Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ І МОДЕЛІ ОБГРУНТУВАННЯ ВІДМОВОСТІЙКИХ СТРУКТУР АВІАЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ І АВІОНІКИ

МЕТОДИ І МОДЕЛІ ОБГРУНТУВАННЯ ВІДМОВОСТІЙКИХ СТРУКТУР АВІАЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ І АВІОНІКИ

Назва:
МЕТОДИ І МОДЕЛІ ОБГРУНТУВАННЯ ВІДМОВОСТІЙКИХ СТРУКТУР АВІАЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ І АВІОНІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,10 KB
Завантажень:
272
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ
Київський міжнародний університет цивільної авіації
УДК 629.735.083.06
АЛЬ ЛАВАМА АЙМАН
МЕТОДИ І МОДЕЛІ ОБГРУНТУВАННЯ
ВІДМОВОСТІЙКИХ СТРУКТУР
АВІАЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ І АВІОНІКИ
Спеціальність 05.22.14 - Експлуатація повітряного транспорту
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ 1999


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Електрифіковані системи та комплекси повітряних суден” в Київському міжнародному університеті цивільної авіації Міністерства освіти України
Науковий керівник: доктор технічних наук,
професор Воробйов Владислав Михайлович
завідуючий кафедрою Електрифіковані системи та комплекси повітряних суден
“Київський міжнародний університет цивільної авіації”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Кулик Микола Сергійович
завідуючий кафедрою Технічна експлуатація літакових апаратів та двигунів
“Київський міжнародний університет цивільної авіації”
кандидат технічних наук, доцент
Рудюк Григорій Іванович
АНТК ім. О.К.Антонова
Провідна установа:
Київський інститут Військово Повітряних Сил України
Захист відбудеться 1 липня 1999 р. в 15 год.
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.О62.03 при
Київському міжнародному університеті цивільної авіації.
Адреса: 252601, м. Київ-58, ГСП, проспект Космонавта Комарова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського
міжнародного університету цивільної авіації.
Автореферат розісланий "31 " травня 1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, д.т.н. Запорожець О.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. У теперішній час авіакомпаніями світу накопичений значний досвід по експлуатації авіоніки нового покоління. У той же час до 2000 року очікується масове впровадження в функціональні системи бортового обладнання авіоніки - на інтегральних модульних конструкціях. по відношенню до сучасного бортовому авіаційному і радіоелектронному обладнанню (БРЕО) її відрізняють наступні нові принципи: модульна конструкція, загальна відмовостійка обробка інформації, синергічні можливості, гнучкий самольотний інтерфейс, централізоване електроживлення, високі економічні характеристики по життєвому циклу (ЖЦ), можливість уніфікації обладнання для різних типів повітряних судів (ПС), розширені можливості для сертифікації по етапах ЖЦ.
Застосування авіоніки нового покоління дозволяє забезпечити нові можливості для груп колективів: розробників ПС, розробників і постачальників авіоніки, експлуатантів і органів сертифікації. Масовий перехід до авіоніки на перспективних ПС здійснюється на деякому відрізку часу і вимагатиме перехідного етапу, коли нарівні з традиційними системами авіаційного обладнання (АО) використовуються системи і комплекси нового покоління.
Комплексною характеристикою авіоніки є системна ефективність, як міра доцільності альтернатив структур і методів їх експлуатації. Під системною ефективністю розуміється відмежована узагальнена категорія властивостей поліергатичної системи "екіпаж - авіоніка - середа" або "екіпаж - ВР - середа", яка оцінюється показниками: будови, функціонування, адаптації і розвитку в структурах ЖЦ при обмеженнях на системні ресурси, і що реалізовує свої можливості (льотно-експлуатаційно-технічні, надійнісні і економічні характеристики) в умовах програмованої експлуатації (ЛТХ, ЕТХ).
Відмовостійкість - комплексний показник надійності функціо-нальної системи, який визначається імовірністю того, що система функ-ціонуватиме на певному рівні якості після того, як відбудеться відмова (або декілька відмов) у компонентах апаратури та (чи) програмного забезпечення.
Пріоритетність етапу проектування в реалізації властивостей авіоніки (економічних, надійністних, ЛТХ і ЕТХ) загалом дозволяє обгрунтувати конструктивний підхід до розкриття внутрішніх властивостей систем і процесів на етапах ЖЦ, автоматизуючи їх, орієнтуючись на кінцевий результат - підвищення рівня безпеки польотів і ефективності функціонування авіоніки.
Процесам створення і управління великими технічними і людино-машинними системами, що характеризуються сукупністю властивістю (багатокритеріальність, складність, динамічність процесів, інтеграція, цілісність і розділення функцій) присвячено досить багато робіт: Б.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИ І МОДЕЛІ ОБГРУНТУВАННЯ ВІДМОВОСТІЙКИХ СТРУКТУР АВІАЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ І АВІОНІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок