Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,29 KB
Завантажень:
334
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Полтавський університет споживчої кооперації України
КУЦЕНКО АННА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 334.735:658.003.14
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Полтава 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Полтавському університеті споживчої кооперації України Міністерства освіти і науки України (м. Полтава) на кафедрі менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Маркіна Ірина Анатоліївна,
Полтавський університет споживчої кооперації
України (м. Полтава), проректор з наукової роботи, завідувач кафедри менеджменту організацій та
зовнішньоекономічної діяльності
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, доцент
Виноградова Олена Володимирівна,
Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського (м. Донецьк),
професор кафедри міжнародної економіки
кандидат економічних наук, доцент,
Качмарик Ярослав Дмитрович,
Львівська комерційна академія (м. Львів),
доцент кафедри економіки підприємства
Захист відбудеться „10” жовтня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 44.877.01 у Полтавському університеті споживчої кооперації України за адресою: 36014, м. Полтава, вул. Коваля, 3.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Полтавського університету споживчої кооперації України за адресою: 36014, м. Полтава, вул. Коваля, 3.
Автореферат розісланий „7” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.П. Сторожук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Для сучасних українських підприємств однією з основних проблем успішного функціонування є формування організаційно-економічного механізму управління ефективністю їх діяльності. Особливо гостро зазначена проблема постає перед підприємствами роздрібної торгівлі системи споживчої кооперації України. Незважаючи на те, що в даний час споживча кооперація перейшла від стратегії виживання і стабілізації до стратегії збалансованого розвитку та стійкого економічного зростання, торгівля, яка є основним елементом її багатогалузевого господарства і суттєво впливає на виконання системою соціальної місії, як і раніше характеризується низькою ефективністю діяльності.
У зв’язку з цим виникає необхідність науково обґрунтованого підходу до вдосконалення організаційно-економічного механізму управління ефективністю діяльності підприємств роздрібної торгівлі системи споживчої кооперації з урахуванням їх внутрішніх особливостей і динамічності зовнішнього середовища.
Основні положення теорії ефективності та управління ефективністю торгівлі відображаються в наукових працях М. Байдакова, Б. Бінкіна, О. Виноградової, В. Жигалова, Я. Зеленевського, Г. Емерсона, Ф. Кене, Т. Котарбинського, В. Петті, Д. Рікардо, А. Садєкова, М. Туган-Барановського, Н. Ушакової. Проте, необхідно враховувати особливості діяльності та формування ефективності підприємств роздрібної торгівлі системи споживчої кооперації України в розробці програми вдосконалення організаційно-економічного механізму управління ефективністю їх діяльності. Теоретичні та прикладні основи особливостей функціонування організацій і підприємств системи споживчої кооперації, її становлення та ролі заклали дослідники: І. Абдукарімов, М. Аліман, В. Апопій, С. Бабенко, В. Гончаренко, Я. Качмарик, І. Маркіна, А. Фрідман та інші. Однак питання підвищення ефективності функціонування підприємств роздрібної торгівлі споживчої кооперації шляхом удосконалення організаційно-економічного механізму управління ефективністю їх діяльності залишаються дискусійними.
Актуальність і об’єктивна необхідність подальшого дослідження вказаних проблем визначили вибір теми, мету і завдання дисертації.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок