Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИНАМІКА РАМНИХ СИСТЕМ ПІД ВПЛИВОМ РУХОМИХ НАВАНТАЖЕНЬ

ДИНАМІКА РАМНИХ СИСТЕМ ПІД ВПЛИВОМ РУХОМИХ НАВАНТАЖЕНЬ

Назва:
ДИНАМІКА РАМНИХ СИСТЕМ ПІД ВПЛИВОМ РУХОМИХ НАВАНТАЖЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,09 KB
Завантажень:
239
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Іванова Ганна Павлівна
УДК 624. 042. 8 /.072.33
ДИНАМІКА РАМНИХ СИСТЕМ
ПІД ВПЛИВОМ РУХОМИХ НАВАНТАЖЕНЬ
Спеціальність 05.23.17 - Будівельна механіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі будівельної механіки Національної металургійної академії України, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Колесник Іван Антонович,
Національна металургійна академія України, професор,
завідувач кафедри будівельної механіки
 
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Доценко Павло Данилович, Національний Аерокосмічний Університет (ХАІ), професор кафедри теоретичної і технічної механіки;
кандидат технічних наук, доцент Запорожець Віктор Борисович, Придніпровська дкржавна академія будівництва та архітектури, доцент кафедри будівельної механіки та опору матеріалів.
Провідна установа:
Дніпропетровський Національний Університет, кафедра обчислювальної механіки та міцності конструкцій, Міністерство освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Захист відбудеться “15” лютого 2001 р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.02 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24 - а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24 - а.
Автореферат розісланий “3” січня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кваша Е.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Рамні конструкції широко застосовуються у промисловому та цивільному будівництві (мости, повітряні переходи трубопроводів через ріки й ущелини, металеві конструкції підйомно-транспортних машин, перекриття великих прольотів споруджень). Економність і високі експлуатаційні якості таких систем є загальновизнаними.
Теоретичні дослідження впливу рухомого навантаження на різні споруди наведені у великій кількості робіт, які розглядають найрізноманітніші сторони проблеми: вплив швидкості руху навантаження, вплив маси навантаження та вплив рухомих періодично змінних сил на коливання споруд, а також визначення критичних швидкостей руху навантажень.
Реальні конструкції є складними об'єктами, що складаються з ряду елементів. При дослідженні їхнього спільного деформування виникають значні труднощі що до урахування взаємодії елементів. Вивчення коливань, викликаних рухомими навантаженнями, в основному, проводилося для найпростіших конструкцій (балок, пластин, оболонок), для рамних конструкцій існують поодинокі дослідження.
Всі ці обставини призводять до необхідності подальшого удосконалення, розвитку та створення методів розрахунку рамних систем з метою найбільш повного урахування впливу рухомих навантажень.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. робота що подається, безпосередньо пов'язана з науковим напрямком кафедри будівельної механіки НМетАУ й відноситься до держбюджетної науково-дослідної теми “Розробка наукових основ забезпечення надійності, ефективності та конкурентноздатності машин і агрегатів металургійного комплексу України” (номер держ. рег. 0194U010372; інвентарний номер 0397U000249).
Мета роботи і задачі дослідження. Метою роботи є розробка загального методу динамічного розрахунку рамних систем, який дозволяє розглянути вплив на них інерційних і безінерційних рухомих навантажень.
Для досягнення даної мети необхідно вирішити такі задачі:
-
побудувати систему фундаментальних функцій для складних багатостержньових споруд, якими є рамні конструкції;
-
визначити коефіцієнти динамічності для будь-якого перерізу рамної системи і критичні швидкості руху різних навантажень;
-
встановити небезпечні перерізи рамної конструкції;
-
виявити вплив урахування маси навантаження на коефіцієнт динамічності та на його траєкторію руху.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: ДИНАМІКА РАМНИХ СИСТЕМ ПІД ВПЛИВОМ РУХОМИХ НАВАНТАЖЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок