Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Фінансові інвестиції торговельних підприємств та умови їх здійснення

Фінансові інвестиції торговельних підприємств та умови їх здійснення

Назва:
Фінансові інвестиції торговельних підприємств та умови їх здійснення
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,86 KB
Завантажень:
393
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
На правах рукопису
УДК 658.14/.15
Король Вячеслав Анатолійович
Фінансові інвестиції торговельних підприємств та умови їх здійснення
08.07.05 Економіка торгівлі та послуг
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук
Київ - 1998
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському державному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти України
Науковий керівник | доктор економічних наук, професор,
Мазаракі Анатолій Антонович,
Київський державний торговельно-економічний університет, ректор
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор, Шевчук Василь Якович, Міністерство охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України, міністр
кандидат економічних наук, професор, Косарина Валентина Петрівна, Полтавський кооперативний інститут, проректор
Провідна установа
Донецький комерційний інститут Міністерства освіти України, кафедра макроекономіки та фінансів
Захист дисертації відбудеться 17 грудня 1998 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої ради Д 26.055.01 в Київському державному торговельно-економічному університеті за адресою:
253156 м.Київ, вул.Кіото, 19, ауд. 221.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці університету
Автореферат розісланий 6 листопада 1998 року
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради |
____________ |
Морозова Н.І.
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У зв’язку з впровадженням ринкових вiдносин, поступовим розвитком фiнансового ринку, все бiльшої актуальності для підприємств торгівлі набуває процес рівнозначного використання фінансових інвестицій у господарській діяльності поруч з оборотом товарної маси. В економічних умовах невизначеності перспектив діяльності, циклічності реалізації товарів і дорогого кредиту фінансові інвестиції є істотним внутрішнім фактором економічного зростання підприємств торгівлі.
При низькій рентабельності роботи торговельного підприємства в умовах зниження або невисокого рівня інфляції, фінансові інвестиції можуть дати досить надійне і беззбиткове джерело доходів, особливо, якщо прибутковість роботи підприємства нижче, ніж мінімальний рівень рентабельності.
Результати досліджень показують, що приблизно 1/5 вдало господарюючих торговельних підприємств здійснюють вкладення коштів у фінансові інструменти. Враховуючи масштабність сфери товарного обігу, це говорить про значущість цього напрямку інвестування і необхідність проведення досліджень і розробок по вдосконаленню механізму здійснення фінансових інвестицій підприємствами цієї сфери.
Дослідження можливостей підвищення результативності роботи підприємств торгівлі за рахунок здійснення фінансових вкладень, дозволяє вдосконалити фінансово-економічний механізм управління цими підприємствами та визначити напрями диверсифікації їх діяльності. Розробки у цьому напрямку сприятимуть підвищенню ефективності управління фінансовими ресурсами підприємств торгівлі, зокрема їх грошовими коштами.
Для економіки торгівлі, як самостійної науки — це дуже важливе завдання, оскільки в торговій сфері здійснюється інкасація грошових доходів населення через реалізацію споживчих товарів. І фінансові інвестиції, особливо їх боргові короткострокові форми, найбільш застосовні для виконання такого завдання. Тоді як довгострокові інструменти, можуть використовуватися для здійснення диверсифікації діяльності торговельних підприємств.
Таким чином, використовуючи різні форми фінансових інвестицій, підприємства торгівлі отримують ефективні важелі впливу на вдосконалення своєї діяльності на конкурентному ринку.
Публікації в періодичній літературі, в монографіях і підручниках, як вітчизняних, так і зарубіжних авторів, зокрема Бланка І.А. [15, 16], Суторміної В.М. [55], Мертенса А.В. [41], Ковальова В.В. [30], Первозванського А.А. і Первозванської Т.Н. [48], Торкановського В.С. [51], Кузнєцової О.В. [57], Ейсана Нікбахта та Анжеліко Гропеллі [43], Дж.О’Брайєна і С.Шривастави [27], Хорна Дж. К. Вана [66], Гітмана Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Фінансові інвестиції торговельних підприємств та умови їх здійснення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок