювати результати виробничої діяльності, розробляти ефективну фінансову політику, спрямовану на розвиток підприємства. В ринкових умовах фінансове планування як управлінська функція є одним з найважливіших завдань фінансового менеджменту підприємства. Постійно відчувають потребу в надійній управлінській методиці як в короткостроковому, так і в довгостроковому періоді виробники продукції, комерційні структури, фінансові установи, органи влади. Таку потребу спричиняють постійні зміни на ринку, велика кількість чинників, що впливають на фінансові ресурси, значна невизначеність цих чинників, відсутність однозначних аналітичних залежностей між параметрами та характеристиками у фінансовому менеджменті. Все це є причиною значної складності задач, пов’язаних з прогнозуванням фінансового менеджменту підприємницької діяльності.
Наявність зазначених проблем свідчить про необхідність розроблення і застосування принципово нових підходів до фінансового менеджменту в умовах певної невизначеності і ризиків, властивих ринковій економіці. Для забезпечення ефективного управління фінансами підприємств актуальним стає створення адаптивної системи фінансового планування, що має бути гнучкою стосовно умов реалізації фінансових планів і методів її практичного використання, ґрунтуючись на прогресивних інформаційних технологіях.
Проблемам управління фінансами підприємств, економіко-математичного моделювання фінансового менеджменту та прогнозування економічних процесів приділяють значну увагу такі вітчизняні вчені, як Бакаєв А.А., Бесєдін В.Ф., Бланк І.А., Василик О.Д., Вітлінський В.В., Владимирова Л.П., Вовк В.М., Вороніна Л.І., Геєць В.М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок