Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ХОЛОДНОГО ФОРМОЗМІНЮВАННЯ З ОДНОТИПНИМ МЕХАНІЗМОМ ДЕФОРМАЦІЇ НА ОСНОВІ ТЕОРІЇ ДЕФОРМУЄМОСТІ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ХОЛОДНОГО ФОРМОЗМІНЮВАННЯ З ОДНОТИПНИМ МЕХАНІЗМОМ ДЕФОРМАЦІЇ НА ОСНОВІ ТЕОРІЇ ДЕФОРМУЄМОСТІ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ХОЛОДНОГО ФОРМОЗМІНЮВАННЯ З ОДНОТИПНИМ МЕХАНІЗМОМ ДЕФОРМАЦІЇ НА ОСНОВІ ТЕОРІЇ ДЕФОРМУЄМОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,06 KB
Завантажень:
66
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Музичук Василь Іванович
УДК 621.774:621.919
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ
ХОЛОДНОГО ФОРМОЗМІНЮВАННЯ З ОДНОТИПНИМ
МЕХАНІЗМОМ ДЕФОРМАЦІЇ НА ОСНОВІ
ТЕОРІЇ ДЕФОРМУЄМОСТІ
Спеціальність 05.03.05 – процеси та машини обробки тиском
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ВІННИЦЯ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому державному аграрному університеті
Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Огородніков Віталій Антонович,
Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри опору матеріалів та прикладної механіки |
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Скрябін Семен Олександрович,
директор науково-виробничого об’єднання “Ухналь”,
м. Київ
кандидат технічних наук
Кухар Володимир Валентинович,
Приазовський державний технічний університет,
доцент кафедри охорони праці і навколишнього середовища,
м. Маріуполь | Провідна установа: | Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, кафедра “Обладнання для обробки металів тиском”, Міністерство освіти і науки України,
м. Луганськ |
Захист відбудеться “29“ вересня 2006 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.052.03 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий “10“ липня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дерібо О. В.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Тенденції розвитку сучасного машинобудування спрямовані головним чином на ресурсозбереження і підвищення якості одержуваних виробів.
Процеси холодного об'ємного штампування заготовок складного профілю відповідають зазначеним тенденціям, однак, у теперішній час більше уваги приділяється енергосиловим параметрам процесу, а питанням забезпечення якості виробів і пов’язаних з нею параметрам деформуємості і технологічній спадковості заготовок приділяється недостатньо уваги. Тому поряд з відомими теоріями і розрахунково-експериментальними методами є необхідність застосовувати нові підходи для розв’язання різних прикладних задач та досліджень на якісно новому рівні процесів течії металів в умовах складного навантаження.
До таких задач можна віднести технологічні процеси: закочування пари поршень-шатун аксіально-роторного поршневого насоса, формування внутрішніх шліцьових профілів у трубних заготовках методом обтиснення на профільних оправках (метод “охоплюючого” протягування), які поєднують однотипні схеми механізму деформації (деформації стиску і деформація розтягу), а також спосіб формоутворення – холодне пластичне деформування.
Однотипність схем механізму деформації зазначених процесів дає можливість їх удосконалення на основі феноменологічної теорії деформуємості. В теорії деформуємості використовують критерії, в основу яких покладені обмеження, стосовно деформацій, граничні значення яких залежить від показників напруженого стану. Величина цих показників може бути виражена через співвідношення деформацій (швидкостей деформацій), тому однотипність розглянутих процесів полегшує оцінку використаного ресурсу пластичності в небезпечних областях деформування (областях, найбільш близьких до руйнування).
В даній роботі за основний, найбільш значущий показник якості виробів прийнятий використаний ресурс пластичності, тому удосконалення технологічних процесів холодного формозмінювання з однотипним механізмом деформації по зазначеному вище параметру якості є актуальним.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертаційної роботи відповідає пріоритетним напрямкам розвитку науки і техніки на період до 2006 року, які визначені в Законі України від 11.07.2001 р. за №2623-III “Про приоритетні напрямки науки і техніки”; науковому напряму “Розвиток феноменологічної теорії руйнування металів при великих пластичних деформаціях і розробка на цій основі нових та удосконалення існуючих технологій обробки металів тиском” провідних наукових шкіл Вінницького національного технічного університету та Вінницького державного аграрного університету; в рамках договору про творчу співдружність № 1/1 від 05.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ХОЛОДНОГО ФОРМОЗМІНЮВАННЯ З ОДНОТИПНИМ МЕХАНІЗМОМ ДЕФОРМАЦІЇ НА ОСНОВІ ТЕОРІЇ ДЕФОРМУЄМОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок