Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТЕОРЕТИЧНИХ ПОЛОЖЕНЬ І УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ПРЕСУВАННЯ адгезійно РОЗ’ЄДНАНИХ ВОЛОКОН ЗІ СВИНЦЕВИХ ГРАНУЛ

РОЗРОБКА ТЕОРЕТИЧНИХ ПОЛОЖЕНЬ І УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ПРЕСУВАННЯ адгезійно РОЗ’ЄДНАНИХ ВОЛОКОН ЗІ СВИНЦЕВИХ ГРАНУЛ

Назва:
РОЗРОБКА ТЕОРЕТИЧНИХ ПОЛОЖЕНЬ І УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ПРЕСУВАННЯ адгезійно РОЗ’ЄДНАНИХ ВОЛОКОН ЗІ СВИНЦЕВИХ ГРАНУЛ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,54 KB
Завантажень:
346
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Донецький національний технічний університет
Свяцький Володимир Вячеславович
УДК 621.775.8
РОЗРОБКА ТЕОРЕТИЧНИХ ПОЛОЖЕНЬ І УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ПРЕСУВАННЯ адгезійно РОЗ’ЄДНАНИХ ВОЛОКОН ЗІ СВИНЦЕВИХ ГРАНУЛ
Спеціальність: 05.03.05 – Процеси і машини обробки тиском
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Донецьк – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Кіровоградському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Кіровоград.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Шепельський Микола Васильович,
Кіровоградський державний технічний
університет, професор кафедри “Обробка металів тиском”.
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор,
Бейгельзімер Яків Юхимович,
Донецький національний технічний
університет, професор кафедри “Обробка металів тиском”;
кандидат технічних наук, доцент,
Підлісний Сергій Володимирович,
Донбаська державна машинобудівна академія,
зав. кафедрою “Технічна механіка”,
м. Краматорськ.
Провідна установа: | Східноукраїнський національний
університет ім. В. Даля Міністерства освіти
і науки України, м. Луганськ
Захист відбудеться “ 27 ”  травня   р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.01 Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, 1-й навчальний корпус, ВАЗ.
З дисертацією можна ознайомиться в бібліотеці Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, 2-й навчальний корпус.
Автореферат розісланий “ 26 ”  квітня   р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д .052.01
доктор технічних наук, професор   |
В.І. Алімов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність  роботи. Увага до проблеми пористих композиційних матеріалів в останнє десятиліття постійно зростає. Це пов’язано з тим, що інтенсивний розвиток народного господарства обумовлює створення нових матеріалів, що володіють комплексом спеціальних властивостей і які здатні забезпечити роботу конструкцій у жорстких експлуатаційних умовах. Висока механічна і жароміцність, термо- і корозійна стійкість, мала густина – далеко неповний перелік властивостей, якими володіють сучасні пористі композиційні матеріали. Однак складність одержання металевих волокон за допомогою традиційних технологій, наприклад, волочінням, екструзією розплаву, обмежують застосування пористих волокнових матеріалів у промисловості.
З метою усунення цих недоліків у Кіровоградському державному технічному університеті був розроблений принципово новий, дешевий і ефективний технологічний процес одержання металевих волокон методом пресування литих гранул. Сутність способу полягає в тім, що гранули змішують з ізолюючим порошком, і суміш піддають екструзії. Порошок, який запобігає схоплюванню гранул при пресуванні, дозволяє деформуватися кожній гранулі окремо, у результаті чого гранули витягаються у вигляді досить ізольованих ниток. Однак однією з проблем при одержанні волокон за допомогою пресування литих гранул є нестійкість процесу одержання роз’єднаних волокон, яка викликана їхнім схоплюванням під час виходу з осередку деформації. З цієї позиції актуальною є задача дослідження реологічних особливостей на контакті деформованих гранул при їхньому пресуванні і, як наслідок, визначення умов одержання роз’єднаних волокон при виході їх з осередку деформації.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Робота виконана відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №429 від 22.06.94 р. “Про реалізацію приоритетних напрямків розвитку науки і техніки” (напрямок “Нові речовини та матеріали”, розділ “Створення нових металевих, композиційних, керамічних матеріалів”), координаційного плану міжвузівських науково-дослідних робіт “Нові конструкційні матеріали та високоефективні технології їх виробництва” (розділ “Одержання нових пористих матеріалів з наперед заданими властивостями”) і науково-дослідної роботи “Дослідження та освоєння технологічних процесів одержання свинцевих волокон пресуванням литих гранул” (номер державної реєстрації 0103U008955) Кіровоградського державного технічного університету (здобувач брав участь у роботі як виконавець).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТЕОРЕТИЧНИХ ПОЛОЖЕНЬ І УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ПРЕСУВАННЯ адгезійно РОЗ’ЄДНАНИХ ВОЛОКОН ЗІ СВИНЦЕВИХ ГРАНУЛ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок