Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Управління інвестиційною діяльністю промислових підприємств на засадах функціонального підходу

Управління інвестиційною діяльністю промислових підприємств на засадах функціонального підходу

Назва:
Управління інвестиційною діяльністю промислових підприємств на засадах функціонального підходу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,05 KB
Завантажень:
34
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Національний університет "Львівська політехніка"
Завербний Андрій Степанович
УДК 330.322+658.152
Управління інвестиційною діяльністю промислових підприємств на засадах функціонального підходу
Спеціальність: 08.06.01 - Економіка, організація і управління
підприємствами
Автореферат
на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету „ Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Фещур Роман Васильович,
Національний університет „Львівська політехніка”, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Лапко Олена ОлександрІвна,
Науково-дослідний інститут нафтогазової промисловості
НАК „Нафтогаз України”,
керівник відділення економічних досліджень в
нафтогазовій галузі
кандидат економічних наук, доцент
Кузнєцова Анжела Ярославівна,
Львівський банківський інститут Національного банку України,
проректор з наукової роботи
Провідна установа: Одеський національний політехнічний університет,
кафедра менеджменту, Міністерство освіти і науки
України, м. Одеса
Захист відбудеться „25” січня 2006 року о 16.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.03 у Національному університеті „Львівська політехніка” за адресою: 79013, м.Львів, вул. С. Бандери, 12, 4 корпус, ауд. 209-А.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету „Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий „09” грудня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Алєксєєв І.В.


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В умовах трансформації економіки України загострились проблеми, які потребують нових наукових підходів для прийняття принципових рішень та їх реалізації на рівні як держави, так і підприємств. Структурні зміни (в номенклатурі продукції, інвестиційного, експортного попиту), які необхідні для створення умов відтворення, котрі сприяють підвищенню конкурентоспроможності виробництва та темпів зростання, не набули достатньо широкого масштабу, не знайшли ефективного вирішення завдання нормалізації системи кредитування промислових підприємств.
Інвестиції являють собою важливу з об’єктивних і необхідних умов економічного росту виробництва. В країнах з перехідною економікою, до яких відноситься й Україна, значення інвестицій є набагато важливішим, оскільки інтенсифікація інвестиційної діяльності є базовим фактором вирішення проблем структурної перебудови економіки, модернізації її виробничого потенціалу. Інвестиції являють собою конкретну і дуже динамічну економічну категорію – вкладення з метою отримання реального доходу або соціального ефекту.
Проблемам інвестиційної діяльності у вітчизняній і зарубіжній теорії та практиці приділялась значна увага, про що свідчать праці Абрамова С.І., Александера Г., Алєксєєва І.В., Бейлі Дж., Бланка І.А., Бойка Є.І., Бочарова В.В., Гейця В.М., Кузнєцової А.Я., Кузьміна О.Є., Лапко О.О., Лівшиця В.Н., Пересади А.А., Петровича Й.М., Рогожина П.С., Стадницького Ю.І., Черваньова Д.М., Шарпа У. та інших. Наукові розробки цих вчених охоплюють такі питання, як система інвестиційного менеджменту, інвестиційна стратегія, формування інвестиційних ресурсів, розробка та обґрунтування реальних інвестиційних проектів, формування інвестиційного портфеля підприємства, аналіз використання інвестиційних ресурсів, економічна оцінка ефективності інвестиційної діяльності та ін.
Незважаючи на велику кількість праць з проблем управління інвестиційною діяльністю підприємств, дискусійною залишається низка питань, зокрема, підходи до управління інвестиційною діяльністю, соціально-економічна сутність інвестицій, побудова органів управління інвестиційною діяльністю, мотивування інвестиційної діяльності, система контролювання та регулювання інвестиційної діяльності промислових підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 



Реферат на тему: Управління інвестиційною діяльністю промислових підприємств на засадах функціонального підходу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок