Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ та інформаційна технологія розвитку та реінжинірингу просторово-розподіленої комп’ютерної мережі організації

МОДЕЛІ та інформаційна технологія розвитку та реінжинірингу просторово-розподіленої комп’ютерної мережі організації

Назва:
МОДЕЛІ та інформаційна технологія розвитку та реінжинірингу просторово-розподіленої комп’ютерної мережі організації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,79 KB
Завантажень:
340
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство науки і освіти України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”
Шевченко Марія Валеріївна
УДК 004.725.7
МОДЕЛІ та інформаційна технологія розвитку та реінжинірингу просторово-розподіленої комп’ютерної мережі організації
05.13.06 – автоматизовані системи управління та
прогресивні інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – |
доктор технічних наук, професор Нефьодов Леонід Іванович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій.
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
Федорович Олег Євгенович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковского “Харківський авіаційний інститут”,
завідувач кафедри інформаційних управляючих систем;
кандидат технічних наук
Євланов Максим Вікторович,
Харківський національний університет радіоелектроніки,
доцент кафедри інформаційних управляючих систем.
Провідна установа – |
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”,
кафедра автоматизованих систем управління,
Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “ 16 ” березня 2007 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського“ХАІ” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічної бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського“Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
Автореферат розісланий “ 9 ” лютого 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М.О. Латкін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних умовах поширеного впровадження нових комп’ютерних технологій на базі засобів обчислювальної техніки в усі сфери діяльності організацій комп’ютерна мережа являє собою необхідний та обов’язків елемент корпоративного управління. Разом з цим в умовах появи нових функціональних задач управління та удосконалення існуючих виникає необхідність розвитку та реінжинірингу просторово-розподіленої комп’ютерної мережі (ПРКМ).
Комп’ютерна мережа організації представляє собою сукупність абонентських місць (ЕОМ), ліній зв’язку, комутаційних пристроїв, серверів. Ефективна організація комп’ютерної мережі організації сприяє підвищенню її працездатності, впливає на безпомилковість, своєчасність обробки інформації та прийняття рішень, використанню безпаперової технології.
Розвинені комп’ютерні мережі унікальні своєю структурно-топологічною організацією, технологіями та засобами їх реалізації. Велика кількість різнорідних критеріїв, що визначають ефективність комп’ютерної мережі, мають суперечливий характер поряд зі складністю и багатомірністю обмежень, а також необхідністю мінімізації ресурсів, що витрачаються. Існуючі методи розвитку комп’ютерної мережі не відповідають тим вимогам, які пред’являються до них користувачами.
Удосконалення та поширення задач корпоративного управління потребує підвищення ефективності моделей і методів розвитку комп’ютерної мережі за рахунок сучасних засобів автоматизації. Розвиток існуючої комп’ютерної мережі шляхом приєднання до неї нових абонентів, оцінка й аналіз параметрів та функціонального призначення просторово-розподіленої комп’ютерної мережі, модернізація існуючого сітьового обладнання комп’ютерної мережі є актуальною науково-прикладною задачею, а удосконалення існуючих та розробка нових, більш ефективних, моделей та інформаційної технології структурно-топологічного розвитку та реінжинірингу являє як теоретичний, так і практичний інтерес.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛІ та інформаційна технологія розвитку та реінжинірингу просторово-розподіленої комп’ютерної мережі організації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок