Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Формування полІтики надання якісних муніципальних послуг

Формування полІтики надання якісних муніципальних послуг

Назва:
Формування полІтики надання якісних муніципальних послуг
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,39 KB
Завантажень:
130
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Сухінін Дмитро Валентинович
УДК 352.07
Формування полІтики надання
якісних муніципальних послуг
25.00.04 – місцеве самоврядування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
ДНІПРОПЕТРОВСЬК – 


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – |
доктор наук з державного управління, професор
Шаров Юрій Павлович,
перший заступник директора Дніпропетровського
регіонального інституту державного управління
Національної академії державного управління
при Президентові України, завідувач кафедри
менеджменту та управління проектами
Офіційні опоненти: |
доктор наук з державного управління, доцент
Пахомова Тетяна Іванівна,
Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України,
професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування;
кандидат наук з державного управління
Дегтярьова Ія Олександрівна,
Сумська обласна державна адміністрація, заступник начальника головного управління економіки – начальник управління розвитку підприємництва
Захист відбудеться 4 липня 2008 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.866.01 у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 49044, м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29, к. 104.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (49044, м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29).
Автореферат розісланий 3 червня 2008 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В. М. Дрешпак


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сьогодні в Україні на тлі процесів розвитку демократії, руху до громадянського суспільства перед органами державної влади й місцевого самоврядування постає нагальне завдання – радикальне підвищення якості публічних послуг. Динамічні зміни у вподобаннях і потребах людей, їх прагнення до високого рівня та якості життя є сигналом до необхідності удосконалення системи надання публічних послуг, зміни стилю діяльності влади. Адекватна відповідь на зазначені виклики є індикатором спроможності влади, її результативності й ефективності, тобто запорукою стабільності в суспільстві.
З позицій громадянського суспільства територіальна громада виступає перед органом місцевого самоврядування колективним замовником щодо задоволення спільних потреб, а комплекс послуг належної якості відображує кінцевий соціально-орієнтований результат управління на муніципальному рівні. Саме тут публічна влада безпосередньо взаємодіє з людьми, а результативність і якість цих взаємовідносин створює відповідний імідж влади й зумовлює довіру до неї. Проте зараз функціонування системи надання муніципальних послуг не відповідає сучасним запитам громадян. Результати проведеного автором аналізу політики забезпечення якості публічних послуг в Україні свідчать, що ця проблема має як суспільний, так і професійний аспекти. З одного боку вона пов’язана з відсутністю усталених демократичних традицій у взаємовідносинах влади й суспільства, а з іншого – з відсутністю інституційних стандартів професійної діяльності службовців, їх неготовністю до розробки і впровадження дієвих політик, програм, проектів, реалізація яких забезпечувала б належну якість цієї діяльності.
З огляду на запровадження в Україні сучасної орієнтованої на людину парадигми публічного управління проблема його демократичності, якості, результативності й ефективності знаходиться в полі уваги провідних українських і зарубіжних вчених і досліджується у наукових працях Г. Атаманчука, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Формування полІтики надання якісних муніципальних послуг

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок