Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИБІР ОСНОВНИХ ПРОЕКТНИХ ХАРАКТЕРИСТИК КОРАБЛІВ БЕРЕГОВОЇ ОХОРОНИ

ВИБІР ОСНОВНИХ ПРОЕКТНИХ ХАРАКТЕРИСТИК КОРАБЛІВ БЕРЕГОВОЇ ОХОРОНИ

Назва:
ВИБІР ОСНОВНИХ ПРОЕКТНИХ ХАРАКТЕРИСТИК КОРАБЛІВ БЕРЕГОВОЇ ОХОРОНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,82 KB
Завантажень:
211
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
\bookfoldsheets0УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МОРСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені адмірала МАКАРОВА
Д 38.060.01
ДАМ СУАН ТУАН
УДК 629. 5.02
ВИБІР ОСНОВНИХ ПРОЕКТНИХ ХАРАКТЕРИСТИК
КОРАБЛІВ БЕРЕГОВОЇ ОХОРОНИ
Спеціальність 05.08.03 – Механіка та конструювання суден
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Миколаїв 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському державному морському технічному університеті імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник Доктор технічних наук, професор Некрасов Валерій Олександрович, Український державний морський технічний університет, завідувач кафедри теорії та проектування суден.
Офіційні опоненти:
Доктор технічних наук Соломенцев Олег Іванович, Український державний морський технічний університет Міністерства освіти і науки України, головний науковий співробітник.
Кандидат технічних наук, доцент Бондар Валентин Максимович, Одеська національна морська академія Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри теорії та устрою судна.
Провідна установа: Одеський національний морський університет Міністерст-ва освіти і науки України, м. Одеса.
Захист відбудеться "20" жовтня 2003 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 38.060.01 Українського державного морського технічного університету за адресою: 54025, м. Миколаїв, проспект Героїв Сталінграда, 9, ауд. 360.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Українського державного морського технічного університету імені адмірала Макарова за адресою: 54025, м. Миколаїв, проспект Героїв Сталінграда, 9.
Автореферат розісланий "15 " вересня 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої
ради, доктор технічних наук, професор РИЖКОВ С.С

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми: Проблема берегової охорони держави вимагає не тільки проектування, побудову та експлуатацію суден спеціального призначення, що називаються патрульними кораблями, але і виконання спеціальних операцій, які здійснюються Митним управлінням, Морською поліцією та іншими організаціями. До таких спеціальних оперативних задач берегової охорони входять боротьба з контрабандою і прибережним піратством, захист морських прибережних промислів, портів, річкових, морських шляхів, прибережне патрулювання. Для того щоб у сучасних умовах кораблі берегової охорони залишалися найбільш ефективним засобом виконання цих операцій, вони повинні розвивати досить велику швидкість руху при жорстких погодних умовах (особливо в тропічних районах океану) і нести відповідне озброєння, що перешкоджає проникненню порушників і виконанню порушниками протиправних операцій в зоні, що охороняється.
Роль проектування кораблів берегової охорони у вирішенні цієї проблеми особливо велика, тому що вже на початкових стадіях проектування, за рахунок високої технічної досконалості нових кораблів берегової охорони можна заощадити значні кошти на їх створення й обслуговування. Крім того, враховуючи всі особливості функціонування кораблів у сучасних умовах експлуатації й одержавши на цій основі належний оптимальний розв'язок, можна істотно збільшити ефективність використання кораблів за призначенням.
Зв'язок з науковими програмами, планами, темами. Дисертація включає результати досліджень, які отримані при виконанні фундаментальної д/б науково-дослідної роботи "Удосконалювання морехідних якостей і проектування суден" № U001899 Міністерства освіти і науки України, а також відповідно до державної програми "Розвитку океанської економіки і побудови суден В'єтнаму", у рамках науково-дослідної роботи "Створення систем автоматизованого проектування сучасних суден В'єтнаму".
Мета і задачі досліджень. Метою дисертаційної роботи є удосконалення процесу проектування патрульних кораблів для забезпечення надійної берегової охорони в сучасних умовах взаємодії з порушниками Закону.
Для досягнення цієї мети необхідно вирішити наступні задачі:
1. Створити модель функціонування кораблів берегової охорони (КБО), що враховує їх взаємодію з суднами-порушниками (СП), як у часі, так і в просторі зони, що охороняється, і забезпечує одержання більш достовірної, в порівнянні з існуючою, оцінки загальної характеристики функціонування КБО - надійності виконання охоронних операцій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВИБІР ОСНОВНИХ ПРОЕКТНИХ ХАРАКТЕРИСТИК КОРАБЛІВ БЕРЕГОВОЇ ОХОРОНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок