Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДИКА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ДОГОВІРНОГО ПРОЦЕСУ (на прикладі діяльності промислових підприємств України)

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДИКА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ДОГОВІРНОГО ПРОЦЕСУ (на прикладі діяльності промислових підприємств України)

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДИКА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ДОГОВІРНОГО ПРОЦЕСУ (на прикладі діяльності промислових підприємств України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,99 KB
Завантажень:
474
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ
ДЕРЖКОМСТАТУ УКРАЇНИ
Романчук Катерина Василівна
УДК: 657.05
ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДИКА
БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ДОГОВІРНОГО ПРОЦЕСУ
(на прикладі діяльності промислових підприємств України)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Житомирському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
Петрук Олександр Михайлович,
Житомирський державний технологічний університет,
завідувач кафедри фінансів
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Кузьмінський Юрій Анатолійович,
Київський національний економічний
університет ім. Вадима Гетьмана,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Жук Валерій Миколайович,
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки” УААН,
завідувач відділу методології обліку та аудиту
Провідна установа Національний аграрний університет Кабінету Міністрів
України, кафедра бухгалтерського обліку та аудиту,
м. Київ
Захист відбудеться “24” січня 2006 р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.870.01 у Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, , ауд. .
Автореферат розісланий “16” грудня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Л.O. Свистун-Золотаренко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В економіці пострадянських країн відбуваються суттєві зміни, які впливають і на характер договірних відносин підприємств. Невиконання договорів або невдале формулювання їх окремих положень може суттєво знизити фінансову незалежність і платоспроможність суб’єктів господарювання. Тому питання бухгалтерського обліку та контролю укладання й виконання господарських договорів мають першочергове значення. На 14досліджуваних промислових підприємств управління договірним процесом здійснюється на належному рівні, отже, виникає необхідність перегляду теоретичних положень організації та методики бухгалтерського обліку та внутрішньогосподарського контролю договірного процесу.
Проблеми організації та методики бухгалтерського обліку договірного процесу знайшли відображення у працях вітчизняних вчених: Ф.Ф. Бутинця, В.М. Жука, Ю.А. Кузьмінського, О.М. Петрука, Л.К. Сука; зарубіжних вчених до 90-х років ХХ ст.: Р.Я. Вейцмана, О.М. Галагана, Я.М. Гальперіна, А.С. Глухова, М.М. Захар’їна, В.Є. Кєдрова, І.А. Кошкіна, Н.Г. Крилова, Г.В. Лакіна, Н.А. Леонтьєва, А.І. Лозінського, В.І. Нагорського, І.Ф. Палатнікова, М.С. Рубінова, Р. Саватьє, Н.А. Синєбрюхова, Є.Є. Сіверса, І.Б. Слуцького, Е. Теребухи (E.С.О. Щенкова; сучасних вчених Росії: М.Х. Жебрака, В.Б. Івашкевича, М.Ю. Мєдвєдєва, О.М. Мєдвєдєва, В.Ф. Палія, М.Л. Пятова, Я.В. Соколова, В.Л. Тамбовцева; сучасних вчених інших зарубіжних країн: Я. Стемпнєвського (J.кpniewski), В. Яслана (W.њlan).
Питанням дослідження бухгалтерського обліку та аналізу договірного процесу присвячені кандидатські дисертації українських (О.М. Петрук, 2000 р.) та російських (І.В. Кладова, 2000 р.) дослідників. Наявні теоретичні та практичні напрацювання щодо обліку та аналізу операцій за договорами висвітлюють договірний процес лише в аспекті обліку розрахункових операцій. Розробки з організації та методики бухгалтерського обліку й контролю договірного процесу та використання облікової інформації для управління ним з урахуванням цивільного, господарського, податкового законодавства та умов договорів відсутні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДИКА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ДОГОВІРНОГО ПРОЦЕСУ (на прикладі діяльності промислових підприємств України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок