Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОГНІТИВНІ МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ТА ПРОГРАМАМИ (НА ПРИКЛАДІ ПРОГРАМИ СУПРОВОДУ СУДОВИХ СПРАВ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ)

КОГНІТИВНІ МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ТА ПРОГРАМАМИ (НА ПРИКЛАДІ ПРОГРАМИ СУПРОВОДУ СУДОВИХ СПРАВ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ)

Назва:
КОГНІТИВНІ МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ТА ПРОГРАМАМИ (НА ПРИКЛАДІ ПРОГРАМИ СУПРОВОДУ СУДОВИХ СПРАВ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,48 KB
Завантажень:
111
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ВОЙТЕНКО Олександр Степанович
УДК 681.324:34
КОГНІТИВНІ МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ТА ПРОГРАМАМИ
(НА ПРИКЛАДІ ПРОГРАМИ СУПРОВОДУ СУДОВИХ СПРАВ
ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ)
05.13.22 – Управління проектами та програмами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі управління проектами Київського національного університету будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Бушуєв Сергій Дмитрович,
Київський національний університет
будівництва і архітектури,
завідувач кафедри управління проектами,
Міністерство освіти і науки України
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Кононенко Ігор Володимирович,
Національний технічний університет „Харківський політехнічний інститут”,
завідувач кафедри стратегічного управління,
Міністерство освіти і науки України
кандидат технічних наук, доцент
Тімінський Олександр Георгійович,
Київський національний університет
будівництва і архітектури,
доцент кафедри автоматизації технологічних процесів,
Міністерство освіти і науки України
Захист відбудеться “ 4 ” жовтня 2007 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.01 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ-37, Повітрофлотський пр., 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розіслано “ 30 ” серпня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, професор С.В. Цюцюра


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми досліджень. Сучасний етап розвитку управління проектами та програмами характеризується підвищенням ролі інформаційних технологій та побудованих на їх основі автоматизованих систем управління. Останнім часом в світі з’являються нові стандарти з впровадження інформаційних технологій, які покликані підвищити ефективність впровадження систем управління проектами та програмами. Розробниками стандартів враховуються процеси, критичні для ефективного виконання проектів впровадження. Значна увага приділяється вимогам відповідних галузей діяльності організацій та процесам управління змінами, комунікаціями, ресурсами, ризиками, якістю, технологічній зрілості тощо. Одним із ключових питань, що виникають при виконанні проектів, є ефективна взаємодія із зацікавленими сторонами, які мають динамічні властивості.
Питання розробки інформаційних систем та визначення взаємного впливу елементів систем різної природи досліджуються багатьма науковцями. Серед них можна відзначити наукові праці С.Д. Бушуєва, І.В. Кононенка, Ю.М. Теслі, Б. Коско, Є.К. Корноушенко, В.І. Прангішвілі, В.І. Максимова, О.О. Кулінича, Р. Аксельрода, В.Б. Силова, а також А. Кофмана, Т. Сааті, Л.А. Заде, М. Свамі, К. Тхуласираман, О.Г. Тімінського та ін. На сучасному етапі процеси комунікації з учасниками проекту передбачають визначення обсягу та структури інформації, що повинна бути поширена між зацікавленими сторонами; накладання відповідних обмежень на її використання. Комунікації між зацікавленими сторонами проекту вимагають не тільки користування необхідною інформацією, але й більш тісну взаємодію між ними, що враховує також зміну поведінки та рівня довіри у процесі виконання проекту. Таким чином, в управлінні проектами та програмами необхідні теоретичні дослідження в напрямку формування успіху проектів на основі ефективної взаємодії зацікавлених сторін з урахуванням динаміки поведінки та вивчення змін їх властивостей у процесі управління. Отже, потреба в науковому аналізі та розробленні когнітивного механізму управління зацікавленими сторонами за умов постійних змін оточення зумовлюють вибір теми, її актуальність, визначають мету та завдання дисертаційної роботи та.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: КОГНІТИВНІ МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ТА ПРОГРАМАМИ (НА ПРИКЛАДІ ПРОГРАМИ СУПРОВОДУ СУДОВИХ СПРАВ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок