Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗМІСТ І ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В СТАРШИХ КЛАСАХ ЕКОНОМІЧНОГО ПРОФІЛЮ

ЗМІСТ І ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В СТАРШИХ КЛАСАХ ЕКОНОМІЧНОГО ПРОФІЛЮ

Назва:
ЗМІСТ І ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В СТАРШИХ КЛАСАХ ЕКОНОМІЧНОГО ПРОФІЛЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,30 KB
Завантажень:
434
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РЕКУН Наталія Михайлівна
 
УДК 811.111: 378.147
ЗМІСТ І ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
В СТАРШИХ КЛАСАХ ЕКОНОМІЧНОГО ПРОФІЛЮ
Спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання:
германські мови
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі методики викладання іноземних мов Київського національного лінгвістичного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор педагогічних наук, професор
БІГИЧ Оксана Борисівна,
Київський національний лінгвістичний університет,
професор кафедри методики викладання іноземних мов
Офіційні опоненти доктор педагогічних наук, професор
ПЛАХОТНИК Василь Макарович,
Інститут педагогіки АПН України, головний науковий
співробітник лабораторії навчання іноземних мов
кандидат педагогічних наук, доцент
МІРОШНИЧЕНКО Еліна Валеріївна,
Криворізький економічний інститут
Київського національного економічного університету,
доцент кафедри української та іноземних мов
Захист відбудеться “18” березня 2008 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.054.01 у Київському національному лінгвістичному університеті (03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Київського національного лінгвістичного університету (03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
Автореферат розісланий “ ” лютого 2008 р.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М.В. Гамзюк
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
На сучасному етапі розвитку вітчизняної освіти створюються умови для варіативних форм навчання іноземної мови (ІМ), що відповідає одному з основних принципів державної освітньої програми – принципу варіативності освіти, який передбачає створення можливостей для широкого вибору форм освіти, навчальних закладів, упровадження варіантного компонента змісту освіти, диференціацію й індивідуалізацію навчально-виховного процесу.
Законом про середню загальну освіту в Україні (1999) визначається, що метою шкільної освіти є розвиток особистості – інтелектуальний, соціальний і фізичний, а основою реалізації мети шкільної освіти є її зміст. Серед положень Закону, які слід ураховувати в реформуванні змісту шкільної освіти, виокремлено профільність навчання в старшій школі. Введення профільної освіти, відповідно до Концепції профільного навчання в старшій загальноосвітній школі (2003), передбачає реалізацію принципу особистісно орієнтованого навчання, а також максимальну спрямованість на реальне життєве та професійне самовизначення випускників школи. Профільне вивчення низки предметів забезпечує належний рівень підготовки випускників школи до вступу у вищі навчальні заклади (ВНЗ), але зазвичай не дає професії. У старшій школі профільність навчання може бути реалізована як у межах всього навчального закладу, так і в окремих класах або групах учнів. Метою навчання в старшій школі є, з одного боку, вивчення освітніх дисциплін базового навчального плану, а з другого – отримання освіти у відповідності з обраним напрямом у межах профільної диференціації. Профілювання та диференціація змісту навчання, як умова вибору учнями рівня й спрямованості вивчення навчальних програм, є одним з провідних принципів оновлення змісту освіти в школі.
У зв’язку з переходом загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ) на новий зміст освіти, структуру і 12-річний термін навчання перед старшою школою постають нові завдання. Реформування іншомовної освіти в Україні є складовою процесу оновлення освітньої системи. Всі стратегічні документи щодо вивчення ІМ зорієнтовані на Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти (2004). Окреслюючи нові цілі, зміст і методи навчання ІМ у ЗНЗ, чинна програма з ІМ (2005) відповідає проекту українського стандарту з ІМ та враховує європейський стандарт.
Отже, на сьогодні в Україні відбувається поступовий перехід на оновлений зміст і нову структуру загальної середньої освіти та формується мережа різнопрофільних класів у старшій школі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: ЗМІСТ І ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В СТАРШИХ КЛАСАХ ЕКОНОМІЧНОГО ПРОФІЛЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок