Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАЛЕЗАЛІЗОБЕТОННІ БАЛКИ ІЗ ЗОВНІШНІМ ЛИСТОВИМ АРМУВАННЯМ

СТАЛЕЗАЛІЗОБЕТОННІ БАЛКИ ІЗ ЗОВНІШНІМ ЛИСТОВИМ АРМУВАННЯМ

Назва:
СТАЛЕЗАЛІЗОБЕТОННІ БАЛКИ ІЗ ЗОВНІШНІМ ЛИСТОВИМ АРМУВАННЯМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,74 KB
Завантажень:
40
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ПОЛТАВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА
СКОЛИБОГ Олександр Валерійович
УДК 624.015.5
СТАЛЕЗАЛІЗОБЕТОННІ БАЛКИ
ІЗ ЗОВНІШНІМ ЛИСТОВИМ АРМУВАННЯМ
Спеціальність 05.23.01
„Будівельні конструкції, будівлі та споруди”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі конструкцій із металу, дерева і пластмас Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
- доктор технічних наук, професор
Стороженко Леонід Іванович, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, професор кафедри конструкцій із металу, дерева і пластмас.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор
Роговий Станіслав Іванович, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, професор кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матеріалів;
- кандидат технічних наук, доцент
Єфіменко Віктор Іванович, Криворізький технічний університет, завідувач кафедри архітектури та містобудівництва.
Провідна установа:
- Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, Міністерство освіти і науки України, кафедра залізобетонних і кам’яних конструкцій.
Захист відбудеться „ 24 ” жовтня 2006р., о 1330, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.052.02 при Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою: 36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд. 218.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: 36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий „ 19 ” вересня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради В.В. Чернявський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією із головних задач, що стоїть перед будівництвом на сьогодні, є створення нових прогресивних конструктивних елементів (форм, перерізів), які б задовольняли вимоги зі зменшення витрат матеріалів, маси як окремих несучих конструкцій, так і будівель у цілому, зниження вартості, трудомісткості виготовлення і підвищення несучої здатності. Цю задачу можна вирішити, використовуючи високоміцні й ефективні матеріали, створюючи нові конструктивні форми перерізів.
Одним із можливих шляхів зменшення матеріалоємності і підвищення несучої здатності несучих конструкцій є раціональне поєднання листової сталі та залізобетону. Ефективність згинальних конструкцій із зовнішнім листовим армуванням забезпечується за рахунок більш доцільного використання листової арматури шляхом розміщення її на зовнішніх гранях перерізу. Це дає можливість збільшити робочу висоту перетину й одержати відповідний приріст міцності та жорсткості або зменшити розміри поперечного перетину конструкції, а також застосувати зовнішню листову сталь в якості опалубки при бетонуванні, а після затвердіння бетону – в якості несучої арматури.
Зовнішня арматура у вигляді сталевих листів виключає необхідність багаторядного розміщення стрижнів по висоті перерізу, як це часто має місце в звичайних залізобетонних елементах, а також дозволяє економічно використовувати сталь і значно спростити укладання та ущільнення бетонної суміші. Одним із таких типів конструкцій є балки з незйомною сталевою опалубкою. Ці конструкції мають суттєві переваги при проектуванні і будівництві різних будівель і споруд. Але до цього часу не розв’язана проблема проектування цих конструкцій, яка полягає у визначенні кількості арматури, розмірів поперечного перерізу та способів армування. Таким чином, дослідження згинальних елементів із зовнішнім листовим армуванням викликає практичний і науковий інтерес.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами
Тема відповідає напряму науково-технічної політики держави в галузі оцінки технічного стану будівель і споруд згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №409 від 5 травня 1997р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СТАЛЕЗАЛІЗОБЕТОННІ БАЛКИ ІЗ ЗОВНІШНІМ ЛИСТОВИМ АРМУВАННЯМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок