Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОАКУПУНКТУРИ ТА ЕЛЕКТРОСОНФОРЕЗУ ПІКАМІЛОНУ НА САНАТОРНОМУ ЕТАПІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ВЕГЕТАТИВНИМИ ДИСФУНКЦІЯМИ

ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОАКУПУНКТУРИ ТА ЕЛЕКТРОСОНФОРЕЗУ ПІКАМІЛОНУ НА САНАТОРНОМУ ЕТАПІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ВЕГЕТАТИВНИМИ ДИСФУНКЦІЯМИ / сторінка 5

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОАКУПУНКТУРИ ТА ЕЛЕКТРОСОНФОРЕЗУ ПІКАМІЛОНУ НА САНАТОРНОМУ ЕТАПІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ВЕГЕТАТИВНИМИ ДИСФУНКЦІЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,79 KB
Завантажень:
259
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Д.Стальної (1977), про рівень системи антиоксидантного захисту судили за активністю ферменту каталази (КТ), яку визначали, у свою чергу, за методом М.О.Королюк та співавт. (1988).
Методом атомно-абсорбційної спектрометрії з електротермічною атомізацією визначали вміст солей свинця та кадмію у сироватці крові дітей з ВД , прилад ААА-3, Carl Zeiss, Іena.
Діти обох контрольних груп одержували перший - традиційний – лікувально-реабілітаційний комплекс (ЛРК №1), який включав: дієту, прогулянки на свіжому повітрі, ранкову гімнастику, ЛФК, масаж, при переважанні ваготонії – електрофорез 5 %-ого розчину хлоріду кальцію за комірцевою методикою та настойку елеутерококу по 1 краплі на 1 рік життя двічі на добу; при переважанні симпатикотонії – електрофорез 5 %-ого бромиду натрію на комірцеву зону та настойку валер'яни по 1-2 краплі на 1 рік життя тричі на добу.
Другий лікувально-реабілітаційний комплекс (ЛРК №2) містив: дієту, прогулянки на свіжому повітрі, ранкову гімнастику, ЛФК, масаж та ЕАП. Використовувались корпоральні та аурикулярні точки залежно від стану ВНС, супутньої патології. При ваготонії використовували точки: Gi4, Gi11, E36, F2F3, TR5, VB33, RP6, T14, VB20, V43, VB21, MC6; аурикулярні точки: Т.55, Т.100. При симпатикотонії: Gi4, Gi11, E36, RP6, MC7, MC6, VB20, T4, V40, MC9, V43; аурикулярну точку: Т.55. Вплив починали з точок першого рівня. ЕАП проводили з поступовим збільшенням експозиції впливу на одну точку: з 30 с до 60 с. Сила струму підбиралась індивідуально за суб’єктивним відчуттям дитини у межах 50-100 мкА. Напруга сягала 1-6 В. Вплив виконувався струмом позитивної полярності щодня, на курс 10 процедур. За два тижня проводили додатковий курс – 10 процедур.
Третій лікувально-реабілітаційний комплекс (ЛРК №3) включав: дієту, прогулянки на свіжому повітрі, ранкову гімнастику, ЛФК, масаж, електросонфорез пікамілону, який виконували за загальноприйнятою методикою, очні електроди сполучали з катодом. Сила струму підбиралась індивідуально від 0,2 до 2 мА. Тривалість імпульсів становила 0,5 мс. ЕСФ пікамілону використовували диференційовано залежно від початкового стану ВНС та ВР. При переважанні ваготонії та асимпатикотонічній ВР призначали ЕСФ з режимом частоти впливу імпульсного струму 30-40 Гц; при переважанні симпатикотонічного тонусу та гіперсимпатикотонічній ВР призначали імпульсний струм з режимом частоти впливу 10-20 Гц. Перші сеанси мали тривалість 10 хв, поступово збільшуючись до 40 хв. Курс лікування становив 10 сеансів, через день
Четвертий лікувально-реабілітаційний комплекс (ЛРК №4) включав: дієту, прогулянки на свіжому повітрі, ранкову гімнастику, ЛФК, масаж, ЕАП, електросонфорез пікамілону, а дітям з підвищеним вмістом солей важких металів у сироватці крові призначали харчову композицію “Фібро-Лакт”, зважаючи на її здатність спричиняти нормалізуючу дію на моторно-евакуаторну функцію товстої кишки та сорбіювати на себе ендо- та екзотоксини, солі важких металів [М.А.Андрейчин с соавт., 1992; G.C.Mooren et al., 1996; И.С.Чекман с соавт., 1997]. Дітям віком 7-10 років призначали 4-6 г на добу; 10-15 років – 6-10 г на добу. Добове дозування розподіляли на три приймання. Курс лікування тривав 4 тиж.
Результати клінічного та параклінічного досліджень заносились у спеціальні карти. Отримані дані опрацьовувались методом варіаційної статистики з підрахуванням середніх величин. Для оцінки відміностей показників у порівнюваних групах використовувався t-критерій Ст’юдента. Статистичне опрацювання даних виконувалось за допомогою програми Statistica 7,0 for Windows.
РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ЇXНЄ ОБГОВОРЕННЯ
На санаторний етап відновлювального лікування хворі надходили із скаргами на головний біль, емоційну лабільність, порушення сну, стомлюваність, непереносимість задушливих приміщень, болі у серці, запори.
При клінічному обстеженні практично у всіх дітей з підвищеним вмістом солей свинця та кадмію у сироватці крові було виявлено різні супутні захворювання. Частіше за інші (87,8 %) діагностувались хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту (хронічний гастродуоденіт, дискінезії жовчовивідних шляхів та кишечника).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОАКУПУНКТУРИ ТА ЕЛЕКТРОСОНФОРЕЗУ ПІКАМІЛОНУ НА САНАТОРНОМУ ЕТАПІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ВЕГЕТАТИВНИМИ ДИСФУНКЦІЯМИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок