Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ РОБОТИ ТА КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ НАМОТУВАЛЬНО-НАТЯЖНИХ ПРИСТРОЇВ СТАНІВ ХОЛОДНОЇ ПРОКАТКИ Спеціальність 05.03.05 "Процеси та машини обробки тиском"

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ РОБОТИ ТА КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ НАМОТУВАЛЬНО-НАТЯЖНИХ ПРИСТРОЇВ СТАНІВ ХОЛОДНОЇ ПРОКАТКИ Спеціальність 05.03.05 "Процеси та машини обробки тиском"

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ РОБОТИ ТА КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ НАМОТУВАЛЬНО-НАТЯЖНИХ ПРИСТРОЇВ СТАНІВ ХОЛОДНОЇ ПРОКАТКИ Спеціальність 05.03.05 "Процеси та машини обробки тиском"
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,67 KB
Завантажень:
129
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Донбаська державна машинобудівна академія
ГЕРАСИМЕНКО ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 621.771.01: 621.771.06: 621.771.237
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ РОБОТИ ТА КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ НАМОТУВАЛЬНО-НАТЯЖНИХ
ПРИСТРОЇВ СТАНІВ ХОЛОДНОЇ ПРОКАТКИ
Спеціальність 05.03.05
"Процеси та машини обробки тиском"
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеню
кандидата технічних наук
Краматорськ – 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Донбаській державній машинобудівній академії Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Потапкін Віктор Федорович,
завідуючий кафедрою
“Автоматизовані металургійні машини та обладнання”
Донбаської державної машинобудівної академії.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Саф’ян Олександр Матвійович,
Інститут чорної металургії ім. З.І. Некрасова Національної Академії наук України, м. Дніпропетровськ;
кандидат технічних наук, доцент

Луцький Михайло Борисович,
ВАТ “Алчевський металургійний комбінат”, м. Алчевськ
Провідна установа: Донецький національний технічний університет
Міністерства освіти і науки України
м. Донецьк.
Захист відбудеться " 23 " січня 2004 р. о 1000 годин на засіданні спеціалізованого вченої ради Д 12.105.01 по захисту дисертацій в Донбаський державній машинобудівній академії (84313, м. Краматорськ, вул. Шкадінова, 72, 1-й учбовий корпус).
З дисертацією можливо ознайомитись у бібліотеці Донбаської державної машинобудівної академії (84313, м. Краматорськ, вул. Шкадінова, 72, 1-й учбовий корпус).
Автореферат розіслано " 22 " грудня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 12.105.01, д.т.н., професор О.В. Сатонін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Подальший розвиток промислового виробництва холоднокатаних стрічок та штаб нерозривно пов'язаний з необхідністю поширення сортаменту, підвищення якості та зниження собівартості готової металопродукції. Досягнення зазначених цілей, поряд з необхідністю максимальної економії витрат матеріальних ресурсів, свідчить про доцільність проведення всебічних комплексних досліджень, спрямованих на підвищення техніко-економічних показників як усього листопрокатного переділу, так і його окремих складових, якими зокрема є технології та обладнання процесу холодної прокатки відносно тонких стрічок і штаб.
Актуальність теми. Холоднокатані стрічки та штаби, які є одним з найбільш ефективних видів готової металопродукції чорної і кольорової металургії, досить широко використовуються в машинобудуванні, приладобудуванні, у будівельній індустрії та у багатьох інших галузях промисловості. Їхнє виробництво здійснюють на безперервних чи реверсивних станах холодної прокатки, невід'ємною частиною яких є дільниця намотувально-натяжних пристроїв. Саме обладнання цієї дільниці багато в чому визначає такі важливі техніко-економічні показники, як рівень енергосилових параметрів, питома продуктивність, точність геометричних характеристик готового металопрокату, показники його площинності і форми, наявність поверхневих дефектів, якість змотки в рулони й інші. Тому удосконалення всього процесу технологічної переробки виробництва холоднокатаних стрічок і штаб робить необхідним й удосконалення технологій, а також устаткування дільниці намотувально-натяжних пристроїв, яке здійснюється на основі результатів комплексних теоретичних і експериментальних досліджень та має своєю метою розвиток методів автоматизованого розрахунку і проектування, розробку і промислове апробування конкретних практичних рекомендацій. Відзначене і визначає актуальність теми роботи, спрямованої на підвищення ступеня наукової обґрунтованості технічних рішень, які приймаються щодо створення й експлуатації намотувально-натяжних пристроїв станів холодної прокатки.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації відповідає науковому напрямку однієї з провідних наукових шкіл Донбаської державної машинобудівної академії "Створення нових і удосконалення діючих технологій, устаткування і засобів автоматизації в прокатному виробництві".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ РОБОТИ ТА КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ НАМОТУВАЛЬНО-НАТЯЖНИХ ПРИСТРОЇВ СТАНІВ ХОЛОДНОЇ ПРОКАТКИ Спеціальність 05.03.05 "Процеси та машини обробки тиском"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок