Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОАКУПУНКТУРИ ТА ЕЛЕКТРОСОНФОРЕЗУ ПІКАМІЛОНУ НА САНАТОРНОМУ ЕТАПІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ВЕГЕТАТИВНИМИ ДИСФУНКЦІЯМИ

Загрузка...

ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОАКУПУНКТУРИ ТА ЕЛЕКТРОСОНФОРЕЗУ ПІКАМІЛОНУ НА САНАТОРНОМУ ЕТАПІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ВЕГЕТАТИВНИМИ ДИСФУНКЦІЯМИ / сторінка 2

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОАКУПУНКТУРИ ТА ЕЛЕКТРОСОНФОРЕЗУ ПІКАМІЛОНУ НА САНАТОРНОМУ ЕТАПІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ВЕГЕТАТИВНИМИ ДИСФУНКЦІЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,79 KB
Завантажень:
259
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
П.Шмакова и соавт., 1999; T.W.Lampe, 1999]. Водночас при цьому необхідне обгрунтування диференційованих, патогенетично обгрунтованих комплексів, спрямованих на відновлювання основних ланок патогенезу, порушених у хворих з вегетативними дисфункціями. Вони мають бути спрямовані на відновлювання функціонального стану вегетативної нервової системи як одної з найважливіших інтегративних систем організму, на запобігання розвитку соматичної патології, сприяти елімінації ксенобіотиків з організму дітей і, до того ж, мусять мати мінімальну кількість сторонніх впливів [M.R.Fartel et al, 1990; D.G.Simons-Morton et al., 1997; О.О.Рєчкіна, 1997; Н.И.Горобець, 1998; Н.И.Стрелкова, 1999; В.І.Ляшенко, 1999]. Таким вимогам значною мірою відповідають природні і преформовані лікувальні фізичні чинники, які справляють багатогранну дію на відновлювання основних ланок патогенезу при хронічній патології [В.С.Улащик, 1994; И.З.Самосюк и соавт., 1994; В.М.Боголюбов, 1997; Л.В.Капилевич и соавт., 1998; Р.К.Азимов, 1999].
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Матеріали дисертації являються фрагментами науково-дослідної роботи кафедри факультетської педіатрії Одеського державного медичного університету (№ держреєстрації 0195U030245) та науково-дослідної роботи, виконуваної у комплексі з Українським НДІ медичної реабілітації та курортології (№ держреєстрації 0198U002216), присвяченої питанням медичної реабілітації дітей з різною соматичною патологією, що мешкають у районах з несприятливим екологічним оточенням. Дисертантом особисто виконано фрагменти роботи стосовно санаторного етапу реабілітації дітей з вегетативними дисфункціями.
Мета дослідження. Підвищити ефективність медичної реабілітації дітей з вегетативними дисфункціями шляхом залучення до лікувально- реабілітаційного комплексу електроакупунктури, електросонфорезу пікамілону та харчових волокон.
Для досягнення поставленої мети сформульовано наступні завдання.
Завдання дослідження
1.
За даними спеціального опитувальника за А.М.Вейном у модифікації Н.О.Білокінь, наукової комп’ютерної програми “Вегетативний тонус”, “Кардіоритмоінтервалографія” провести порівняльний аналіз функціонального стану вегетативної нервової системи у дітей з вегетативними дисфункціями залежно від вмісту солей важких металів у сироватці крові.
2.
Вивчити вплив лікувально-реабілітаційного комплексу з залученням електроакупунктури на основні прояви вегетативних дисфункцій: функціональний стан вегетативної нервової системи, мозкової гемодинаміки, перекисне окислювання ліпідів – антиоксидантний захист.
3.
Вивчити вплив лікувального-реабілітаційного комплексу з залученням електросонфорезу пікамілону на функціональний стан вегетативної нервової системи, мозкової гемодинаміки, перекисне окислювання ліпідів – антиоксидантний захист.
4.
Вивчити вплив харчових волокон на клініко-функціональні показники та здатність елімінувати солі важких металів у дітей з вегетативними дисфункціями.
5.
Вивчити вплив лікувально-реабілітаційного комплексу з залученням електроакупунктури, електросонфорезу пікамілону та харчових волокон на функціональний стан вегетативної нервової системи зважаючи на вміст солей важких металів у сироватці крові.
Наукова новизна одержаних результатів. Встановлено, що одною з передумов виникнення вегетативних дисфункцій у дітей, які мешкають у екологічно несприятливих промислових регіонах, є підвищення вмісту у сироватці крові солей важких металів, зокрема свинця та кадмію.
Вивчено особливості вегетативних дисфункцій у дітей залежно від рівня концентрації у сироватці крові свинця та кадмію. Визначено, що розвинутим при цьому змінам у різних системах організму притаманний різний ступінь вираженості: порушення функціонального стану вегетативної нервової системи, церебральної гемодинаміки, зрушення у функціонуванні системи перекисного окислювання ліпідів та антиоксидантної системи, залежать від рівня вмісту солей свинця та кадмію у сироватці крові.
Встановлено, що курс відновлювального лікування дітей з вегетативними дисфункціями, проведений на санаторно-курортному етапі, дозволяє досягти гарного терапевтичного ефекту, який проявляється у зниженні вегетативних порушень, поліпшенні мозкової гемодинаміки, функціонуванні систем перекисного окислювання ліпідів та системи антиоксидантного захисту.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОАКУПУНКТУРИ ТА ЕЛЕКТРОСОНФОРЕЗУ ПІКАМІЛОНУ НА САНАТОРНОМУ ЕТАПІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ВЕГЕТАТИВНИМИ ДИСФУНКЦІЯМИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок