Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСАДИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТСЬКОГО АМАТОРСЬКОГО ХОРОВОГО КОЛЕКТИВУ

ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСАДИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТСЬКОГО АМАТОРСЬКОГО ХОРОВОГО КОЛЕКТИВУ

Назва:
ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСАДИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТСЬКОГО АМАТОРСЬКОГО ХОРОВОГО КОЛЕКТИВУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,33 KB
Завантажень:
81
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ
СІНЕНКО Оксана Олександрівна
УДК 37.013.42
ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСАДИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ
СТУДЕНТСЬКОГО АМАТОРСЬКОГО ХОРОВОГО КОЛЕКТИВУ
13.00.05 – соціальна педагогіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Київському національному університеті культури і мистецтв, Міністерство культури і туризму України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор філософських наук, професор
Пархоменко Тетяна Сергіївна,
Київський національний університет культури і
мистецтв, професор кафедри культурології.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Дем’янчук Олександр Никанорович,
Луцький інститут розвитку людини Відкритого
міжнародного університету «Україна», проректор
з науково-методичної роботи;

кандидат педагогічних наук, доцент
Бойко Людмила Павлівна,
Київський національний університет культури і
мистецтв, професор кафедри музичного мистецтва.
Захист відбудеться 23 травня 2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.807.01 у Київському національному університеті культури і мистецтв (01601, м. Київ, вул. Щорса, 36, ауд. 209).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету культури і мистецтв (01601, м. Київ, вул. Щорса, 36).
Автореферат розісланий 22 квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Коваленко Н.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Одним з головних завдань сучасної вищої школи є формування творчої особистості за рахунок створення умов для соціаль-ного виховання студентської молоді шляхом її активної участі у продуктивно організованій культурно-дозвіллєвій діяльності, зокрема в аматорських художньо-творчих колективах. Тому важливого значення набуває залучення студентів до аматорського хору, зорієнтованого на розвиток їх творчих здібностей і якостей, художніх смаків, ціннісних орієнтацій, адже музичне хорове мистецтво сприяє збагаченню духовної культури, допомагає особистості глибше пізнати себе та збагатити свій внутрішній світ.
В сучасних наукових дослідженнях висвітлюються деякі аспекти теорії й методики організації діяльності студентського колективу. Як об’єкт і суб’єкт виховного процесу студентський колектив постає в роботах Ю. Бохонкової, Л. Орбан-Лембрик, В. Третяченко та ін.; з точки зору механізму формування особистості у сфері провідного виду діяльності він аналізується О. Леонтьєвим, Г. Костюком та ін.; питання організації діяльності студентського колективу пору-шуються в працях О. Глоточкіна, А. Макаренка, І. Мангутова, Л. Уманського та ін.; проблему формування міжособистісних відносин в колективі на засадах духовності, гуманізму, толерантності розглядають М. Боришевський, Г. Грибенюк, О. Киричук та ін.; розвитку творчих здібностей особистості у колективній діяльності присвячені роботи В. Андрєєва, Л. Буєвої, В. Моляко, В. Рибалки, М. Савчина та ін.
Проблеми розвитку хорового мистецтва досліджено в різних аспектах: в науково-мистецькому (Л. Бутенко, С. Казачков, А. Лащенко, В. Михайлець та ін.), питання організації хорового колективу (Г. Дмитрієвський, А. Мархлевський, К. Пігров, П. Чесноков та ін.), методичних засад хорового виконавства (Г. Голик, В. Сафонова, Л. Сбітнєва, Л. Сусіна та ін.), стилю керівництва і творчої взаємодії в хоровому колективі (А. Козир, Т. Смирнова та ін.), специфіки підготовки до керівництва хоровим колективом (Т. Естріна, Л. Остапенко, Т. Первушина, Е. Сет та ін.), методичних засад хорової аматорської діяльності (Р. Гудяліс, В. Закутський, А. Карпун, П. Левандо, Г. Маленкович, Н. Нарожна, Є. Смірнова, В. Чабанний та ін.). Однак спеціального дослідження організації діяльності студентського аматор-ського хорового колективу не створено. Поза увагою дослідників лишаються педагогічні можливості студентської хорової самодіяльності, специфіка організації діяльності студентського аматорського хорового колективу, педагогічні засади й методики роботи з ним, його структура, принципи реалізації розвивальної і рекреаційно-розважальної функцій дозвілля.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСАДИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТСЬКОГО АМАТОРСЬКОГО ХОРОВОГО КОЛЕКТИВУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок