Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ АВТОМАТИЗОВАНОГО проектування засобів захисту від електромагнітного випромінювання

МОДЕЛІ АВТОМАТИЗОВАНОГО проектування засобів захисту від електромагнітного випромінювання

Назва:
МОДЕЛІ АВТОМАТИЗОВАНОГО проектування засобів захисту від електромагнітного випромінювання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,23 KB
Завантажень:
402
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Філь Наталія Юріївна
УДК 004.896:62-784.7:613.648
МОДЕЛІ АВТОМАТИЗОВАНОГО проектування засобів
захисту від електромагнітного випромінювання
05.13.12 – системи автоматизації проектувальних робіт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | доктор технічних наук, професор
Нефьодов Леонід Іванович,
Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій. |
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
Путятін Валерій Петрович,
Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка, завідувач кафедри кібернетики;
кандидат технічних наук, професор
Коняхін Григорій Фатєєвич,
Українська інженерно-педагогічна академія, м. Харків, професор кафедри автоматики та радіоелектроніки. |
Захист відбудеться “ 18 ” вересня 2007 року о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.02 в Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий 06.07.2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Безкоровайний В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Широке впровадження передових інформаційних і телекомунікаційних технологій, нових видів виробничо-технологічної, побутової і медичної апаратури в науково-виробничу діяльність і побут сучасної людини висуває на передній план проблеми виявлення джерел електромагнітних випромінювань (ЕМВ), оцінки й аналізу електромагнітної обстановки (ЕМО) середовища функціонування (СФ), а також розробки й удосконалення методів і засобів захисту від ЕМВ.
Проектування засобів захисту від ЕМВ давно знаходиться в сфері інтересів учених. У наш час існують різні методики діагностування стану ЕМО приміщень, розроблені моделі різноманітних джерел ЕМВ, моделі розповсюдження ЕМВ. Значний внесок у розвиток теорії і практики захисту від електромагнітних полів (ЕМП) біологічних і технічних об'єктів внесли вчені Апполонський С.М., Бугу Н.Н., Горланів Г.Н., Гроднєв І.І., Дзюндзюк Б.В., Думанський Ю.Д., Князєв О.Д., Коняхін Г.Ф., Кравченко В.І., Крилов В.А., Мінін Б.О., Нефьодов Л.І., Петровський В.І., Путятін В.П., Сахацький В.Д., Сафонов В.В., Сердюк А.М., Шидловський А.К., Ямпольський В.Г. та інші.
Різноманіття сучасних джерел ЕМВ, розосереджених у просторі, істотно ускладнює проектування засобів захисту від ЕМВ, а прагнення до скорочення термінів проектування і мінімізації витрачуваних ресурсів приводять до необхідності створення гнучких моделей та методів швидкого й ефективного проектування засобів захисту від ЕМВ за допомогою сучасних засобів автоматизації.
Отже, виявлення джерел ЕМВ, оцінка й аналіз ЕМО середовища функціонування, розробка заходів для усунення або мінімізації шкідливих впливів сучасних джерел ЕМВ є дуже актуальною науково-прикладною задачею, а удосконалення існуючих і розробка нових, більш адекватних, моделей та інформаційних технологій проблемно-орієнтованого проектування засобів захисту від ЕМВ становить як теоретичний, так і практичний інтерес.
На сьогодні невирішеними є такі питання:

комплексне розв’язання задач оцінки середи функціонування та проектування засобів захисту від ЕМВ;

створення моделей та інформаційних технологій автоматизованого проектування засобів захисту від ЕМВ за багатьма критеріями й обмеженнями.
Таким чином, актуальною задачею є розробка моделей автоматизованого проектування засобів захисту від ЕМВ, розв'язання якої дозволить підвищити ефективність процесу проектування засобів захисту від електромагнітного випромінювання для різних приміщень і скоротити терміни проектування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛІ АВТОМАТИЗОВАНОГО проектування засобів захисту від електромагнітного випромінювання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок