Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат безкоштовно: ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОАКУПУНКТУРИ ТА ЕЛЕКТРОСОНФОРЕЗУ ПІКАМІЛОНУ НА САНАТОРНОМУ ЕТАПІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ВЕГЕТАТИВНИМИ ДИСФУНКЦІЯМИ

ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОАКУПУНКТУРИ ТА ЕЛЕКТРОСОНФОРЕЗУ ПІКАМІЛОНУ НА САНАТОРНОМУ ЕТАПІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ВЕГЕТАТИВНИМИ ДИСФУНКЦІЯМИ / сторінка 8

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОАКУПУНКТУРИ ТА ЕЛЕКТРОСОНФОРЕЗУ ПІКАМІЛОНУ НА САНАТОРНОМУ ЕТАПІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ВЕГЕТАТИВНИМИ ДИСФУНКЦІЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,79 KB
Завантажень:
259
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

Залучення до лікувально-реабілітаційного комплексу ЕСФ пікамілону справляло виражену нормалізуючу дію на вільно-радикальні процеси у організмі дітей з ВД: МДА – 1,02 ± 0,18 нмоль/мл (до лікування – 2,82 ± 0,31 нмоль/мл), ДК – 8,23 ± 0,30 нмоль/мл (до лікування – 12,52 ± 0,91 нмоль/мл), КТ – 120,4 ±4,03 мккат/л (до лікування – 91,43 ± 3,34 мккат/л) (р < 0,001).
Таким чином, призначення дітям з ВД лікувально-реабілітаційного комплексу з залученням ЕАП, ЕСФ пікамілону та харчових волокон, залежно від функціонального стану вегетативної нервової системи, вегетативної реактивності та вмісту солей важких металів у сироватці крові, сприяє підвищенню ефективності лікування дітей з вегетативними дисфункціями. Одержані дані дозволяють сформулювати ряд висновків.
ВИСНОВКИ
1.
У дітей з вегетативними дисфункціями, які надходять на санаторно-курортний етап відновлювального лікування, видзначаються виражені клінічні прояви захворювання, зміни функціонального стану вегетативної нервової системи, церебральної гемодинаміки, порушення у системах перекисного окислювання ліпідів та антиоксидантного захисту, які залежать від рівня концентрації солей важких металів - свинця та кадмію – у сироватці крові.
2.
Курс відновлювального лікування дітей з вегетативними дисфункціями на санаторно-курортному етапі спричиняє зниження клінічних, функціональних та лабораторних проявів захворювання. Ступінь відновлювального ефекту залежить від рівня вмісту у сироватці крові свинця та кадмію.
3.
Залучення до лікувально-реабілітаційного комплексу електроакупунктури підвищує ефективність відновлювального лікування, що проявляється поліпшенням функціонального стану вегетативної нервової системи, нормалізацією мозкової гемодинаміки та зниженням периферичного опору судин головного мозку.
4.
Включення до лікувально-реабілітаційного комплексу електросонфорезу пікамілону, окрім нормалізації мозкової гемодинаміки та поліпшення функціонального стану вегетативної нервової системи, призводить до посилення антиоксидантного ефекту і скорочення процесів перекисного окислювання ліпідів.
5.
Лікувально-реабілітаційний комплекс з залученням електроакупунктури, електросонфорезу пікамілону та харчової композиції “Фібро-Лакт”, поряд з вираженою нормалізацією усіх проявів захворювання, сприяє поліпшенню
функції кишечника та істотному зниженню вмісту солей важких металів – свинця та кадмію – у сироватці крові.
ПЕРЕЛІК РОБІТ, ОПУБЛІКОВАНИХ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
1.
Касьяненко А.В., Зубаренко А.В., Дмитриев И.Б. Дифференцированная электропунктура вегетососудистых нарушений у детей // Вестник физиотерапии и курортологии – 1999. - № 1. - С.38 - 40.
2.
Касьяненко Г.В. Соматичний статус і реабiлiтацiя дiтей із екологічно несприятливих районів // Одеський медичний журнал. – 2000. - № 3 (59). – С.57 - 59.
3.
Касьяненко А.В. Состояние здоровья детей из экологически неблагоприятных районов // Буковинський медичний вісник. - 2000. - № 1-2. - С. 39 - 43.
4.
Комплексное применение электросон-фореза пикамилона и пищевых волокон "Фибро-Лакт" в санаторной реабилитации детей из районов с антропогенным загрязнением окружающей среды / Зубаренко А.В., Касьяненко А.В., Доценко С.А., Польщакова Т.В., Дмитриев И.Б. // Медична реабілітація, курортологія и фізіотерапія. - 2000. - № 3. - С.23 - 26.
5.
Одержано рішення про видачу 20-річного патенту від 20.03.2000 р. Завка на винахід № 98052540 от 15.05.1998. Спосіб лікування вегетосудинних дистоній у дітей / Касьяненко Г.В., Зубаренко О.В., Кравченко Л.Г., Дмитрієв І.Б., Доценко С.А., Польщакова Т.В. (Україна).
6.
Применение электросна и пикамилона в комплексном лечении детей с вегетососудистыми расстройствами / А.В. Зубаренко, С.А. Доценко, Т.В. Польщакова, А.В. Касьяненко // Медицинская реабилитация в педиатрии. - 1998. - № 6. - С.39 - 40.
7.
Касьяненко А.В., Кравченко В.Б., Гбур М.С. Пищевые волокна в реабилитации детей из экологически неблагоприятных районов // Медицинская реабилитация в педиатрии.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОАКУПУНКТУРИ ТА ЕЛЕКТРОСОНФОРЕЗУ ПІКАМІЛОНУ НА САНАТОРНОМУ ЕТАПІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ВЕГЕТАТИВНИМИ ДИСФУНКЦІЯМИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок