Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У сфері ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ У ПАЛЕСТИНІ

ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У сфері ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ У ПАЛЕСТИНІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У сфері ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ У ПАЛЕСТИНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,88 KB
Завантажень:
121
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УHІВЕРСИТЕТ
ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇHИ
АбдельРахман ма Найрат
УДК 796.078
ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ
У сфері ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
У ПАЛЕСТИНІ
24.00.02 – Фізична культура, фізичне виховання різних груп
населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації
на здобуття наукового ступеня кандидата наук
з фізичного виховання і спорту
Київ - 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту.
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
МІчуда Юрій Петрович, Національний університет фізичного виховання і спорту України, завідувач кафедри гуманітарних і соціально-економічних дисциплін.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
БАКА Михайло Макарович, Державний науково-дослідний інститут фізичної культури і спорту, головний науковий співробітник;
кандидат педагогічних наук, доцент
Дутчак Мирослав Васильович, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту, заступник Голови Комітету.
Провідна організація - Харківська державна академія фізичної культури, кафедра менеджменту фізичної культури, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту, м. Харків.
Захист відбудеться 24 жовтня 2003 року о 16.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.829.01 Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ-150, вул. Фізкультури,1).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ-150, вул. Фізкультури, 1).
Автореферат розісланий 23 вересня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.Ю.Круцевич


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Протягом останніх років ведеться активна робота, яка пов'язана з підготовкою до проголошення та створення незалежної держави Палестина. Одним з важливих напрямків даної роботи стало формування системи керування розвитком сфери фізичної культури і спорту. Зокрема створений центральний орган державного керування – Міністерство у справах молоді і спорту Палестини та його місцеві структури, НОК Палестини, федерації з видів спорту.
Забезпечення ефективного скоординованого функціонування даних органів керування вимагає вироблення науково обґрунтованих підходів до визначення принципових моментів їхньої діяльності з урахуванням ситуації, яка склалася у суспільстві, тобто формування підвалин державної політики у сфері фізичної культури і спорту.
У сучасній літературі питання формування і реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту розглядаються досить широко (А.М.Алексєєв, 1988; С.М.Братановський, 1988; W.Andreff, 1990; В.Є.Горшков, 1994; W.Eissen, 1994; Л.В.Аристова, 1995; С.І.Гуськов, 1996; П.О.Виноградов, 1997; В.І.Жолдак, 1997; C.Gratton, 1997; T.Slack, 1997; М.Бургес, 1998; R.Renson, 1999; L.Jensen, 2000; М.Ю.Кутєпов, 2000; Ю.П.Мічуда, 2001; С.Г.Сейранов, 2001 та ін.).
Однак вони переважно містять аналіз державної політики у сфері фізичної культури і спорту в розвинутих країнах (США, Великобританія, Франція, Німеччина, Італія, Швеція й ін.). У той же час подібні проблеми, що є дуже актуальними для країн, які розвиваються, і особливо для тих народів, яким ще потрібно створювати самостійні держави, практично не знайшли відображення в наукових дослідженнях.
Зв'язок роботи з планами HДР. Робота виконана як складова частина досліджень за темою 2.3.1. “Теоретико-методологічні і прикладні аспекти застосування ринкових технологій фізкультурно-спортивними організаціями України” (номер державної реєстрації 0101U006319) Зведеного плану науково-дослідної роботи у сфері фізичної культури і спорту на 2001-2005 рр.
Мета дослідження – визначити передумови формування державної політики у сфері фізичної культури і спорту в Палестині і розробити на цьому підґрунті механізм її реалізації.
Задачі дослідження:
1.
Здійснити порівняльний аналіз державної політики у сфері фізичної культури і спорту в різних країнах світу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У сфері ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ У ПАЛЕСТИНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок