Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ІНВЕСТУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ІНВЕСТУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ІНВЕСТУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,47 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
У цілому методологія розробки економічної безпеки ПІС, що включає дов
гострокові цільові установки й обмеження, повинна реалізовуватися в та
кій логічній послідовності (рис


ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. В.В. ДОКУЧАЄВА
Берестовий Кім Семенович
УДК 338.43:658.152
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ІНВЕСТУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА
Спеціальність 08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Таврійській державній агротехнічній академії Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Корецький Микола Христофорович,
Таврійська державна агротехнічна академія
(м. Мелітополь),
доцент кафедри аналізу та фінансів.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Чупіс Анатолій Віталійович,
Сумський національний аграрний університет,
завідувач кафедри фінансів;
кандидат економічних наук, доцент
Садиков Мурат Абдикасович,
Харківський державний аграрний університет
ім. В.В.Докучаєва,
доцент кафедри організації виробництва та
агробізнесу.
Провідна установа – Інститут аграрної економіки УААН, відділ фінансово-
кредитної і податкової політики, м.Київ.
Захист відбудеться “09“ січня 2002р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.803.01 Харківського державного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва за адресою: 61131, м. Харків, п/в “Комуніст-1”, учбове містечко ХДАУ, корп.1, ауд. 213.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва за адресою: 61131, м. Харків, п/в “Комуніст-1”, учбове містечко ХДАУ.
Автореферат розісланий “7” грудня 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Македонський А.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ефективне реформування економіки, як свідчить світовий і вітчизняний досвід, можливе лише на основі активізації інвестиційної діяльності, істотного збільшення обсягу інвестицій, а також консолідації всіх джерел інвестування. Тільки тоді можлива модернізація виробництва, впровадження нових технологій на основі сучасних наукових досліджень.
Найвищий рівень інвестиційної активності в агропромисловому комплексі України спостерігався в 1991р., коли капітальні інвестиції за рахунок усіх джерел фінансування перевищували 20 млрд. грн. в еквівалентних цінах. Цьому, зокрема, сприяло введення в дію законодавства про пріоритетний розвиток соціальної сфери села та агропромислового виробництва. В період з 1992р. до 1998р. економічна криза зумовила спад інвестиційної активності в АПК.
Для модернізації та розширення виробництва необхідним джерелом фінансування є іноземні інвестиції. На 1.01.2000 року прямі іноземні інвестиції в економіку України досягли 3247,9 млн. дол. США. Це означає, що на одного мешканця України припадало всього лише 62 дол. інвестицій, тоді як у Росії – 109 дол., Польщі – 1091 дол., Чехії – 1631 дол., Угорщині – 2129 дол. США. Нинішні обсяги вкрай необхідних для розвитку української економіки інвестицій далекі від потреб, які складають, за підрахунками економістів, 450 млрд. дол. США.
Проблеми інвестування, інвестиційної активності завжди знаходилися у центрі уваги українських та іноземних учених-економістів. К.Маркс глибоко проаналізував соціально-економічні основи процесу накопичення у капіталістичній системі. Фундаментальний економіко-теоретичний аналіз інвестиційного процесу в умовах ринку проводиться у працях Дж. М. Кейнса, І. Фішера, Л. Койка, Д. Йоргенсона, В.Міта, Л.Т. Гайера та інших. Питання вирішення проблеми ефективності залучення інвестицій привертає увагу багатьох вітчизняних науковців: Л.І. Бровко, О.М. Голованова, М.Я. Дем’яненка, І.Й. Дороша, Ю.О. Кудрі, І.І. Лукінова, Г.М. Підлісецького, В.В. Радченка, М.А. Садикова, І.І. Сталєва, А.В. Чупіса та інших.
Проте, окремі питання вимагають детального опрацювання. Так, на даному етапі відсутні комплексні розробки щодо інвестування сільськогосподарського виробництва в умовах ринкових перетворень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ІНВЕСТУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок