Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ РАНОВИХ УСКЛАДНЕНЬ ПІСЛЯ ГРИЖОВИСІЧЕННЯ З АЛОПЛАСТИКОЮ З ПРИВОДУ ЗАЩЕМЛЕНОЇ ГРИЖІ

ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ РАНОВИХ УСКЛАДНЕНЬ ПІСЛЯ ГРИЖОВИСІЧЕННЯ З АЛОПЛАСТИКОЮ З ПРИВОДУ ЗАЩЕМЛЕНОЇ ГРИЖІ / сторінка 3

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ РАНОВИХ УСКЛАДНЕНЬ ПІСЛЯ ГРИЖОВИСІЧЕННЯ З АЛОПЛАСТИКОЮ З ПРИВОДУ ЗАЩЕМЛЕНОЇ ГРИЖІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,65 KB
Завантажень:
209
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

Використання запропонованих схем комплексної профілактики і терапії ранових ускладнень на усіх етапах лікування защемлених гриж методом алопластики дозволяє покращити найближчі та віддалені результати лікування даної патології.
Розроблені рекомендації втілено в клінічну практику МКЛ № 6, № 11, клінічного об’єднання швидкої медичної допомоги м. Дніпропетровська.
Особистий внесок дисертанта. Автор особисто виконав експериментальний розділ дослідження та взяття проб для бактеріологічних і морфологічних досліджень. Особисто брав участь в якості оператора або асистента у більшості оперативних втручань з приводу защемлених гриж з алопластикою. Самостійно зібрав клінічний матеріал та провів аналіз історій хвороб, статистичну обробку отриманих даних.
Автором було вивчено та узагальнено експериментальні і клінічні дані, на підставі чого розроблено практичні рекомендації та запропоновано нові методи лікування.
У наукових статтях, опублікованих у співавторстві, позивачу належить фактичний матеріал, його роль є провідною.
Апробація результатів дисертації. Основні положення дисертації було представлено на засіданні обласної спільноти хірургів (м. Дніпропетровськ, 2006, 2007 р.р.), на науково-практичних конференціях (м. Київ, 2006; м. Алушта, 2006; м. Дніпропетровськ, 2007), на сумісному засіданні кафедри факультетськой хірургії та хірургії інтернів і кафедри шпитальної хірургії Дніпропетровської державної медичної академії.
Публікації. Матеріали дисертації та отримані дані відображено у 7 публікаціях, серед них - 4 статті у виданнях, які рекомендовано ВАК України, 3 - у матеріалах і тезисах науково-практичних конференцій. За темою дисертації отримано деклараційний патент України на винахід.
Обсяг і структура дисертації. Дисертацію викладено на 150 сторінках друкованого тексту і складається вона із вступу, огляду літератури, характеристики матеріалів та методів досліджень, 3 розділів власних досліджень, заключення, висновків та практичних рекомендацій. Список літератури містить 266 джерел (140 вітчизняних та 126 іноземних). Роботу ілюстровано 15 таблицями і 44 рисунками.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
Матеріали і методи дослідження. Робота складається з експериментальної та клінічної частин. Клінічна частина базується на результатах лікування 312 хворих, що знаходилися на лікуванні у міській клінічний лікарні № 6 та клінічному об’єднанні швидкої медичної допомоги м. Дніпропетровська у 2005 - 2007 р.р.
Хворих розподілено на 3 групи. В основній групі 107 хворих, яким виконано алопластику на фоні защемлення грижі. У першій групі контролю 104 хворих із защемленою грижою, яким виконано аутопластику. У другій групі контролю 101 пацієнт, яким у плановому порядку виконано грижовисічення з алопластикою.
Групи формувалися методом випадкової вибірки і за основними клінічними показниками, такими як стать, вік, анамнез, наявність супутньої патології, термін грижоносіння і т. ін. були однорідними.
Основна кількість пацієнтів в усіх групах була у віці від 50 до 75 років. Але серед осіб із защемленими грижами домінували пацієнти похилого і старечого віку (58,9% - в основній групі, 59,6% - у групі порівняння) і відзначалися довгим життям (1,9% і 2,9%). Через тяжкість супутньої патології або старечий вік 29 (15%) хворим раніше було відмовлено у плановому оперативному лікуванні.
У жінок частіше зустрічалися післяопераційні вентральні та пупкові грижі, які складали понад 75%, а у чоловіків - пахові грижі – понад 80%. Рецидивні грижі виявлено у 11,8% пацієнтів з неускладненими грижами, у 13,1% пацієнтів основної групи і у 9,6% пацієнтів першої групи контролю.
Час защемлення коливався від 1 години до 120 годин. Причому, 24% хворих з основної групи і 20,6% з групи контролю звернулися за допомогою пізніше 24 годин з моменту защемлення.
Оперативне лікування виконано усім обстеженим хворим під ендотрахеальним наркозом. За показаннями проводили передопераційну підготовку, яка включала інфузійну терапію, профілактику тромбоемболічних та гнійних ускладнень.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ РАНОВИХ УСКЛАДНЕНЬ ПІСЛЯ ГРИЖОВИСІЧЕННЯ З АЛОПЛАСТИКОЮ З ПРИВОДУ ЗАЩЕМЛЕНОЇ ГРИЖІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок