Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОАКУПУНКТУРИ ТА ЕЛЕКТРОСОНФОРЕЗУ ПІКАМІЛОНУ НА САНАТОРНОМУ ЕТАПІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ВЕГЕТАТИВНИМИ ДИСФУНКЦІЯМИ

ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОАКУПУНКТУРИ ТА ЕЛЕКТРОСОНФОРЕЗУ ПІКАМІЛОНУ НА САНАТОРНОМУ ЕТАПІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ВЕГЕТАТИВНИМИ ДИСФУНКЦІЯМИ / сторінка 3

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОАКУПУНКТУРИ ТА ЕЛЕКТРОСОНФОРЕЗУ ПІКАМІЛОНУ НА САНАТОРНОМУ ЕТАПІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ВЕГЕТАТИВНИМИ ДИСФУНКЦІЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,79 KB
Завантажень:
259
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Вираженість ефекту відновлювальної терапії залежала від рівня вмісту солей важких металів у сироватці крові дітей з вегетативними дисфункціями.
Показано, що залучення до лікувально-реабілітаційного комплексу електроакупунктури, електроcонфорезу пікамілону та харчової композиції “Фібро-Лакт” спричиняло найбільшу ефективність у відновлювальному лікуванні дітей з вегетативними дисфункціями, що проявлялось водночас з вираженим клінічним ефектом, зниженням рівня вмісту свинця та кадмію у сироватці крові.
Практичне значення одержаних результатів. На підставі проведеного дослідження вироблено лікувально-реабілітаційний комплекс, спрямований на коригування патогенетичних порушень при вегетативних дисфункціях у дітей.
Залежно від функціонального стану вегетативної нервової системи, вегетативної реактивності та вмісту у сироватці крові солей важких металів запропоновано диференційовані лікувально-реабілітаційні комплекси з залученням електроакупунктури, електросонфорезу пікамілону та харчових волокон.
Обгрунтовано методичні підходи до призначення електроакупунктури при вегетативних дисфункціях, зважаючи на функціональний стан вегетативної нервової системи, супутніх соматичних захворювань. Складено рецепти диференційованого призначення електроакупунктури з урахуванням функціонального стану вегетативної нервової системи.
Обгрунтовано методики призначення електросонфорезу пікамілону залежно від функціонального стану вегетативної нервової системи та вегетативної реактивності. Одержано рішення про видачу 20-річного патенту від 27.03.2000 р., № заявки 98052540 від 15.05.98 р. “Спосіб лікування вегето-судинних дистоній у дітей”.
Ефективність лікувально-реабілітаційного комплексу з залученням електроакупунктури, електросонфорезу та харчових волокон підтверджено практикою роботи різних медичних закладів: стаціонарного та поліклінічного відділень дитячої залізничної клінічної лікарні, дитячої лікарні на водному транспорті та дитячого санаторію “Зелена Гірка” (м.Одеса).
Особистий внесок здобувача. Автором особисто здійснено інформаційний пошук та аналіз наукової літератури за проблемою, обгрунтовано напрямки дослідження. Самостійно у повному обсязі виконано клінічні, функціональні методи дослідження та призначуваний комплекс лікувально-реабілітаційних заходів. Статистичне опрацювання результатів дослідження, їхнє узагальнення, інтерпретація та висновки здійснено автором самостійно.
Апробація результатів дисертації. Основні положення дисертації повідомлено та обговорено на засіданнях Одеського обласного наукового товариства педіатрів (1997-2000 рр.), науково-практичній конференції "Актуальні проблеми охорони здоров’я дітей шкільного віку та підлітків" (Харкїв, 1997), Ювілейній науково-практичній конференції "Актуальні проблеми санаторно-курортного лікування дітей та підлітків на сучасному етапі" (Євпаторія, 1998), Всеукраїнській науково-практичній конференції “Екологія та здоров’я дітей” (Чернівці, 1999), V Всеукраїнській науково-практичній конференції “Сучасні досягнення валеології та спортивної медицини” (Одеса, 1999), науково-практичній конференції “Свинець та здоров’я дітей” (Одеса, 1999), Міжнародній науково-практичній конференції “Здоров’я школярів на межі тисячоліть” (Харків, 2000), науково-практичній конференції “Сучасні проблеми дитячої кардіоревматології” (Київ, 2000), VI Всеукраїнській науково-практичній конференції “Сучасні досягнення валеології та спортивної медицини” (Одеса, 2000).
Апробацію роботи проведено на засіданні кафедри факультетської педіатрії Одеського державного медичного університету та на засіданні клінічного відділу Українського НДІ медичної реабілітації та курортології.
Публікації. Матеріали за темою дисертаціної роботи викладено у 18 публікаціях, з яких 4 - статті у журналах, 1 - рішення про видачу патенту України.
Структура та обсяг дисертації. Дисертацію викладено на 145 аркушах друкарського тексту, вона складається з вступу, огляду літератури, обгрунтування методів досліджень та реабілітації, 3 розділів власних спостережень, обговорення результатів, висновків, переліку використаних літературних джерел.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОАКУПУНКТУРИ ТА ЕЛЕКТРОСОНФОРЕЗУ ПІКАМІЛОНУ НА САНАТОРНОМУ ЕТАПІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ВЕГЕТАТИВНИМИ ДИСФУНКЦІЯМИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок