Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ПЛАНУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ З НАДАННЯ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ

МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ПЛАНУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ З НАДАННЯ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ

Назва:
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ПЛАНУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ З НАДАННЯ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,04 KB
Завантажень:
489
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД“
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Вадима Гетьмана”
Петровська Юлія Василівна
УДК 332.262
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ПЛАНУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ
ОРГАНІВ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ
З НАДАННЯ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ
Спеціальність 08.00.11– Математичні методи, моделі та інформаційні
технології в економіці
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформаційного менеджменту ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Береза Андрій Мартинович
ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”, заступник першого проректора, директор навчального центру
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ткаченко Іван Семенович,
Вінницький фінансово-економічний університет, проректор із зовнішніх зв’язків, завідувач кафедри фінансів
кандидат економічних наук, доцент
Макаркіна Ганна Володимирівна,
Донбаська державна машинобудівна академія,
завідувач кафедри економічної кібернетики,
м. Краматорськ
Захист відбудеться “_30_” листопада 2007 р. о 1600 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.006.06 ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680 м. Київ, просп. Перемоги 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська 49г, кім. 601.
Автореферат розісланий “__29__” жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, професор О.Д.Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В умовах ринкової економіки перед Україною виникли важливі соціально-економічні проблеми, розв’язання яких вимагає підвищення якості соціально-культурних послуг населенню та сприяння соціально-економічному розвитку країни. Однією з найважливіших умов такого розвитку є створення ефективної системи управління на місцях.
У системі управління соціально-економічними процесами, що відбуваються в суспільстві, планування займає особливе місце. Стратегія розвитку сучасних територій передбачає наявність такого прогнозу розвитку територіальної громади і розробку на його основі плану розвитку, який дозволяє узгоджувати поточні управлінські рішення з перспективами розвитку території, з прогнозами її соціального, демографічного і економічного розвитку, враховувати закономірності функціонування сучасного суспільства. Таке узгодження дій стає все більш актуальним у зв’язку з процесами становлення в Україні нової політичної системи, новітніх структур управління, змінами демографічної, економічної та екологічної ситуацій.
Особа, колектив, співтовариство рівноправних громадян, народ є головними суб’єктами економіки. Своїми цілеспрямованими діями вони впливають на соціально-економічний розвиток країни виходячи з власних інтересів. Досягти соціального розвитку суспільства можна орієнтуючись на задоволення потреб і інтересів різних суб’єктів економічної системи. Основним суб’єктом економічної системи, першоосновою розвитку будь-якої території виділено територіальну громаду. Тому при плануванні соціально-економічного розвитку територій перш за все повинні бути максимально враховані інтереси і потреби територіальних громад.
Для забезпечення такого управління Україна приєдналася до Європейської хартії та визначила для себе основні принципи організації місцевого самоврядування, що відображено у відповідних законах та Конституції країни.
Теоретичною основою проведеного дослідження стали праці таких вчених як: О.Ященка, М.І.Корнієнка, О.Д.Василика, В.М.Кампо, М.О.Пухтинського, В.Ф.Погорілка, Б.Є.Кваснюка, М.М.Клименюка, І.С.Ткаченка, А.М.Єріної, А.Т.Мармози та ін. В процесі становлення і розвитку місцевого управління в Україні напрацьовані пропозиції, розроблені методи, що покладені в основу відповідних розділів Конституції та законодавства щодо місцевого самоврядування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ПЛАНУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ З НАДАННЯ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок