Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МЕХАНІЗМУ ВНУТРІШНЬОГО ІНВЕСТУВАННЯ НА ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

РОЗРОБКА МЕХАНІЗМУ ВНУТРІШНЬОГО ІНВЕСТУВАННЯ НА ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

Назва:
РОЗРОБКА МЕХАНІЗМУ ВНУТРІШНЬОГО ІНВЕСТУВАННЯ НА ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,77 KB
Завантажень:
434
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Кудояр Олена Юріївна
УДК 330.322.3 : 334.716
РОЗРОБКА МЕХАНІЗМУ ВНУТРІШНЬОГО
ІНВЕСТУВАННЯ НА ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ
Спеціальність 08.02.02 – економіка та управління науково-технічним прогресом
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Андрєєва Тетяна Євгеніївна,
Харківський державний технічний університет
будівництва та архітектури,
завідувач кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Дикань Володимир Леонідович,
Українська державна академія залізничного транспорту,
завідувач кафедри економіки, організації і управління підприємством;
кандидат економічних наук
Строкович Ганна Віталіївна,
Харківський державний економічний університет,
доцент кафедри економіки підприємства та менеджменту.
Провідна установа: Інститут економіки, відділ ефективності інвестицій та
відтворення основних фондів,
Національна академія наук України, м. Київ.
Захист відбудеться „22” квітня 2003р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.64.050.02 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”,
61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
Автореферат розісланий “17” березня” 2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Гаврись О.М.
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вимоги сучасної науково-технічної революції й міжнародної конкуренції формують проблему пошуку адекватних умовам ринкової економіки механізмів забезпечення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств промисловості. Одним з основних завдань реформування народного господарства є активізація інвестиційної діяльності та розробка нового організаційно-економічного механізму, що має відповідати вимогам подолання кризи, лібералізації умов роботи підприємств, оздоровленню економіки. При цьому велике значення мають не тільки масштаби залучення інвестицій, але й ефективність їх використання.
Дослідженню змісту, ролі та ефективності інвестування присвячено багато робіт закордонних і вітчизняних учених. За кордоном проблеми інвестування досліджені в роботах М.Баканова, П.Берана, А.Берлі, Ю.Богатіна, Дж.Кейнса, А.Ларіонова, Р.Мінза, Р.Пєтухова, О.Стоянової, Т.Теплової, М.Хаммера, В.Шарпа, В.Швандара, В.Шеремета та ін. Вітчизняні дослідження відображені в роботах Л.Бакаєва, Є.Бершеди, І.Бланка, М.Герасимчука, В.Диканя, А.Загороднього, І.Зенкової, Є.Купка, О.Пересади, А.Пилипенка, П.Рогожина, Г.Смирнова, Н.Татаренка, В.Федоренка, В.Шевчука, А.Яковлєва та ін.
Проте існують завдання, які потребують додаткового дослідження. Це відноситься як до самого інвестування, так і до оцінки його ефективності з урахуванням динаміки макро- і мікропоказників розвитку підприємств промисловості. Потреба в подальших дослідженнях інвестиційних процесів пов’язана також з тим, що ринкова організація економічної діяльності будується на вільному розподілі інвестицій із властивими йому особливостями регіональних і галузевих умов інвестування. Найбільш важливі ці проблеми для підприємств машинобудівної промисловості, бо від якості й конкурентоспроможності їх продукції значною мірою залежить життєздатність національної економіки та перспективи розширення інноваційного розвитку. У зв’язку з цим проблема розробки механізму внутрішнього інвестування є актуальною для промислових підприємств, що і зумовило вибір теми, мети та завдань дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана у відповідності з планами науково-дослідних робіт Національного технічного університету “Харківський політехнічний
2
інститут”, включаючи виконані за участю автора теми: “Дослідження процесів реструктуризації економіки України та їх впливу на покращення інвестиційного клімату” (номер державної реєстрації №0100U001082); “Дослідження процесів реструктуризації економіки України та їх впливу на зміцнення інноваційного потенціалу” (номер державної реєстрації №0102U000971); „Удосконалення теорії та методів проектного аналізу інноваційних проектів” (номер державної реєстрації № 0100U001667).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА МЕХАНІЗМУ ВНУТРІШНЬОГО ІНВЕСТУВАННЯ НА ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок