Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> забезпечення системної ефективності БУДІВНИЦТВА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

забезпечення системної ефективності БУДІВНИЦТВА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

Назва:
забезпечення системної ефективності БУДІВНИЦТВА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,02 KB
Завантажень:
293
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Бортницька Лариса Павлівна
УДК 658.272:625.27
забезпечення системної ефективності
БУДІВНИЦТВА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Левковець Петро Романович,
Національний транспортний університет,
завідувач кафедри транспортного права,
системного аналізу та логістики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук,
Примак Тетяна Олександрівна,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри маркетингу;
кандидат економічних наук, професор
Козак Людмила Степанівна,
Національний транспортний університет,
декан факультету управління на транспорті
Провідна установа   Прикарпатський університет ім. Василя Стефаника
Міністерства освіти і науки України,
кафедра фінансів (м. Івано-Франківськ)
Захист відбудеться 16.12. 2005 р. о _14_____ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.059.04 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий 12.11. 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Левківський О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Автомобільні дороги є невід'ємною складовою частиною транспортної системи держави і в значній мірі впливають на соціально-економічний розвиток України. Від стану автомобільних доріг залежать витрати на перевезення вантажів та пасажирів, рівень цін, певною мірою зайнятість населення та темпи розвитку економіки держави загалом. У свою чергу стан автомобільних доріг і темпи розвитку дорожньо-будівельної галузі визначаються економічними можливостями та рівнем фінансування дорожнього господарства з боку держави. Отже, розвиток автомобільних доріг України є передумовою розвитку економіки держави.
Вирішення проблеми удосконалення існуючих та побудови нових автомобільних доріг України потребує комплексного підходу до розв'язання низки задач, різних за своєю суттю та спрямованістю.
За результатами аналізу стану та тенденцій розвитку автомобільних доріг можна зазначити, що через дефіцит фінансових ресурсів в Україні переважають, по-перше, роботи з експлуатації автомобільних доріг, спрямовані на збереження існуючої їх мережі як комплексу інженерних споруд, а, по-друге, роботи із забезпечення безпеки руху. Можна прогнозувати, що ця тенденція буде зберігатися і найближчими роками.
Головною метою дорожньо-будівельного комплексу є створення умов розвитку економіки, інтеграції України до європейської спільноти та стабілізації соціально-економічної ситуації в державі шляхом удосконалення та побудови автомобільних доріг.
Економічна ситуація, що склалася в Україні, вимагає швидкого розв'язання великої кількості економічних, науково-технічних, виробничих і соціальних задач. Однією з таких задач є науково-технічний розвиток та постійне вдосконалення дорожньо-будівельного виробництва як одного з основних ланцюгів народногосподарського комплексу України на сучасному етапі. У зв’язку зі зниженням обсягів робіт у дорожньо-будівельному виробництві склалися тяжкі умови. Значно знизились обсяги робіт з будівництва автомобільних доріг та зменшилися грошові надходження для виконання виробничих процесів на підприємствах дорожнього господарства. Брак фінансових ресурсів також ускладнює становище трудових колективів дорожніх організацій.
Аналіз світового досвіду дозволив визначити основні напрямки розвитку автомобільних доріг України: реформування системи управління та фінансування дорожнього господарства; збалансоване вирішення проблем на підставі системного підходу, впровадження нових інтенсивних технологій дорожніх робіт.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: забезпечення системної ефективності БУДІВНИЦТВА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок