Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕПЛОВИЙ РЕЖИМ ЗИМОВИХ ТЕПЛИЦЬ З ПОЗОННИМ ОПАЛЕННЯМ

ТЕПЛОВИЙ РЕЖИМ ЗИМОВИХ ТЕПЛИЦЬ З ПОЗОННИМ ОПАЛЕННЯМ

Назва:
ТЕПЛОВИЙ РЕЖИМ ЗИМОВИХ ТЕПЛИЦЬ З ПОЗОННИМ ОПАЛЕННЯМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,62 KB
Завантажень:
41
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Клімова Ірина Володимирівна
УДК 697.12:628.87
ТЕПЛОВИЙ РЕЖИМ ЗИМОВИХ ТЕПЛИЦЬ
З ПОЗОННИМ ОПАЛЕННЯМ
05.23.03. Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Росковшенко Юрій Костянтинович, завідувач кафедри теплогазо-постачання і вентиляції Київського національного університету будівництва і архітектури.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Малкін Едуард Семенович, професор кафедри теплотехніки Київського національного університету будівництва і архітектури,
кандидат технічних наук Макаров Анатолій Стефанович, старший науковий співробітник Державного науково-дослідного інституту санітарної техніки і обладнання будівель і споруд.
Провідна установа: Національний технічний університет України “КПІ” МОН України (м. Київ).
Захист дисертації відбудеться “20” листопада 2002р. о 13 год.
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.07 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31. Ауд.466.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31.
Відгуки на автореферат просимо надсилати у двох примірниках за підписом, завіреним печаткою, на адресу: 03680, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31. КНУБА. Вчена рада.
Автореферат розісланий “17” жовтня 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., професор О.А. Василенко
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Однією з найбільш актуальних проблем вітчизняної економіки є суттєве зниження витрат енергоносіїв в різних галузях промислового та сільськогосподарського виробництва.
Культиваційні споруди захищеного грунту є одними з найбільш енергоємних об'єктів сільськогосподарського призначення. Сучасний рівень витрат енергоносіїв на вирощування тепличної продукції, що склався в агрокомплексі України, значно перевищує відповідні показники аналогічних виробництв у розвинутих країнах світу. Великі витрати палива на обігрів культиваційних споруд зумовлені декількома причинами, основними з яких є низькі теплозахисні властивості скляних та плівкових огороджуючих конструкцій та недосконала робота систем опалення.
У зв'язку з високою вартістю енергоресурсів важливого значення та актуальності набуває розробка нових комплексних рішень, які дозволяють значно зменшити витрати енергії на вирощування овочевої продукції в теплицях.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана згідно з науковим напрямком кафедри теплогазопостачання і вентиляції Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА), згідно з науково-технічною програмою “Продовольство-95” Міністерства Агропромислового комплексу України, що присвячена питанням створення та впровадження енергозберігаючих і новітніх технологій при вирощуванні овочевої продукції, а також договорів з підприємствами.
Метою роботи є теоретичне та експериментальне обгрунтування i розробка енергоефективних систем створення теплового режиму в зимових теплицях з огородженням з підвищеними теплозахисними властивостями i позонним опаленням зони вегетації рослин.
Задачі дослідження:
- проаналізувати існуючі системи опалення культиваційних споруд i заходи по зменшенню витрати теплоти на їх обігрів;
- обгрунтувати доцільність використання склопакетів для підвищення теплозахисних властивостей огородження теплиць;
- провести аналітичні i експериментальні дослідження процесу теплопередачі через скляне огородження з підвищеними теплозахисними властивостями;
- проаналізувати взаємодію висхідних конвективних струменів від системи опалення і низхідного конвективного потоку від огородження в об'ємі теплиці;
- розробити методику розрахунку параметрів теплового режиму i системи опалення зони вегетації рослин (позонної системи опалення) в теплиці з огородженням зі склопакетів та з одинарним огородженням i шторним екраном;
- експериментально перевірити ефективність роботи позонної системи опалення в натурних умовах;
- визначити економічну ефективність застосування позонної системи опалення в теплиці з огородженням з підвищеними теплозахисними властивостями.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ТЕПЛОВИЙ РЕЖИМ ЗИМОВИХ ТЕПЛИЦЬ З ПОЗОННИМ ОПАЛЕННЯМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок