Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБ'ЄМНО-ПЛАНУВАЛЬНА СТРУКТУРА БУДІВЕЛЬ БАГАТОПРОФІЛЬНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ (НА ПРИКЛАДІ КІПРУ)

ОБ'ЄМНО-ПЛАНУВАЛЬНА СТРУКТУРА БУДІВЕЛЬ БАГАТОПРОФІЛЬНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ (НА ПРИКЛАДІ КІПРУ)

Назва:
ОБ'ЄМНО-ПЛАНУВАЛЬНА СТРУКТУРА БУДІВЕЛЬ БАГАТОПРОФІЛЬНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ (НА ПРИКЛАДІ КІПРУ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,09 KB
Завантажень:
193
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
КОЛОЗАЛІ Раїса Василівна
УДК 727.3:519,863
ОБ'ЄМНО-ПЛАНУВАЛЬНА СТРУКТУРА
БУДІВЕЛЬ БАГАТОПРОФІЛЬНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ
(НА ПРИКЛАДІ КІПРУ)
18.00.02 – Архітектура будівель і споруд
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата архітектури
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському зональному науково-дослідному і проектному
інституту по цивільному будівництві (ВАТ "Київ ЗНДІЕП")
Науковий керівник – доктор архітектури, професор
Ковальський Леонід Миколайович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри архітектурного проектування цивільних будівель і споруд
Офіційні опоненти: доктор архітектури, професор
Уреньов Влаерій Павлович,
Архітектурний інститут Одеської державної академії будівництва і архітектури, директор інституту
кандидат архітектури
Чернявський Володимир Георгійович,
Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву (КиївЗНДІЕП), керівник науково-дослідного центру
Провідна установа: Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури, архітектурний факультет, Міністерства освіти і науки України, м. Харків
Захист відбудеться “ 5 ” грудня 2002 року о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.02 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ-37, Повітрофлотський просп., 31, ауд.466 (головного корпусу).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури.
Автореферат розісланий “_____”___________2002 року.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Тімохін В.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Соціальний розвиток суспільства, прогрес науки і техніки вимагають постійного вдосконалення вищої освіти, відкриття нових навчальних закладів, модернізації діючих коледжів, інститутів, університетів. Активно формуються заклади освіти на Кіпрі. За останні 12 років тут відкрито шість університетів, де навчаються не тільки місцева молодь, а також юнаки та дівчата з інших країн. Студентська молодь складає майже 10 відсотків від загальної кількості населення Кіпру. Більшість університетських комплексів на Кіпрі багатопрофільні. В кожному навчальному закладі, як правило, функціонують 3-4 факультети гуманітарного профілю, технічних наук, медицини, культури, мистецтва.
Характерною особливістю університетів Кіпру є і те, що при них створюються спеціальні коледжі, загальноосвітні школи, а іноді і дитячі дошкільні навчально-виховні заклади. Соціальна політика Кіпру спрямована на подальший розвиток освіти, зміцнення навчально-матеріальної бази.
При загальному високому рівні університетської освіти на Кіпрі, її міжнародному авторитеті у формуванні мережі вищих навчальних закладів (ВНЗ) є ряд складних архітектурно-типологічних проблем. Особливо вагомими є питання раціональних об'ємно-планувальних рішень багатопрофільних університетських комплексів. Поєднання на одній ділянці різнохарактерних будівель та споруд потребує чіткого зонування території, ефективного взаємозв'язку між структурними елементами, достатньої ізоляції окремих підрозділів.
Ряд складних невирішених питань функціонально-планувального характеру виникає у зв'язку з розміщення на територіях університетів інших навчальних закладів, де вчаться діти молодшого віку і для яких необхідні особливі умови організації навчально-матеріального середовища. Значні проблеми виникають при експлуатації будівель в умовах підвищеної температури повітря, надмірної інсоляції.
Таким чином, в проектуванні, будівництві та експлуатації навчальних закладів Кіпру є ряд актуальних проблем, які потребують спеціального наукового обгрунтування.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дослідження пов'язана з Державною національною програмою "Освіта. Україна ХХІ століття" в частині розширення міжнародних зв'язків у галузі освіти, забезпечення процесу інтеграції України у світовий культурний простір, участі вітчизняної науково-освітньої системи в підвищенні кваліфікації фахівців для інших країн.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОБ'ЄМНО-ПЛАНУВАЛЬНА СТРУКТУРА БУДІВЕЛЬ БАГАТОПРОФІЛЬНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ (НА ПРИКЛАДІ КІПРУ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок