Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ МОНІТОРИНГУ ПІДТРИМКИ ТА ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ (на прикладі підприємств електротехнічної галузі)

ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ МОНІТОРИНГУ ПІДТРИМКИ ТА ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ (на прикладі підприємств електротехнічної галузі)

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ МОНІТОРИНГУ ПІДТРИМКИ ТА ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ (на прикладі підприємств електротехнічної галузі)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,92 KB
Завантажень:
232
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Технологічний університет Поділля (м. Хмельницький)
СМАЧИЛО ТЕТЯНА ВОЛОДАРІВНА
УДК 330.115:338.45
ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ОРГАНІЗАЦІЇ МОНІТОРИНГУ ПІДТРИМКИ
ТА ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ
(на прикладі підприємств електротехнічної галузі)
Спеціальність 08.03.02 - економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Хмельницький – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіко-математичних методів і моделей в Тернопільській академії народного господарства
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Ткаченко Іван Семенович,
завідувач кафедри економіко-математичних методів і моделей Тернопільської академії народного господарства
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ріппа Сергій Петрович,
начальник відділу обліково-інформаційних технологій науково-дослідного центру з проблем оподаткування Академії державної податкової служби України
кандидат економічних наук, доцент
Мазарчук Андрій Юрійович,
Хмельницький технологічний університет Поділля, доцент кафедри автоматизованих систем та моде-лювання в економіці
Провідна установа: Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра математики і математичних методів в економіці
Захист дисертації відбудеться 5 вересня 2002 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К70.052.01 Технологічного університету Поділля за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Інститутська 11, 3-й корпус, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Технологічного університету Поділля, 29016, м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 110/1.
Автореферат розісланий 1 серпня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Скринник Н.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Запроваджувана в Україні докорінна економічна реформа поставила перед суспільством чимало важливих завдань, одним з яких є пошук нових форм і методів управління виробництвом та реалізацією продукції. За цих умов, особливого значення набуває розробка та впровадження в практику сучасних інформаційних технологій (СІТ) – фундаменту інформаційного середовища. Тому найважливішим компонентом будь-якого виду діяльності має стати інформаційна інфраструктура, яка є сукупністю інформаційних ресурсів і програмно-апаратних засобів обчислювальної техніки, інформаційних технологій та обчислювальних мереж.
Сьогодні інформаційний ресурс – це організована сукупність інформації, відомостей, даних та знань, яка призначена для задоволення інформаційних потреб суспільства і розглядається як одне з основних багатств кожної держави, стратегічний ресурс, цінність якого постійно зростає.
Як і будь-яким ресурсом, інформаційними ресурсами необхідно управляти. Хоча методології з кількісної та якісної оцінки інформаційних ресурсів знаходяться в процесі формування, на рівні підприємства доцільно дослідити інформаційні потреби, планувати й управляти інформаційними ресурсами.
В свою чергу інформаційне забезпечення є основою для прийняття рішень в управлінні підприємствами. Унікальні і нестандартні проблеми прийняття рішень вимагають наукового обґрунтування на основі застосування персональних комп’ютерів та економіко-математичних моделей, об’єднаних в одну структуру, якою є моніторинг.
Проблема удосконалення інформаційного забезпечення і організації моніторингу в прийнятті управлінських рішень була завжди актуальною.
Не залишається вона поза увагою Уряду України і втілена в низці важливих документів, серед яких Закон України від 04.02.98 за №74/98-ВР “Про Національну програму інформатизації” та Указ Президента від 14.07.2000 за №887/2000 “Про вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення Президента України та органів державної влади”.
Поряд з цим, теоретичні та методологічні підходи і задачі організації моніторингу прийняття управлінських рішень у виробничій діяльності потребують детального доопрацювання з метою їх практичного застосування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ МОНІТОРИНГУ ПІДТРИМКИ ТА ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ (на прикладі підприємств електротехнічної галузі)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок