Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЛОКАЛЬНЕ НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПРАЦІ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

ЛОКАЛЬНЕ НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПРАЦІ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
ЛОКАЛЬНЕ НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПРАЦІ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,83 KB
Завантажень:
307
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Швайковська Валентина Миколаївна
УДК 349.2
ЛОКАЛЬНЕ НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПРАЦІ
В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність: 12.00.05 – трудове право;
право соціального забезпечення
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків-2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Харківському національному університеті внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України.
Науковий керівник: кандидат юридичних наук, доцент
Гоц Василь Якович,
Харківський національний університет внутрішніх
справ, начальник кафедри трудового, екологічного
та аграрного права.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор,
Процевський Олександр Іванович,
Інститут економіки і права Харьківського державного
педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди,
завідувач кафедри цивільного і трудового права.
кандидат юридичних наук, доцент,
Жернаков Володимир Володимирович,
Національна юридична академія ім. Ярослава
Мудрого, завідувач кафедри трудового права.
Провідна установа Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН
України, відділ з проблем цивільного, трудового та
підприємницького права Міністерство освіти і науки
(м. Київ).
Захист відбудеться “17” березня 2007 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.700.02 Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м.Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м.Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27.
Автореферат розісланий “ 16” лютого 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Є. Кириченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Зміна економічного фундаменту розвитку нашої країни, пов’язана з переходом до багатоукладної економіки, ставить на перше місце пріоритети виробничих інтересів, що мають перевагу в ринковому механізмі. Кризові явища такого переходу в Україні загострили соціальне напруження не тільки в суспільстві в цілому, але й у сфері праці. Основним завданням правового регулювання трудових відносин у цих умовах стає досягнення гармонії між працею та капіталом. Сучасні реалії суспільного життя вимагають такого оптимального регулювання трудових відносин, яке змогло б максимально захистити людину праці в умовах ринкової економіки, а також забезпечити поєднання інтересів працівника та виробництва на кожному підприємстві (в установі, організації). Ці обставини обумовили увагу до локального нормативно-правового регулювання, яке спроможне охопити всю різноманітність соціально-трудових відносин, а також швидко та адекватно реагувати на швидкі зміни, які відбуваються в економіці та соціально-політичному розвитку суспільства.
Актуальність теми дослідження обумовлена ще й тим, що низку наукових праць з даної тематики було виконано ще у радянські часи. У правовому сенсі багато з них значно застаріли відносно чинної нормативно-правової бази. Локальному правовому регулюванню трудових відносин приділяли увагу М.Г.Александров, Я.І.Безугла, В.С.Венедиктов, Л.Я.Гінцбург, Г.С. Гончарова, В.Я.Гоц, В.Н.Денисов, В.В.Жернаков, С.О.Іванов, Р.З.Лівшиц, А.Р.Мацюк, А.Е.Пашерстник, О.С.Пашков, В.І.Прокопенко, О.І.Процевський, В.І.Смолярчук та інші відомі вчені. Спеціальні дослідження у сфері локального правового регулювання провели Л.І.Антонова, Б.А.Архипова, Н.Д Гетьманцева, Г.І.Дубських, Л.І.Ідеолович, С.С.Каринський, І.Н.Каширін, Е.О.Кльонов, Р.І.Кондратьєв, Ф.М.Левіант, О.М.Ловчикова, Л.І.Маханова, М.В.Молодцов, Л.Я.Островський, В.К.Самігулін, О.В.Смирнов, В.О.Тарасова, С.К.Юдельсон та інші.
Вивчення робіт цих авторів сприяло поглибленому осмисленню суті досліджуваного явища й формулюванню власних висновків. Проте, незважаючи на значну кількість досліджень, тема локального нормативно-правового регулювання трудових відносин не може вважатися вичерпаною, оскільки змінилися суспільно-економічні умови, змінилися акценти у співвідношенні державного й локального нормативно-правового регулювання у сфері праці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЛОКАЛЬНЕ НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПРАЦІ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок