Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Засоби фінансового моделювання та підтримки прийняття рішень на фондовому ринку

Засоби фінансового моделювання та підтримки прийняття рішень на фондовому ринку

Назва:
Засоби фінансового моделювання та підтримки прийняття рішень на фондовому ринку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,05 KB
Завантажень:
370
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Курков Максим Семенович
УДК (021) 519.866:336
Засоби фінансового моделювання та підтримки прийняття рішень на фондовому ринку
Спеціальність 08.03.02
економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформаційних систем в економіці Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
Ситник Віктор Федорович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедрою інформаційних систем
в економіці
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ткаченко Іван Семенович
Тернопільська академія народного господарства
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедрою економіко-математичних
методів і моделей
 
кандидат економічних наук, доцент
Лук’яненко Ірина Григорівна
Національний університет “Києво-Могилянська академія”
Кабінету Міністрів України,
завідувач кафедрою фінансів
Провідна установа: Львівський державний університет
ім. Івана Франка Міністерства освіти і науки України,
м. Львів.
Захист відбудеться “11” січня 2002 р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.006.01 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд.317.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного економічного університету, 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1.
Автореферат розісланий “11” грудня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради
кандидат технічних наук, професор ___________ Шарапов О.Д.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Оцінка ефективності фінансових інвестицій дуже важлива для організації ефективної роботи організацій, які займаються саме інвестиційною діяльністю на ринку цінних паперів. До таких організацій можливо віднести інвестиційні компанії, довірчі товариства, інвестиційних керуючих, фірми торговці цінними паперами, комерційні банки та ін. Найбільш ризиковими є моменти щодо прийняття рішень з операцій, тобто рішення фронт-офісу компанії. На жаль зараз дуже рідко застосовуються СППР в роботі фронт- офісу, всі рішення приймаються на основі простого аналізу ринку за допомогою електронних таблиць. Але загальні індекси фондового ринку не дають нам повної інформації щодо окремих емітентів. Існує потреба в більш детальній оцінці, і це, як правило, робиться в більшому числі інтуїтивно, на основі даних балансу при довгострокових інвестиціях та на основі порівняння курсів при спекулятивних операціях.
Головна ціль, яка переслідується при створенні систем підтримки прийняття рішень, - допомогти інвестору зберегти, а не загубити кошти, які владуються в цінні папери. Якщо за допомогою інформаційної системи інвестор мінімізує збитки, то стабільна висока дохідність гарантована.
Для допомоги інвесторам в їх вкладеннях необхідно, щоб система працювала як в довгостроковому, так і короткостроковому періоді, тобто робила фундаментальний та технічний аналізи. Створення подібної системи стане новим етапом в інвестиційній діяльності на ринку цінних паперів. Невелика кількість подібних систем на вітчизняному ринку вимагає потребу створити нескладну та дешеву систему підтримки прийняття рішень, яка б відповідала вимогам вітчизняних інвесторів. Проблемам створення подібних інформаційних систем та систем підтримки прийняття рішень інвесторами на фондовому ринку і присвячується дана робота.
На даний час існуючі системи підтримки прийняття рішень дуже погано пристосовані до фондового ринку України. Тому відповідно в галузі фінансового аналізу подібні системи практично не використовуються. Створювана система зможе суттєво допомогти фінансовим аналітикам вирішувати свої задачі та приймати рішення щодо інвестування. Серед розглянутих систем немає жодної, яка б проводила фундаментальний аналіз ринку цінних паперів та емітентів. Це робить виконання досліджень неповноцінним і звужує спектр використання обчислювальної техніки тільки для технічного аналізу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Засоби фінансового моделювання та підтримки прийняття рішень на фондовому ринку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок