Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИЗНАЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО РЕЙТИНГУ КУРСАНТІВ ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ В УМОВАХ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НАВЧАННЯ

ВИЗНАЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО РЕЙТИНГУ КУРСАНТІВ ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ В УМОВАХ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НАВЧАННЯ

Назва:
ВИЗНАЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО РЕЙТИНГУ КУРСАНТІВ ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ В УМОВАХ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НАВЧАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,82 KB
Завантажень:
226
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
КОМИШАН Анатолій Іванович
УДК 378.146: 378.147
ВИЗНАЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО РЕЙТИНГУ
КУРСАНТІВ ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
В УМОВАХ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НАВЧАННЯ
13.00.04 – теорія та методика професійної освіти
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Луганськ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі педагогіки факультету психології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат педагогічних наук, доцент
Ковальова Ірина Олександрівна,
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна,
доцент кафедри педагогіки факультету психології.
Офіційні опоненти: | доктор педагогічних наук, професор
Стефаненко Павло Вікторович,
Донецький національний технічний університет, начальник військової кафедри;
кандидат педагогічних наук, доцент
Адаменко Олена Вікторівна
Луганський національний педагогічний університет
імені Тараса Шевченка,
доцент кафедри економічної інформатики,
декан факультету допрофесійної підготовки
Провідна установа: | Вінницький державний педагогічний університет
імені Михайла Коцюбинського,
Міністерство освіти і науки України,
кафедра педагогіки.
Захист дисертації відбудеться 26 травня 2005 р. о 900 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.053.01 Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка за адресою: вулиця Оборонна, 2, м. Луганськ, 91011.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 91011, м. Луганськ, вулиця Оборонна, 2.
Автореферат розісланий 25 квітня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради | Л.Л. Бутенко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність та доцільність дослідження. Згідно з Концепцією військової освіти в Україні, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 1997 року №1410, підготовка офіцерських кадрів інтегрована до загальнодержавної системи вищої освіти і здійснюється відповідно до Законів України „Про освіту”, „Про вищу освіту” та інших нормативно-правових актів, що діють в Україні. Найважливіша роль у підготовці військових кадрів належить вищим військовим навчальним закладам (ВВНЗ) та військовим навчальним підрозділам державних вищих навчальних закладів (ВНЗ).
Необхідно відзначити, що організація навчально-виховного процесу у ВВНЗ, порівняно з ВНЗ, має специфічні особливості. Ці особливості полягають насамперед у тому, що зміст військової освіти включає, крім загальноосвітньої (загальнонаукової) та фахової підготовки, ще й загальновійськову підготовку і базується не тільки на державних стандартах вищої освіти, а й на вимогах керівних документів Збройних Сил України до обсягу підготовки військових фахівців.
Однією з ключових дидактичних проблем, що стоять сьогодні перед педагогічною наукою взагалі та перед педагогікою вищої військової школи зокрема, є не вирішені до кінця завдання створення та запровадження в навчальних закладах таких технологій навчання і методик діагностики, прогнозування й експертизи якості підготовки фахівців, які забезпечили б інтенсивне оволодіння тими, хто навчається, міцними знаннями, уміннями і навичками та які сприяли б якісному самостійному системному засвоєнню змісту навчання. Науковці і педагоги-практики на сучасному етапі розвитку педагогічної науки докладають чимало зусиль для вирішення цієї проблеми.
Так, навчальному процесу у вищій школі присвячені праці А.Алексюка, С.Архангельського, Ю.Бабанського, О.Барабанщикова, І.Біжана, А.Вербицького, М.Нещадима, О.Челпанова та ін.; освітньо-професійній підготовці і діагностуванню – праці А.Алексюка, Ю.Бабанського, В.Беспалька, В.Лєдньова та ін.; управлінню навчальним процесом – праці В.Беспалька, В.Козакова, Н.Тализіної та ін.; педагогічним технологіям навчання – праці І.Богданової, В.Бондара, М.Кларіна, О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ВИЗНАЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО РЕЙТИНГУ КУРСАНТІВ ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ В УМОВАХ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НАВЧАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок