Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ОХОРОНИ ПРАВ НА ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ОХОРОНИ ПРАВ НА ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ОХОРОНИ ПРАВ НА ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,39 KB
Завантажень:
224
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Світличний Олександр Петрович
УДК 342. 95 (088.77)
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ
ОХОРОНИ ПРАВ НА ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ
12.00.07 – адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
 
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України
Науковий керівник - кандидат юридичних наук, доцент
КУРИЛО Володимир Іванович,
Національний аграрний університет,
декан юридичного факультету
Офіційні опоненти - доктор юридичних наук, професор
ДІХТІЄВСЬКИЙ Петро Васильович,
Академії прокуратури України,
завідувач кафедри теорії держави і права

кандидат юридичних наук
БАКЛАН Олег Володимирович,
Національний авіаційний університет,
доцент кафедри адміністративного права
 
Захист відбудеться 29 листопада 2007 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.16 у Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15, корп.3, ауд. 65
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 13, корп. 4, к.28
Автореферат розіслано 26 жовтня 2007 р.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зумовлена спрямуванням політичного курсу України на вступ до Світової організації торгівлі (далі – СОТ) та до Європейського співтовариства, забезпечення ефективного застосування законодавства у сфері охорони об’єктів права інтелектуальної власності.
Інтеграція України в світовий ринок у системі СОТ та приєднання до Генеральної Угоди з тарифів і торгівлі, що є комплексом міжнародних договорів у системі СОТ, зумовлюють необхідність приведення національного законодавства у відповідність до стандартів і норм, що містять наведені міжнародні договори.
Належна охорона прав інтелектуальної власності на комерційні позначення визнається в усьому світі невід’ємним елементом ринкових відносин.
З моменту прийняття у 1993 році Закону України „Про охорону прав на знаки для товарів і послуг” розпочався процес розробки та удосконалення нормативно-правової бази у сфері охорони прав на торговельну марку, проте теоретичні розробки в галузі охорони торговельної марки з часу прийняття вищезазначеного закону не торкнулися сфери охорони і захисту торговельної марки в адміністративному порядку. Норми цього закону не зовсім відповідають реаліям практики, і тому вирішення проблеми щодо вдосконалення законодавства у галузі охорони торговельної марки є сьогодні нагальним питанням.
У юридичній літературі наявні різні погляди фахівців на аспекти правового забезпечення охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності в адміністративному порядку, однак не повністю відображені теоретичні проблеми при застосуванні адміністративних заходів з охорони торговельної марки у практичній діяльності.
Сьогодні мало уваги приділяється теоретико-правовим засадам державного регулювання, адміністративному захисту, адміністративному примусу та адміністративній відповідальності у сфері інтелектуальної власності, зокрема проблемі адміністративно-правової охорони прав на торговельну марку.
Чинному законодавству України з охорони прав на торговельну марку властива як наявність значних прогалин, так і колізій різних правових норм, які містяться у Законі України „Про охорону прав на знаки для товарів і послуг”, Митному, Господарському та Цивільному кодексах України, Кодексі України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП). Ці та інші недоліки не одержали належної наукової оцінки та відповідних рекомендацій щодо їх усунення, а рівень дослідження цієї проблеми як в цілому у законодавстві України, так і в науці адміністративного права є недостатнім.
Публікації теоретичного і практичного характеру, аналіз і практика застосування, як правило, присвячені правопорушенням здебільшого господарського законодавства, а питання адміністративного захисту прав на торговельну марку і її теоретичне обґрунтування є мало дослідженою, що у свою чергу відобразилося на якісному рівні законодавства України з охорони прав на торговельну марку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ОХОРОНИ ПРАВ НА ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок