Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МЕТОДІВ АНАЛІЗУ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТІЙКОСТІ АЕРОНАВІГАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ

РОЗРОБКА МЕТОДІВ АНАЛІЗУ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТІЙКОСТІ АЕРОНАВІГАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ

Назва:
РОЗРОБКА МЕТОДІВ АНАЛІЗУ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТІЙКОСТІ АЕРОНАВІГАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,14 KB
Завантажень:
470
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний транспортний університет
ЧЕРЕДНІЧЕНКО Юрій Анатолійович
УДК 656.7.052
РОЗРОБКА МЕТОДІВ АНАЛІЗУ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
СТІЙКОСТІ АЕРОНАВІГАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ
Спеціальність 05.22.01 - Транспортні системи
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник : доктор технічних наук, професор
ДЕМ’ЯНЧУК Вільгельм Степанович,
Національний транспортний університет, професор.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
БЄЛЯЄВСЬКИЙ Леонід Степанович, заслужений діяч науки і техніки, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Національний транспортний університет, професор.
кандидат технічних наук,
ЛУПАНДІН Михайло Вікторович,
Національний авіаційний університет, завідувач науково-дослідною лабораторією.
Провідна установа: Національна академія оборони України
Захист відбудеться “16” червня 2004 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованної вченої ради Д26.059.02 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, Україна, м.Київ, вул. Суворова, 1, аудиторія 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного Транспортного університету за адресою: 01103, Україна, м.Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий “ 28” квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент О.П.Дзюба
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У складі єдиної транспортної системи України важливе місце належить авіаційному транспорту, значення якого у світі та у нашій державі зростає. Необхідною складовою авіаційного транспорту є аеронавігаційна система (АНС), призначена для високоефективного забезпечення польотів.
АНС України являє собою складну організаційно-технічну систему, яка завдяки використанню спеціальних технічних засобів забезпечує організацію повітряного руху у відповідності з вимогами безпеки, регулярності, безперервності та економічності. Виконання цих вимог при значній інтенсивності та щільності польотів, несприятливих погодних умовах, при можливих відмовах засобів аеронавігації являє собою складну задачу, вирішенням якої займаються авіатори протягом всієї історії авіації.
Дослідження питань підвищення ефективності складних транспортних систем пов’язане з іменами відомих вчених: Т.Г.Анодіної, П.М.Аніщенка, О.О. Бакаєва, Л.С.Беляєвського, М.П.Бусленка, В.С.Дем’янчука, В.О.Ігнатова, В.В. Калашнікова, І.М.Коваленка, Г.О.Крижанівського, О.І.Кухтенка, Ю.С. Лігума, В.І.Мокшанова, Г.О.Пахолкова, В.І.Савицького, В.П.Харченка, Ю.М. Федорова, Ю.М. Цвєтова та ін.
Аеронавігаційна система функціонує в умовах постійного впливу ряду дестабілізуючих факторів. Проблема забезпечення стійкості АНС у таких умовах відносно стану забезпечуваних нею показників безпеки, регулярності, безперервності, пропускної здатності, економічності тощо залишається недостатньо вирішеною і має як наукове, так і практичне значення. Тому ця проблема актуальна. Питання оцінки, аналізу, прогнозування та підвищення ефективності АНС, не зважаючи на роботи багатьох авторів, вимагають подальших досліджень. При вирішенні цих задач повинні більш широко використовуватись методи моделювання (в тому числі аналітичного) процесів та систем організації повітряного руху, які до цього часу розвинуті недостатньо і є предметом досліджень автора.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами досліджень. Провайдером аеронавігаційних послуг в Україні є Державне підприємство обслуговування повітряного руху (Украерорух), де протягом багатьох років працює автор.
Роботи, які складають основу дисертації, проводяться у зв’язку з участю Украероруху в реалізації Програми розбудови державної системи використання повітряного простору України на 2002-2006 роки, Державної комплексної програми розвитку транспортно-дорожнього комплексу України на 2002-2004 роки, Державної комплексної програми розвитку авіаційного транспорту до 2010 року, Концепції розвитку транспортно-дорожнього комплексу України на середньостроковий та довгостроковий періоди до 2020 року, Концепції розвитку цивільної авіації України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА МЕТОДІВ АНАЛІЗУ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТІЙКОСТІ АЕРОНАВІГАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок