Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА реалізації інвестиційних проектів природоохоронного ПРИзначення в регіонІ

ОЦІНКА реалізації інвестиційних проектів природоохоронного ПРИзначення в регіонІ

Назва:
ОЦІНКА реалізації інвестиційних проектів природоохоронного ПРИзначення в регіонІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,41 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
РАДА ПО ВИВЧЕННЮ ПРОДУКТИВНИХ СИЛ УКРАЇНИ НАН УКРАЇНИ
ХОПЧАН ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
УДК 338.43:649.134
ОЦІНКА реалізації інвестиційних проектів природоохоронного ПРИзначення в регіонІ
Спеціальність 08.00.06 – економіка природокористування та
охорони навколишнього середовища
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Раді по вивченню продуктивних сил України НАН України.
Науковий керівник – | доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент УААН, заслужений діяч науки і техніки України
ХВЕСИК Михайло Артемович,
Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, в.о. голови Ради. |
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Бистряков Ігор Костянтинович, завідуючий відділом просторового розвитку та земельних відносин Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України;
кандидат економічних наук, доцент Вініченко Ігор Іванович, Дніпропетровський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, професор кафедри економічної теорії та економіки сільського господарства.
Захист відбудеться 26.03.2008 р. о 14 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.160.01 Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України за адресою: 01032,м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 60.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України за адресою: 01032,м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 60.
Автореферат розісланий “15” лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук, професор Я.В. Коваль


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Протягом останніх десятиріч спостерігається зростання суперечностей у відносинах суспільства з навколишнім середовищем, що ставить перед світовою економічною наукою завдання щодо розробки дієвих організаційно-економічних механізмів, спрямованих на запобігання негативних тенденцій еколого-економічного розвитку.
Практика функціонування промислових підприємств свідчить про посилення негативних тенденцій у сфері їх взаємодії з навколишнім середовищем. На фоні загального зростання інвестиційної активності виникає постійне скорочення обсягів інвестування в природоохоронні заходи внаслідок хронічного недофінансування раніше запланованих до реалізації інвестиційних програм. Водночас збільшуються витрати на капітальний ремонт діючих природоохоронних фондів. На багатьох підприємствах обсяг використаних у цьому напрямі коштів значно перевищує обсяг витрат на введення нових природоохоронних потужностей. При цьому суттєво знижується вартість основних виробничих засобів природоохоронного призначення за рахунок вибуття обладнання з високим рівнем фізичного та морального зносу.
Вищезазначене зумовлює необхідність активізації інвестиційної діяльності в природоохоронній сфері. Сформована в економіці країни ситуація досить повно спостерігається у сфері управління та регулювання інвестиційної діяльності природоохоронних заходів. Вирішення подібних завдань вимагає відповідного теоретичного й методичного забезпечення організаційно-економічних механізмів реалізації інвестиційних проектів природоохоронного призначення в регіонах з урахуванням їх специфіки й особливостей.
Проблеми й особливості регулювання розвитку інвестиційної діяльності природоохоронного призначення регіонів знайшли своє відображення у наукових дослідженнях таких вітчизняних і зарубіжних учених, як Д. Бабміндри, І. Бистрякова, Б. Данилишина, М. Долішнього, Л. Купінця, Я. Коваля, В. Міщенка, Я. Олійника, М. Ступеня, С. Харічкова, М. Хвесика, Є. Хлобистова, О. Шаблія та інших. Особливості еколого-економічної діяльності досліджуються з 1970-х рр. Різні її аспекти висвітлені у працях І. Александрова, О. Амоші, Б. Буркинського, О. Веклич, Л. Круглякової, В. Степанова та інших.
Велику роль для сучасного рівня розвитку екологічно стійкого підприємництва відіграли також праці зарубіжних авторів: Р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОЦІНКА реалізації інвестиційних проектів природоохоронного ПРИзначення в регіонІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок