Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат скачати: ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ПЛАНУВАННЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ

Загрузка...

ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ПЛАНУВАННЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ / сторінка 9

Назва:
ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ПЛАНУВАННЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,48 KB
Завантажень:
425
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Уточнено класифікацію функцій планування розслідування злочинів, яка на думку автора має такий вигляд: а) аналітична (інформаційна), б) пізнавальна (гносеологічна), в) прогностична, г) організаційна, д) управлінська. Уточнено визначення планування розслідування злочинів, яке є програмою організації розслідування, що становить творчу розумову діяльність з визначення шляхів і засобів розслідування, обставин, які підлягають встановленню, а також з визначення системи і тактики слідчих дій та оперативно-розшукових заходів для найбільш ефективного досягнення цілей розслідування.
2. Критично проаналізовано розвиток вчення про криміналістичну версію. Визначено, що криміналістична версія є основою планування розслідування злочинів, та досліджено її природу і функції. Уточнено класифікацію криміналістичних версій, яка на думку автора має такий вигляд: а) за суб’єктом висування: слідчі, розшукові, експертні, судові; б) за обсягом пояснюваних фактів: загальні та окремі; в) за ступенем визначеності: типові і конкретні; г) за спрямованістю в часі: ретроспективні і прогностичні; д) за формою логічних взаємовідносин: основні і контрверсії.
3. Набули подальший розвиток теоретичні положення про принципи, цілі, структуру, умови, види і форми планування розслідування злочинів. Визначено, що основною формою планування є уявна (усна) форма, яка лише іноді може набувати формалізованого письмового вигляду.
4. Виявлено недоліки, які зустрічаються в практичній діяльності під час планування розслідування злочинів та розроблено рекомендації до застосування різних видів і форм планування.
5. Вперше досліджено психологічні основи планування розслідування злочинів, взаємозв’язок планування та прогнозування. Визначено, що в процесі виконання криміналістичною версією своєї прогностичної функції спостерігається рух від версії до прогнозу, що у свою чергу дає поштовх для створення нових версій про способи, механізми вчинення злочину і в цілому про види злочинних посягань.
6. Досліджено особливості планування розслідування злочинів, вчинених організованими злочинними групами, розроблено рекомендації до планування розслідування цієї категорії злочинів, зокрема як обов’язкову умову слід вважати складання консолідованого письмового плану розслідування.
7. Досліджено теоретичні положення щодо зв’язку організації та планування розслідування злочинів, уточнено принципи організації розслідування злочинів, до яких слід віднести: правові, криміналістичні, організаційно-управлінські, методичні. Проаналізовано недоліки організації розслідування та запропоновано відповідні науково-практичні рекомендації.
8. Досліджено проблеми взаємодії правоохоронних органів, виявлено недоліки, які зустрічаються в організації взаємодії, їх причини та розроблено рекомендації до підвищення ефективності взаємодії під час проведення окремих слідчих дій та тактичних операцій.
9. Проаналізовано практику організації спеціалізованих слідчих підрозділів для розслідування окремих видів злочинів і розроблено рекомендації до підвищення ефективності їх роботи.
10. Запропоновано основні напрями вдосконалення системи криміналістичної реєстрації та створення банків криміналістичної інформації, зокрема створення банків криміналістичної інформації за способом вчинення злочинів, який повинен бути централізованим і комп’ютеризованим. Обґрунтовано доцільність створення “криміналістичних банків даних” навчального і довідкового характеру, що були б пов’язані з комп’ютеризованою системою криміналістичних обліків і стали б основою створення автоматизованого робочого місця слідчого.
11. Досліджено проблему планування та організації профілактичної роботи слідчого та розроблено рекомендації спрямовані на отримання профілактичного ефекту під час проведення допитів, очних ставок, відтворення обстановки і обставин події, обшуку.
Список опублікованих автором праць за темою дисертації:
1. Хань Г.А. Планування розслідування як основа оптимізації слідчої діяльності // Вісник Луганського інституту внутрішніх справ МВС України: Науково-теоретичний журнал.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ПЛАНУВАННЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок