Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА НИЗЬКОІНТЕНСИВНИХ МОДИФІКАЦІЙ ДВОКОНСОЛЬНОГО ДОЩУВАЛЬНОГО АГРЕГАТА ДДА-100МА

РОЗРОБКА НИЗЬКОІНТЕНСИВНИХ МОДИФІКАЦІЙ ДВОКОНСОЛЬНОГО ДОЩУВАЛЬНОГО АГРЕГАТА ДДА-100МА

Назва:
РОЗРОБКА НИЗЬКОІНТЕНСИВНИХ МОДИФІКАЦІЙ ДВОКОНСОЛЬНОГО ДОЩУВАЛЬНОГО АГРЕГАТА ДДА-100МА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,77 KB
Завантажень:
473
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Українська академія аграрних наук
Інститут гідротехніки і меліорації
МУЗИКА ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ
УДК 631.674.5:631.3
РОЗРОБКА НИЗЬКОІНТЕНСИВНИХ МОДИФІКАЦІЙ ДВОКОНСОЛЬНОГО ДОЩУВАЛЬНОГО АГРЕГАТА ДДА-100МА
06.01.02 – Сільськогосподарські меліорації
(технічні науки)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті гідротехніки і меліорації Української академії аграрних наук ( УААН )
Науковий керівник: | доктор технічних наук, старший науковий співробітник
ГРИНЬ Юрій Іванович, | Інститут гідротехніки і меліорації УААН,
завідувач відділу зрошувальних систем
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
ГУРІН Василь Арсентійович, | Український державний університет водного господарства та природокористування, завідувач кафедри експлуатації гідромеліоративних систем;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник | ГАРНИК Володимир Кирилович,
ВАТПроектно-технологічний інститут “Укроргводбуд”, голова правління |
Провідна установа: Інститут гідромеханіки НАН України, м. Київ,
вул. Желябова, 8/4.
Захист відбудеться “22” січня 2003 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.362.01 при Інституті гідротехніки і меліорації УААН за адресою: 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 37.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту гідротехніки і меліорації за адресою: 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 37.
Автореферат розісланий “10” грудня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, с.н.с. Топольнік Т.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми: Аналіз експлуатації дощувальних машин фронтальної дії, які використовуються зараз для поливу на зрошувальних системах України показав, що найбільш поширеними, надійними і простими є дощувальні агрегати ДДА-100МА, якими зволожується понад 30% поливної площі. При цьому кількість ДДА-100МА становить більше 6 тис.шт. (якщо порівняти з “Дніпро” – 4,4 тис.шт., “Волжанка” – 3,0 тис.шт., “Кубань” – 0,5 тис.шт.), що пояснюється їхньою високою продуктивністю, мобільністю, довговічністю та незначною вартістю поливу. В той же час, через високу інтенсивність, незадовільну структуру та рівномірність дощу агрегата ДДА-100МА часто виникає поверхневий стік води, який призводить до іригаційної ерозії і нерівномірного зволоження грунту, змиву його і зниження родючості, що не забезпечує екологічну безпеку грунту і проектну урожайність сільськогосподарських культур. Крім того, відсутність методичних основ розрахунку оптимальних параметрів дощувальних насадок та оптимізації схем їхнього розміщення у дві лінії на водопровідному трубопроводі з урахуванням заданої структури дощу не дає змоги впроваджувати грунтозахисну технологію поливу та створювати нові модифікації двоконсольних агрегатів із різними витратами води та шириною захвату.
Отже, поліпшення показників якості та структури дощу агрегата ДДА-100МА є актуальним і необхідним для збереження родючого шару грунту від ерозії та поверхневого стоку. Удосконалення методів розрахунку конструктивних параметрів агрегата ДДА-100МА дасть можливість створювати двоконсольні дощувальні агрегати фронтальної дії нового покоління, які забезпечуватимуть раціональне використання води з високою якістю та рівномірністю поливу на різних за водопроникністю типах грунту.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася за державними науковими програмами Інституту гідротехніки і меліорації та галузевими програмами Держводгоспу України 1991 – 2002 рр.
1990-1995 рр. Державна програма “Продовольство-95”, проект “Родючість грунтів. Розробити і впровадити нові модифікації дощувальних машин, які забезпечують економію енергетичних і водних ресурсів, збереження грунтів”. Державна реєстрація № UА010053312Р. Автор був відповідальним виконавцем з розробки нових модифікацій дощувального агрегата ДДА-100МА.
1996-2000 рр. Державна програма “Ресурсозберігаюче водокористування в АПК.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА НИЗЬКОІНТЕНСИВНИХ МОДИФІКАЦІЙ ДВОКОНСОЛЬНОГО ДОЩУВАЛЬНОГО АГРЕГАТА ДДА-100МА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок