Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЗАВАДОСТІЙКОСТІ ПРИЙОМУ СИГНАЛІВ В ЦИФРОВИХ ТРАНКІНГОВИХ СИСТЕМАХ

ПІДВИЩЕННЯ ЗАВАДОСТІЙКОСТІ ПРИЙОМУ СИГНАЛІВ В ЦИФРОВИХ ТРАНКІНГОВИХ СИСТЕМАХ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЗАВАДОСТІЙКОСТІ ПРИЙОМУ СИГНАЛІВ В ЦИФРОВИХ ТРАНКІНГОВИХ СИСТЕМАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,78 KB
Завантажень:
125
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова
ІВАНОВ ВІКТОР АНДРІЙОВИЧ
УДК 621.396.2
ПІДВИЩЕННЯ ЗАВАДОСТІЙКОСТІ ПРИЙОМУ
СИГНАЛІВ В ЦИФРОВИХ ТРАНКІНГОВИХ СИСТЕМАХ
Спеціальність 05.12.13 – радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській національній академії зв'язку ім. О.С. Попова Державного комітету зв'язку та інформатизації України.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент Михайлов Микола Костянтинович, Одеська національна академія зв'язку ім.О.С.Попова, доцент кафедри ТЕД та СРЗ;
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Михайлов Сергій Анатолійович, Одеська національна морська академія, завідуючий кафедрою теоретичних основ радіоелектроніки;
кандидат технічних наук, професор Мазурков Михайло Іванович, Одеський національний політехнічний університет, професор кафедри радіотехнічних систем.
Провідна установа – Український науково-дослідний інститут зв'язку Державного комітету зв'язку та інформатизації України, м.Київ.
Захист відбудеться " 16 " травня 2003 року о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.816.02 в Одеській національній академії зв'язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1.
Автореферат розісланий " 14 " квітня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 41. 816.02, д. т. н., професор Плотніков В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Концепцією розвитку зв'язку України до 2010 року, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів за № 2238 від 9 грудня 1999 р., та другою редакцією КП ЄНСЗ України передбачено завершення до 2010 року комплексу заходів щодо створення загальнонаціональної системи корпоративно-відомчого рухомого зв'язку України на базі сучасних цифрових транкінгових систем. З метою виконання поставлених завдань на перехідний період необхідним вбачається розв'язання цілого ряду науково-технічних задач, спрямованих на загальне підвищення ефективності цифрових транкінгових систем, що плануються до впровадження в Україні.
В представленій дисертаційній роботі розглядаються питання підвищення ефективності цифрових транкінгових систем за показниками завадостійкості та обчислювальної складності сигнальної обробки приймачами базових станцій. Важливість і актуальність задач підвищення системної ефективності цифрових транкінгових систем обумовили появу багатьох наукових монографій та публікацій як у вітчизняній, так і в зарубіжній літературі. Значний внесок у розробку методів підвищення завадостійкості сучасних систем рухомого зв'язку внесли зарубіжні та вітчизняні вчені С. Райс, M. Накагамі, У. Лі,
Д. Проакіс, С. Верду, Л.Є. Варакін, Ю.А. Громаков, І.М. Пишкін, В.Л. Банкет, Е.О. Сукачов, М.К. Михайлов.
У той же час, через стрімкий загальний розвиток сектора рухомого зв'язку в світі, появу нових стандартів та систем, можливо констатувати незавершеність досліджень цілого ряду питань стосовно підвищення завадостійкості прийому сигналів в сучасних цифрових транкінгових системах. Зокрема, в опублікованих наукових працях недостатньо висвітлені питання підвищення завадостійкості приймачів базових станцій цифрових транкінгових систем під час експлуатації в несприятливих умовах (нерівномірності рельєфу, значні рівні багатопроменевих замирань, значні доплерівські зсуви частот за рахунок високих швидкостей руху абонентів). Слід вважати, що перспективні наукові дослідження питань підвищення завадостійкості цифрових транкінгових систем доповнять отриманими результатами фундаментальну теорію завадостійкості рухомого зв'язку та сприятимуть позитивному вирішенню проблеми докорінного технічного переозброєння сектора корпоративно-відомчого зв'язку України.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота включає результати системних досліджень, які виконувались за безпосередньої участі автора у таких науково-дослідних роботах на замовлення Державного Комітету зв'язку та інформатизації України і ВАТ "Укртелеком".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЗАВАДОСТІЙКОСТІ ПРИЙОМУ СИГНАЛІВ В ЦИФРОВИХ ТРАНКІНГОВИХ СИСТЕМАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок