Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО–технологічнИХ ПАРАМЕТРІВ ВЕРТИКАЛЬНОГО ДООЧИСНИКА ГОЛОВОК КОРЕНЕПЛОДІВ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ

ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО–технологічнИХ ПАРАМЕТРІВ ВЕРТИКАЛЬНОГО ДООЧИСНИКА ГОЛОВОК КОРЕНЕПЛОДІВ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО–технологічнИХ ПАРАМЕТРІВ ВЕРТИКАЛЬНОГО ДООЧИСНИКА ГОЛОВОК КОРЕНЕПЛОДІВ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,29 KB
Завантажень:
51
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
Національний науковий центр “Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства”
Орехівський Володимир Данилович
УДК 631.356.2
ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО–технологічнИХ ПАРАМЕТРІВ ВЕРТИКАЛЬНОГО ДООЧИСНИКА ГОЛОВОК КОРЕНЕПЛОДІВ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ
05.05.11 – машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Глеваха – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України
Науковий керівник: член-кореспондент УААН, доктор технічних наук, Заслужений винахідник України, професор Булгаков Володимир Михайлович, Національний аграрний університет, м.Київ, завідувач кафедри механіки і ТММ.
Офіційні опоненти: Дубровін Валерій Олександрович, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, директор НДІ техніки і технологій Національного аграрного університету Кабінету Міністрів України
Завгородній Анатолій Федорович, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник відділу харчової і переробної промисловості відділення механізації і електрифікації Української академії аграрних наук
Провідна установа: Харківський державний технічний університет сільського господарства Міністерства аграрної політики України, кафедра сільськогосподарських машин.
Захист відбудеться ”12” лютого 2003 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.27.358.01 в Національному науковому центрі ”Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” за адресою: 08631 Київська обл., Васильківський р-н, смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 11, кімн.614.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру ”Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” за адресою: 08631 Київська обл., Васильківський р-н, смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 11, кімн.102.
Автореферат розісланий ”10” січня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В.Адамчук


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Збільшення обсягів виробництва цукрових буряків та зниження їх собівартості є актуальною науково-технічною та народногосподарською проблемою. Це пояснюється великим попитом продукції цукрової промисловості, необхідністю додаткового забезпечення кормової бази тваринництва України та значним попитом цукру за її межами.
Збільшення виробництва цукрових буряків неможливе без подальшого вдосконалення технологічних процесів їх збирання. Збирання врожаю коренеплодів цукрових буряків є одним із найбільш складних і енергоємних процесів, в тому числі і за кількістю операцій: обрізка гички, доочищення головок на корені, викопування коренеплодів, їх сепарація і т. ін.
Важливою ланкою технологічного процесу збирання цукрових буряків є операція доочищення головок коренеплодів від залишків гички на корені, яка обумовлена вихідними вимогами до якості коренеплодів, що відправляються на цукровий завод, де, як правило, застосовують ручне доочищення залишків гички на головках високозрізаних коренеплодів. За кордоном цю проблему вирішують за рахунок копірного дообрізання, при цьому зрізані верхні частини головки коренеплодів залишаються безпосередньо на полі. Застосування такої технології в Україні вважається недоцільним: по-перше, при дообрізанні частина коренеплодів має сколотий зріз, а в інших - розкриваються дупла і такі коренеплоди стають практично непридатними для довгострокового зберігання на приймальних пунктах цукрових заводів; по-друге, втрати при цьому досягають до 10% врожаю.
На даний час існує велика кількість різноманітних типів очисників головок коренеплодів від залишків гички, але жоден з них не дає того ступеню очищення, який передбачається агротехнічними вимогами. Крім цього, тільки очисники вертикального типу є найменш енергоємними. Це вважається найбільш перспективним напрямком розвитку технологій збирання цукрового буряку.
Зв'язок роботи з науковими темами і відповідність паспорту спеціальності.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО–технологічнИХ ПАРАМЕТРІВ ВЕРТИКАЛЬНОГО ДООЧИСНИКА ГОЛОВОК КОРЕНЕПЛОДІВ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок