Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМИ МАРКЕТИНГОВОЇ ЛОГІСТИКИ В УПРАВЛІННІ ЗАКУПІВЕЛЬНО-ЗБУТОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

МЕХАНІЗМИ МАРКЕТИНГОВОЇ ЛОГІСТИКИ В УПРАВЛІННІ ЗАКУПІВЕЛЬНО-ЗБУТОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
МЕХАНІЗМИ МАРКЕТИНГОВОЇ ЛОГІСТИКИ В УПРАВЛІННІ ЗАКУПІВЕЛЬНО-ЗБУТОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,32 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Варєс Олексій Юрійович
УДК 65.012.34:658.8
МЕХАНІЗМИ МАРКЕТИНГОВОЇ ЛОГІСТИКИ В УПРАВЛІННІ
ЗАКУПІВЕЛЬНО-ЗБУТОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.02.03 – Організація управління, планування
та регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Донецьк – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України, на кафедрі економічної кібернетики (м. Донецьк).
Науковий керівник – | доктор економічних наук, професор
Юрій Григорович Лисенко,
Донецький національний університет
завідувач кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Гузь Микола Григорович, професор кафедри математики і математичних методів в економіці Донецького національного університету (м. Донецьк)
кандидат економічних наук, доцент Лепа Роман Миколайович, завідувач кафедри інформатики та інформаційних технологій Донецького університету економіки та права (м. Донецьк)
Провідна установа: Інститут економіки промисловості Національної академії наук України, відділ проблем економіки підприємств (м. Донецьк)
Захист дисертації відбудеться 1 липня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.051.07 по захисту дисертацій у Донецькому національному університеті за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198а, зал засідань ради
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького національного університету за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24
Автореферат розісланий 28 травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Беспалова А.Г.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Останнім часом у гірничо-металургійному комплексі України загострились проблеми із забезпеченням підприємств коксівним вугіллям і коксом. Особливо в 2003 році, з огляду на фактор зниження темпів видобутку вугілля, дефіцит набув настільки загрозливий характер, який може привести до істотного зниження темпів виробництва металу. У такий складній ситуації необхідно визначення найбільш ефективних інструментів управління системою постачань.
Особливий інтерес у цьому випадку становить використання механізмів маркетингової логістики в управлінні закупівельно - збутовою діяльністю підприємства, коли основним критерієм адаптивності й ефективності цього механізму і повнота задоволення ринкових потреб. З огляду на це процес функціонування підприємств можна, у певному значенні, представити у вигляді обороту ресурсних потоків, розподілених у часі, тобто, логістичної структури, що дозволяє визначати динаміку взаємодії підприємства із зовнішнім середовищем.
Нестабільність і непередбачуваність зовнішнього оточення приводять до виникнення нестандартних ситуацій, що вимагають творчого підходу до вирішення проблем збуту та постачання. Це обумовлює актуальність розробки гнучкої системи управління, що забезпечує ефективний збут готової продукції і забезпечення ресурсами, необхідними для її виробництва.
Вирішення поставленої задачі здійснюється на підставі побудови логістичних систем, а стосовно до сформульованої вище проблеми – систем маркетингової логістики.
Вказана система дозволяє встановлювати тісні зв'язки і здійснювати моніторинг взаємодії між внутрішніми і зовнішніми функціональними підрозділами, споживачами готової продукції і постачальниками ресурсів. Таке об'єднання різних структур (як підприємства, так і його партнерів) у єдину логістичну систему дозволяє підприємствам налагодити міцні відносини з постачальниками та споживачами на довгострокову перспективу. Об'єднання постачальників та споживачів у єдину злагоджено функціонуючу систему забезпечить проявлення синергетичного ефекту.
Розвитку та застосуванню у практиці інструментів логістики і маркетингу присвячено праці А.И. Семененко, В.И. Сергєєва, А.М. Гаджинського, Ю.М. Неруша, М.Е. Залмановой, О.А Окландера, А.Ф. Павленка, М.Г. Гузя, Ф. Котлера.
Проблемам адаптації підприємств до умов зовнішнього середовища, що змінюються, присвячено праці вітчизняних та зарубіжних учених Ю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕХАНІЗМИ МАРКЕТИНГОВОЇ ЛОГІСТИКИ В УПРАВЛІННІ ЗАКУПІВЕЛЬНО-ЗБУТОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок