Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СОЦІАЛЬНА ДЕВІАНТНІСТЬ У МОЛОДІЖНОМУ СЕРЕДОВИЩІ: ПЕРЕДУМОВИ, РІЗНОВИДИ ТА РЕГУЛЯТИВИ

СОЦІАЛЬНА ДЕВІАНТНІСТЬ У МОЛОДІЖНОМУ СЕРЕДОВИЩІ: ПЕРЕДУМОВИ, РІЗНОВИДИ ТА РЕГУЛЯТИВИ

Назва:
СОЦІАЛЬНА ДЕВІАНТНІСТЬ У МОЛОДІЖНОМУ СЕРЕДОВИЩІ: ПЕРЕДУМОВИ, РІЗНОВИДИ ТА РЕГУЛЯТИВИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,56 KB
Завантажень:
485
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ (м. Одеса) ім. К.Д. УШИНСЬКОГО
Довгополюк Віктор Олександрович
УДК:316:54
СОЦІАЛЬНА ДЕВІАНТНІСТЬ У МОЛОДІЖНОМУ СЕРЕДОВИЩІ: ПЕРЕДУМОВИ, РІЗНОВИДИ ТА РЕГУЛЯТИВИ
Спеціальність 09.00.03 – соціальна філософія
та філософія історії
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата філософських наук
Одеса – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі філософії та соціології Південноукраїнського державного педагогічного університету (м.Одеса) ім. К.Д.Ушинського, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник - доктор філософських наук, професор
Кавалеров Анатолій Іванович,
Південноукраїнський державний
педагогічний університет (м.Одеса)
ім. К.Д.Ушинського,
завідувач кафедри філософії і
соціології
Офіційні опоненти: доктор філософських наук, професор
Гансова Емма Августівна, Одеський
регіональний інститут державного
управління Української академії
державного управління при
Президентові України,
професор кафедри філософських та
соціально-політичних наук
кандидат філософських наук
Чурсов Микола Валентинович,
Одеський юридичний інститут
Національного університету
внутрішніх справ, проректор.
Провідна установа – Київський національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова.
Захист відбудеться “ 22 “ квітня 2004 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.41.053.02. в Південноукраїнському державному педагогічному університеті (м. Одеса) ім. К.Д.Ушинського за адресою: 65020, м.Одеса, вул. Старопортофранківська, 26.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Південноукраїнського державного педагогічного університету (м. Одеса) ім. К.Д.Ушинського за адресою: 65020, м.Одеса, вул.Старопортофранківська, 26.
Автореферат розіслано 10 березня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.Г.Мисик
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Серед багатьох проблем, що виникли у пострадянському суспільстві, є зростання злочинності, яка охопила усі верстви населення і особливо глибоко проникла у молодіжне середовище. Трансформаційні процеси, котрі відбуваються в Україні в усіх сферах життєдіяльності людини, викликають значні зміни у суспільній структурі, формах власності, виробничих і міжнаціональних відносинах, у свідомості кожного члена суспільства, ламають ідеали людей, змінюють їх переконання, потреби, інтереси, всю систему цінностей. Ще від початку ці процеси набули рис “соціального божевілля”, залишаючись такими до цього часу, супроводжуючись абсурдністю політичного життя, матеріальною зубожілістю переважної частини суспільства, неефективністю економічних, політичних реформ та іншими негативними явищами, які, в першу чергу, впливають на характер соціального середовища, його структуру і соціальні норми співжиття. Найбільш болюче вони позначаються на молодіжному середовищі: зростання безробіття серед молоді, неможливість працевлаштування за обраною професією, неспроможність матеріально забезпечити себе і свою сімю. Цим самим створюються сприятливі умови для зростання незадоволеності молоді своїм соціальним становищем, розгубленості, втрати довіри до владних структур, що і є однією з причин зростання злочинності, урізноманітнення девіантності у молодіжному середовищі.
Як показало вивчення спеціальної літератури з даної проблематики, питання злочинності взагалі і соціальної девіантності у молодіжному середовищі, зокрема, досліджуються переважно представниками юриспруденції, криміналістики, психології, соціальної психології, соціології та інших галузей науки, обєктом наукових інтересів яких є людина. Однак, проблема девіантності, в тому числі і у молодіжному середовищі, майже залишається поза увагою соціальних філософів, в той час як вивчення її у соціально-філософському аспекті допомогло б виявити скриті глибинні чинники даного соціального феномену.
Надзвичайна актуальність, соціальна значущість піднятої проблеми і її недостатня дослідженість зумовлюють необхідність вирішення наукової задачі, що виявляється в соціально-філософському осмисленні соціальної девіантності в сучасному молодіжному середовищі та визначення теми дисертаційного дослідження: “Соціальна девіантність у молодіжному середовищі: передумови, різновиди та регулятиви”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СОЦІАЛЬНА ДЕВІАНТНІСТЬ У МОЛОДІЖНОМУ СЕРЕДОВИЩІ: ПЕРЕДУМОВИ, РІЗНОВИДИ ТА РЕГУЛЯТИВИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок