Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ПАРТіОННиХ ВАНТАЖІВ ПРИ ЗМІННОМУ ПОПИТі НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ПАРТіОННиХ ВАНТАЖІВ ПРИ ЗМІННОМУ ПОПИТі НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ПАРТіОННиХ ВАНТАЖІВ ПРИ ЗМІННОМУ ПОПИТі НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,77 KB
Завантажень:
458
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Харківський національний автомобільно-дорожній
університет
Шептура Олександр Миколайович
УДК 656.13.072/073
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ
ПАРТіОННиХ ВАНТАЖІВ ПРИ ЗМІННОМУ ПОПИТі НА
ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Спеціальність 05.22.01 – Транспортні системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Доля Віктор Костянтинович,
Харківська національна академія міського господарства, завідувач кафедри транспортних систем і логістики.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Варфоломєєв Володимир Миколайович,
Харківський національний автомобільно-дорожній університет, професор кафедри системотехніки і діагностики транспортних машин;
кандидат технічних наук, доцент
Бабушкін Геннадій Федорович,
Запорізький національний технічний університет,
доцент кафедри “Транспортні технології”.
Провідна установа: Українська державна академія залізничного транспорту, кафедра управління експлуатаційною роботою і міжнародних перевезень, Міністерство транспорту України,
м. Харків.
Захист відбудеться “3” червня 2004 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.059.03 при Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за адресою: 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного автомобільно-дорожнього університету за адресою: 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25.
Автореферат розісланий “30” квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 64.059.03 О.П. Смирнов


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В умовах економічного зростання в Україні в практиці виробничої діяльності поширюється використання логістичних концепцій. Все більше підприємств застосовують планування поставок “точно в строк”, скорочення запасів тощо. Це призводить до зменшення розмірів поставок і збільшення частки партіонних вантажів у загальному обсягу перевезень. Ця тенденція найбільш рельєфно простежується при перевезеннях вантажів у великих містах.
При перевезеннях багатьох видів партіонних вантажів (споживчих товарів у роздрібну торгову мережу, поштових вантажів) в силу ряду причин доцільною вважається організація роботи автомобілів на постійних маршрутах. Серед таких причин виділяються технологічні – необхідність дотримання твердих графіків доставки й одержання вантажів, економічні – відсутність можливості миттєвої зміни структури парку, практичні – втрата особистих контактів водіїв з керівниками і виконавцями робіт в пунктах заїзду, що призводить до збільшення простоїв автомобілів при здачі/прийомі вантажів та інше.
При цьому внаслідок змінного попиту на перевезення завантаження автомобілів на маршрутах також змінюється, що приводить як до недовантаження автомобіля, так і до можливого його перевантаження. В останньому випадку частина клієнтури залишається не обслугованою цілком або частково, що знижує якість їхнього транспортного обслуговування і спричиняє збитки перевізникам внаслідок або прямих штрафів, або збільшення собівартості перевезення, або зменшення прибутків внаслідок переходу клієнтури до іншого перевізника. Безпідставне підвищення вантажопідйомності автомобілів, що обслуговують маршрути також веде до зростання витрат перевізника внаслідок погіршення використання вантажопідйомності автомобілів.
На шляху реалізації цих заходів виникають труднощі, що пов’язані зі специфічними умовами виконання перевезень і виявляються у відсутності визначення впливу змінного попиту на ефективність перевезень, критеріїв ефективності, що відповідають ринковим умовам, теоретичних розробок в області створення технологій перевезень партіонних вантажів в умовах змінного попиту на перевезення.
Таким чином, актуальність роботи обумовлена необхідністю вирішення важливої практичної задачі – підвищення ефективності перевезення партіонних вантажів в умовах змінного попиту на перевезення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ПАРТіОННиХ ВАНТАЖІВ ПРИ ЗМІННОМУ ПОПИТі НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок