Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ АНАЛІЗУ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ (на прикладі КНР і України)

МЕТОДИ АНАЛІЗУ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ (на прикладі КНР і України)

Назва:
МЕТОДИ АНАЛІЗУ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ (на прикладі КНР і України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,49 KB
Завантажень:
138
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
УДК : 338.242
Сунь Цзінь Лі
МЕТОДИ АНАЛІЗУ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ
(на прикладі КНР і України)
Спеціальність 08.02.03 - Організація управління,
планування і регулювання економіки
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата економічних наук
Донецьк -1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькому державному університеті Міністерства освіти України (м. Донецьк).
Наукові керівники: доктор економічних наук, професор
Поклонський Федір Юхимович,
Інститут економіки промисловості
НАН України, завідувач лабораторією
відділу проблем регіональної економіки;
кандидат технічних наук, доцент
Паршиков Олексій Матвійович,
Донецький державний університет
Міністерства освіти України,
професор кафедри міжнародної економіки
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Фінагін Валентин
Вікторович, Інститут економіко-правових досліджень
НАН України, заступник директора з наукової роботи;
кандидат економічних наук, старший науковий
співробітник Куліш Євгенія Василівна,
Інститут економіки промисловості НАН України,
старший науковий співробітник відділу економічних
проблем розвитку промислового виробництва.
Провідна установа - Донецька державна академія управління
Міністерства освіти України (м. Донецьк),
кафедра фінансового менеджменту.
Захист відбудеться ____ _____________ 1999 р. о ____годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.151.01 в Інституті економіки промисловості НАН України за адресою: 340048, Донецьк, вул. Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 340048, Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий ____ _____________ 1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ф.Ю.Поклонський
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Проблема формування ринкової економіки у колишній соціалістичній країні – Україні, а також Китаї вимагає свого негайного рішення. У період проведення реформ виникло багато нових проблем: криза, високий рівень інфляції, дефіцит державного бюджету, неплатоспроможність підприємств та їх нерентабельність, спад виробництва, неконкурентоздатність продукції та ін. Напрямки та методи ринкових відносин, які використовуються на цей час, розглядаються як найважливіші, оскільки на їх основі повинні розвиватися економічні відносини, а також здійснюватися перебудова безпосередньо самих підприємств КНР та України.
Вітчизняними та зарубіжними вченими-економістами здійснено багаточисленні дослідження щодо покращення і розвитку економіки у період переходу до ринкових відносин. Проте, використання розроблених рекомендацій не дало очікуваних результатів. Так, зокрема, спроби вирішити ці питання шляхом простого перенесення результатів використання методів аналізу економічних процесів (КНР і України), виявлення особливостей ряду методів, зокрема “соціалістичної ринкової економіки” (КНР), “малої та великої приватизації” (Україна), “реституції і приватизації” (Чеська республіка), “державного регулювання” (Японія) і “взаємовідносин між урядом та державними підприємствами” (Франція), а також “основ маркетингу”, який зараз вважається дуже важливим компонентом у господарській діяльності підприємств і розподілі майна, не закінчились успіхом.
Керуючись тим положенням, що економічний аналіз є основним засобом виявлення закономірностей і тенденцій розвитку виробництва, а його конкретні форми залежать від специфіки виробництва, виникла нагальна необхідність у зясуванні особливостей цих методів в різних країнах. Далі, на основі урахування виявлених особливостей умов конкретних країн (у даному випадку України і КНР), треба використати все позитивне в теорії, методології та практиці при використанні цих методів.
Важливість та необхідність вирішення вказаних питань з метою скорішої адаптації системи господарства до роботи в ринкових умовах, визначили вибір теми і задачі дослідження.
Предмет і обєкт дослідження. Предметом цього дослідження є виявлення особливостей та вдосконалення методів аналізу економічних процесів (на прикладі КНР і України).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МЕТОДИ АНАЛІЗУ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ (на прикладі КНР і України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок