Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІКРОБІОЦЕНОЗ ПІХВИ ТА ЙОГО КОРЕКЦІЯ У ЖІНОК, ЩО ПЕРЕНЕСЛИ ОВАРІЕКТОМІЮ У ПЕРИ- ТА ПОСТМЕНОПАУЗАЛЬНОМУ ВІЦІ

МІКРОБІОЦЕНОЗ ПІХВИ ТА ЙОГО КОРЕКЦІЯ У ЖІНОК, ЩО ПЕРЕНЕСЛИ ОВАРІЕКТОМІЮ У ПЕРИ- ТА ПОСТМЕНОПАУЗАЛЬНОМУ ВІЦІ

Назва:
МІКРОБІОЦЕНОЗ ПІХВИ ТА ЙОГО КОРЕКЦІЯ У ЖІНОК, ЩО ПЕРЕНЕСЛИ ОВАРІЕКТОМІЮ У ПЕРИ- ТА ПОСТМЕНОПАУЗАЛЬНОМУ ВІЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,23 KB
Завантажень:
320
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Тюєва Ніна Вікторівна
УДК: 618.11-089:618.15-008.8.074/.078:579
МІКРОБІОЦЕНОЗ ПІХВИ ТА ЙОГО КОРЕКЦІЯ
У ЖІНОК, ЩО ПЕРЕНЕСЛИ ОВАРІЕКТОМІЮ
У ПЕРИ- ТА ПОСТМЕНОПАУЗАЛЬНОМУ ВІЦІ
14.01.01 - акушерство та гінекологія
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Одеса - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському державному медичному університеті Міністерства охорони здоровўя України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Нагорна Вікторія Федорівна,
Одеський державний медичний університет МОЗ України, професор кафедри
акушерства та гінекології.
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор
Хміль Стефан Володимирович,
Тернопільска державна медична академія ім.І.Я.Горбачевського МОЗ України, завідувач кафедри
акушерства та гінекології.
доктор медичних наук, професор
Зелінський Олександр Олексійович,
Одеський державний медичний університет МОЗ України, завідувач кафедри перинатальної медицини, дитячої та підліткової гінекології.
Провідна установа: Київська медична академія післядипломної
освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України, кафедра акушерства, гінекології та перинатології.
Захист відбудеться “__19__”_червня_2001 р. о__16__годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.600.01 при Одеському державному медичному університеті за адресою: 65026, м.Одеса, пров.Валіховський, 2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського державного медичного університету за адресою: 65026, м.Одеса, пров.Валіховський, 3.
Автореферат розісланий ”__18__”_травня_2001 року
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
д.мед.н., професор Демідов В.М.
Загальна характеристика роботи
Актуальність проблеми. Складні соціально-економічні умови сьогодення України, несприятлива екологічна ситуація, неадекватна репродуктивна поведінка призводять до зростання частоти гормонозалежних пухлин геніталій, що зумовлює збільшення кількості жінок, яким проводиться оваріектомія (Я.П. Сольський, Т.Ф. Татарчук та співавт., 1998).
Наслідком ятрогенного дефіциту естрогенів є порушення функції органів, що містять відповідні рецептори, і розвиток синдрому після тотальної оваріектомії (СПТО) (Е.М. Вихляева, 1997; В.П. Сметник, 1997). В.Ф. Нагорна, Н.В. Григорўєва (1998) довели, що порушення кісткового метаболізму після оваріектомії в перименопаузальному періоді розвиваються значно раніше, ніж у жінок цього віку з інтактними яєчниками. Також значно зростає ризик серцево-судинних захворювань (З.М. Алиханова, 1996).
Серед інших проявів СПТО виділяють урогенітальні розлади, фоном для яких є атрофічні зміни у слизових оболонках, а наслідком - порушення мікробного балансу, що сприяє виникненню рецидивуючих сечостатевих інфекцій (Е.Ф. Кира, 1996). Частота урогенітальних порушень у жінок з постменопаузальним або посткастраційним синдромами становить 35-70 % (В.Е. Балан, 1995; В.Н. Прилепская, 1999), ці розлади значно погіршують якість життя жінок, що зумовлює актуальність даної проблеми.
Згідно з рекомендаціями останніх років, за відсутністю протипоказань жінки з видаленими яєчниками потребують обовўязкового профілактичного призначення замісної гормонотерапії (ЗГТ) (В.И. Кулаков, 1997; E. Barrett-Connor, 1996). При цьому щодо впливу ЗГТ на урогенітальні розлади, більш вивченим є використання препаратів на основі естріолу, який має виражену кольпо-уротропну дію (J.A. Fantl, 1994; F. Leflri, 1997). Але естріол практично не впливає на інші прояви СПТО (серцево-судинна патологія, кісткові порушення), для лікування яких потрібні препарати з більш вираженою системною дією. Останнім часом з цією метою застосовують натуральні естрогени, найчастіше – похідні естрадіолу (Б.М. Венцківський, Н.М. Нізова, 1998).
Питання впливу системної ЗГТ на стан нижніх відділів сечостатевого тракту та мікробіоценоз піхви у пацієнток з видаленими яєчниками залишаються маловивченими, а стосовно жінок, що перенесли оваріектомію в пери- та постменопаузальному періоді, подібні дослідження відсутні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МІКРОБІОЦЕНОЗ ПІХВИ ТА ЙОГО КОРЕКЦІЯ У ЖІНОК, ЩО ПЕРЕНЕСЛИ ОВАРІЕКТОМІЮ У ПЕРИ- ТА ПОСТМЕНОПАУЗАЛЬНОМУ ВІЦІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок