Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ТЕОРЕТИЧНИХ ОСНОВ І ВДОСКОНАЛЕННЯ КОМПЛЕКСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВИРОБНИЦТВА ДВОШАРОВИХ ЛИСТІВ ПАКЕТНИМ СПОСОБОМ

РОЗВИТОК ТЕОРЕТИЧНИХ ОСНОВ І ВДОСКОНАЛЕННЯ КОМПЛЕКСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВИРОБНИЦТВА ДВОШАРОВИХ ЛИСТІВ ПАКЕТНИМ СПОСОБОМ

Назва:
РОЗВИТОК ТЕОРЕТИЧНИХ ОСНОВ І ВДОСКОНАЛЕННЯ КОМПЛЕКСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВИРОБНИЦТВА ДВОШАРОВИХ ЛИСТІВ ПАКЕТНИМ СПОСОБОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
35,64 KB
Завантажень:
163
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
Донбаська державна машинобудівна академія
ЛУЦЕНКО ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 621.771.01:621.771.8:621.771.23:621.771.09
РОЗВИТОК ТЕОРЕТИЧНИХ ОСНОВ І ВДОСКОНАЛЕННЯ КОМПЛЕКСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВИРОБНИЦТВА ДВОШАРОВИХ ЛИСТІВ ПАКЕТНИМ СПОСОБОМ
Спеціальність
05.03.05 - процеси і машини обробки тиском
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття вченого ступеня
доктора технічних наук
Краматорськ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Донбаському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України (ДонДТУ, м. Алчевськ).
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор
Сатонін Олександр Володимирович,
Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ), професор кафедри автоматизованих металургійних машин і обладнання;
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Василев Янакі Димитров,
Національна металургійна академія України
(м. Дніпропетровськ), професор кафедри обробки
металів тиском;
доктор технічних наук, професор
Бейгельзімер Яків Юхимович,
Донецький фізико-технічний інститут НАН України
(м. Донецьк), провідний науковий співробітник;
доктор технічних наук, професор
Рябічева Людмила Олександрівна,
Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля
(м. Луганськ), завідувач кафедри прикладного
матеріалознавства
Захист відбудеться “30” жовтня 2007 р. в 10 00 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.105.01 по захисту дисертацій в Донбаській державній машинобудівній академії (84313, Краматорськ, вул. Шкадінова 72, 1- й учбовий корпус).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної машинобудівної академії (84313, Краматорськ, вул. Шкадінова 72, 1- й учбовий корпус).
Автореферат розісланий “ ”____________2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 12.105.01 Ю.К. Доброносов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У зв'язку з розвитком хімічного, нафтового, енергетичного, сільськогосподарського машинобудування, суднобудування та інших галузей промисловості зростає потреба і в багатошарових заготівках, які при високих експлуатаційних характеристиках забезпечують значну економію дорогих кольорових металів і високолегованих сталей. Це викликає необхідність рішення різних технічних проблем з вибору найраціональніших технологічних процесів виробництва, що, у свою чергу, повинне бути засновано на результатах комплексних теоретичних і експериментальних досліджень, що забезпечують підвищення ступеня наукової обґрунтованості схвалюваних рішень, що приймаються, і, в результаті, підвищення їхньої ефективності.
Актуальність теми. Не дивлячись на багаторічний досвід виробництва біметалевих листів пакетним способом і успіхи в теоретичному обґрунтовуванні параметрів технологічних процесів, виробництво їх пов'язано з великою витратою матеріальних і енергетичних ресурсів. Так, витратний коефіцієнт при виробництві корозійностійких листів залежно від типу пакету і прокатного стану змінюється від 1.7 до 2.29, що пов'язане з особливостями конструкції пакету і його нагріву, а також з достатньо великою величиною обрізі; підвищеній витраті металу сприяє і розкриття пакетів при прокатці. Негативно на вихід годного впливає також наявність несуцільностей з'єднання шарів, що вимагає додаткової вирізки дефектних зон.
З погляду витрати металу в науково-технічній літературі недостатньо повно обґрунтовані конструктивні параметри пакету, такі як співвідношення товщини основного і плакуючого шарів, величина зазорів між герметизуючою планкою і пластинами плакуючого шару, товщина і спосіб нанесення проміжного підшару, склад і спосіб підготовки розділової обмазки, а також величина обрізі при різанні розкатів і режими обтискань, що забезпечують отримання готової продукції при мінімальній витраті металу і відсутності розкриттів пакетів при прокатці.
До теперішнього часу в технічній літературі відсутні рекомендації з вибору режимів правлення біметалевих розкатів і дані з механічних властивостей двошарових листів, необхідних для розрахунку завантаження правильних машин.
Розрахунок завантаження прокатного стану нерозривно пов'язаний з розрахунком енергосилових параметрів прокатки, при цьому існуючі методики в основному призначені для спрощених умов прокатки без урахування геометричної і температурної асиметрії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Реферат на тему: РОЗВИТОК ТЕОРЕТИЧНИХ ОСНОВ І ВДОСКОНАЛЕННЯ КОМПЛЕКСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВИРОБНИЦТВА ДВОШАРОВИХ ЛИСТІВ ПАКЕТНИМ СПОСОБОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок