Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Управління потоками мовних повідомлень на мережах зв'язку спеціального призначення

Управління потоками мовних повідомлень на мережах зв'язку спеціального призначення

Назва:
Управління потоками мовних повідомлень на мережах зв'язку спеціального призначення
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,04 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Національний технічнИЙ університет України "Київський політехнічний інститут"
РОМАНОВ Олександр Іванович
УДК 621.391
Управління потоками мовних повідомлень на мережах зв'язку спеціального призначення
Спеціальність 05.12.02 - Телекомунікаційні системи
і управління ними
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ - 1999
Робота виконана в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут"
Науковий консультант - член-кореспондент Національної Академії Наук України, доктор технічних наук, професор ІЛЬЧЕНКО Михайло Юхимович, проректор НТУУ "КПІ".
Офіційні опоненти:
заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук БАРАНОВ Володимир Леонідович, Науково - дослідний інститут "Квант–Навігація", провідний науковий співробітник;
заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор ЛУЧУК Андрій Михайлович, Институт космических исследований, провідний науковий співробітник;
доктор технічних наук, професор ПЕЧУРІН Микола Капітонович, Міністерство освіти України, заступник начальника Головного управління науки.
Провідна установа - Український науково - дослідний інститут зв’язку.
Захист відбудеться “14” квітня 1999 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.002.14 у Національному технічному університеті України "КПІ" за адресою: 252056, Київ-56, пр. Перемоги 37, корпус 1, аудиторія 244 .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий "11" березня 1999 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Уривський Л.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Специфіка функціонування мереж зв'язку взагалі і мереж зв'язку спеціального призначення в особливості така, що із-за стохастичного впливу на їхні елементи численних різнорідних чинників у вигляді технічних відмов, поразок або перевантажень, природним явищем можна вважати відхилення в випадкові проміжки часу їхніх параметрів від нормованих значень, що приводяться до зниження якості обслуговування абонентів нижче необхідних норм. В зв'язку з цим забезпечення ефективного управління мережами зв'язку з метою забезпечення оптимального режиму їхнього функціонування є важливою і актуальною задачею, що виникає при створенні нових перспективних і модернізації мереж зв'язку, що знаходяться в експлуатації. Визначення основних закономірностей функціонування системи управління, яку створено для цього, виявлення найбільш тривких взаємозв'язків між її елементами та розробка оптимальних і субоптимальних рішень по організаційно - технічній і алгоритмічній побудові таких систем на базі різноманітних математичних засобів покладено в основу нинішньої роботи.
Актуальність теми. Однім з найважливіших показників, що відбивають рівень науково-технічного і соціального прогресу будь-якої країни, є ступінь розвитку її системи зв'язку. Тому питанням вдосконалення мереж зв'язку, підвищенню ефективності їхнього функціонування приділяється постійна і непослабна увага. Це відноситься як до мереж загального користування, так і до мереж зв'язку різноманітних відомств.
Поряд з загальними закономірностями побудови і функціонування мереж зв'язку будь-якого типу, відомчі мережі зв'язку можуть істотно відрізнятися від мереж загального користування. Це зумовлює виділення відомчих мереж в особливий клас – мереж зв'язку спеціального призначення (МЗСП).
Аналіз умов застосування МЗСП показує, що без ефективного управління забезпечити нормальний режим їхнього функціонування достатньо складно, а часто і неможливо. Це зв'язане з тим, що структура МЗСП схильна до частих і різким змінам внаслідок періодичного розгортання і коагулювання їхніх елементів при виконанні задач забезпечення зв'язку, виходу з ладу елементів мереж, переміщень органів управління і окремих абонентів, погіршення якості каналів зв'язку та ін. Тому для забезпечення нормального режиму функціонування мереж зв'язку спеціального призначення за ними, а також за їхніми елементами, повинен бути забезпечений постійний контроль і передбачений комплекс заходів щодо підтримання основних показників в межах заданих значень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Управління потоками мовних повідомлень на мережах зв'язку спеціального призначення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок