Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ І РОЗВИТОК ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ

ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ І РОЗВИТОК ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ

Назва:
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ І РОЗВИТОК ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
31,76 KB
Завантажень:
122
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
ДонецЬка ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ
ЛОБАС ВІТАЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ
УДК 330.341.009
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ І РОЗВИТОК ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ
Спеціальність 25.00.02 – Механізми державного управління
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня доктора
наук з державного управління
Донецьк - 2004
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий консультант: | доктор економічних наук, професор
Дорофієнко Вячеслав Володимирович,
Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедрою менеджменту у невиробничій сфері.
Офіційні опоненти:
доктор наук з державного управління, професор Шаров Юрій Павлович, Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (м. Дніпропетровськ), перший заступник директора, завідуючий кафедрою менеджменту та управління проектами;
доктор економічних наук, професор Канигін Юрій Михайлович, Центр досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки НАН України (м. Київ), головний науковий співробітник;
доктор економічних наук, професор Козаченко Ганна Володимирівна, Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ), завідуюча кафедрою менеджменту.
Провідна установа – Харківський регіональний інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, кафедра економічної теорії та фінансів (м. Харків).
Захист відбудеться 20 квітня 2004 року о 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецької державної академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
Автореферат розісланий 17 березня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У результаті зміни ролі і місця регіональних органів державного управління в структурі влади, посилення їх самостійності і відповідальності за комплексний розвиток територій і, особливо, за здійснення соціальної політики і соціального захисту населення, змінюються функції, принципи і методи управління регіоном. Все це визначило вибір теми дисертаційного дослідження.
Питання вдосконалення державних механізмів управління соціальним розвитком регіонів завжди були у полі зору провідних вчених України. Цим проблемам присвячені роботи Поважного С.Ф., Чумаченка М.Г., Губерної Г.К., Новікової О.Ф., Осауленка О.Г., Червової Л.Г., Прокопенка М.Д., Дорофієнка В.В., Стеченка Д.М. Разом з тим, вирішення ряду проблем, пов'язаних з визначенням соціальної політики держави, структуруванням систем функцій соціальної політики, визначенням її інвестиційної складової, обґрунтуванням формування регіональних соціальних програм є досить актуальним. Крім того, дотепер не встановлено, що відноситься до управління соціальною сферою країни, яка перспективно розвивається. Не визначено критерії, які оптимізують соціальну політику в регіоні, не обґрунтовано напрямки удосконалення бюджетного і позабюджетного фінансування соціальної сфери. Необхідність вирішення проблем визначила актуальність теми дисертації її наукове і практичне значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконано відповідно до тематики науково-дослідних робіт Донецької державної академії управління Міністерства освіти та науки України, яку затверджено на засіданні Вченої Ради ДонДАУ 28.01.99 р., зокрема, за темами № 99.06.01 і 99.06.02 (номери держреєстрації 0102U001295 і 0102U001294), а також Договором про наукову і творчу співдружності між кафедрою менеджменту у невиробничій сфері і відділом проблем ефективного використання виробничого потенціалу Інституту економіки промисловості НАН України в 1999-2004 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ І РОЗВИТОК ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок