Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ І ІЄРАРХІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ СІТКИ ЧАСТОТ МЕРЕЖ РАДІОЗВ’ЯЗКУ

ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ І ІЄРАРХІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ СІТКИ ЧАСТОТ МЕРЕЖ РАДІОЗВ’ЯЗКУ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ І ІЄРАРХІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ СІТКИ ЧАСТОТ МЕРЕЖ РАДІОЗВ’ЯЗКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,63 KB
Завантажень:
144
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЗВ’ЯЗКУ
ім. О.С.ПОПОВА
ТУМАНОВ ЮРІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ
УДК 621.391:621.372.632
ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ І ІЄРАРХІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ СІТКИ ЧАСТОТ МЕРЕЖ РАДІОЗВ’ЯЗКУ
Спеціальність 05.12.17 – Радіотехнічні та телевізійні системи
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українській державній академії зв’язку ім. О.С. Попова державного комітету зв’язку і інформатизації України та ЗАТ “Київ - Стар”
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент,
Коваль Валерій Вікторович,
ВАТ “Укртелеком”, Одеська дирекція,
нач. відділу
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Арбузніков Валентин Олександрович,
Українська державна академія зв’язку
ім. О.С.Попова, професор кафедри
інформаційних технологій;
доктор технічних наук, професор
Михайлов Сергій Анатоійович,
Одеська державна морська академіям,
професор кафедри “Теоретичних основ радіотехніки”
Провідна установа: Севастопольський державний технічний університет
Захист дисертації відбудеться “26” червня 2001 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради (Д 41.816.01) при Українській державній академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Української державної академії зв’язку ім. О.С. Попова
Автореферат розісланий “25” травня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор А.М. Іваницький
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. З розвитком і удосконаленням інтегральних схем і мікропроцесорної техніки зріс науковий і практичний інтерес до уже відомого методу синтезу частот. Синтез частот широко впроваджений у метрологічну техніку, радіопередавачі і приймачі, радіонавігацію, радіолокацію й ін.
Цей метод став успішно розвиватися з упровадженням нових мереж радіозв’язку, наприклад, стільникових; в оборонній техніці, зокрема, у сучасних системах протирадіостояння і т.д., де виникають задачі генерації сітки опорних частот з дуже маленьким кроком перебудови по частоті і малій тривалості перехідних процесів при переключенні з однієї частоти на іншу; забезпечення малого рівня спектральних складових; низького рівня фазових шумів; якісної розв’язки по частоті в широкому частотному діапазоні, високої точності і стабільності частоти і т.п.
Ці задачі є актуальними і сьогодні, особливо варто підкреслити необхідність сучасного рішення конфліктної ситуації між розв’язкою по частоті, її точністю і стабільністю і швидкодією переходу з однієї частоти на іншу.
Традиційні способи побудови пристроїв синтезу частот, в основному базувались на старій елементній базі і таких же принципах побудови, не забезпечують можливостей застосування сучасних технологій і відповідної якості роботи цих пристроїв, що і створило проблемну ситуацію. Вирішення зазначеної проблемної ситуації і визначило мету даної дисертаційної роботи і її актуальність.
Тема даного дослідження висунута запитами практики, є частиною великої науково-технічної проблеми створення сучасних мереж радіозв’язку, що надає право стверджувати про важливе економічне і технічне значення результатів дисертації.
Актуальність обраної теми дисертаційної роботи підтверджують також численні публікації в різних виданнях, що торкаються поставлених задач дослідження. Докладний аналіз літератури по освітлюваних питаннях приводиться в розділах дисертації.
Частина результатів дисертаційної роботи отримана в зв'язку з упровадженням на Україні і технічній експлуатації цифровою загальноєвропейської (глобальної) мобільної мережі електрозв'язку стандарту GSM – 900.
Мета і завдання дослідження. Метою дійсної роботи є розробка і дослідження високоякісних формувачів сітки частот, що задовольняють вимогам сучасної техніки (зв'язку, метрологічної, оборони, навігаційної і т.п.):
1.
Побудова і дослідження високоякісних формувачів сітки частот (ФСЧ) на основі використання нових принципів їхньої ієрархічної побудови і застосування сучасних технологій (оптимальної по швидкодії системи ФАПЧ; програмувальних пригнічувача побічних складових, дільників, пристроїв керування і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ І ІЄРАРХІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ФОРМУВАННЯМ СІТКИ ЧАСТОТ МЕРЕЖ РАДІОЗВ’ЯЗКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок